Козацькі посиденьки

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Для дуэлянтов » Идеологические споры: язык


Идеологические споры: язык

Сообщений 331 страница 360 из 773

331

Хоперець написал(а):

Кияни у більшості православні Київського патріархату,

Циничная ложь. Большинство- верующие МП (из тех, кто вообще ходит в церковь), а те, кто не ходят как правило и не разбираются в конфессиональной принадлежности. Но храмов подавляющее большинство МП. И я ни разу не видел во время воскресной службы хотябы наполовину пустого храма. Всегда полно прихожан.

Свобода- 12%, КПУ И ПР-19%, остальное- БЮТ И УДАР.
Будут править ваши- ситуация с голосованием поменяется. Тут всегда голосуют против власти.
И это вы не примазывайтесь к русскому Киеву. Как ни как он русскоязычный. И я думаю, что родной язык киевлянам дороже, чем свободовская пропаганда. Просто пока они не чувствуют угрозы- перспектива для большинства слишком туманна.

Хоперець написал(а):

Вартість цієї віри визначається не духом, а ціною котлів на руці попа, які йому подарував пріхожанін барига й бандюган...

Мда... Ваш уровень ведения дискуссии показывает истинное "превосходство украинской нации"... Примерно как "превосходство" зулусов над бурами- африканерами.

0

332

Хоперець написал(а):

Донецкі братки вам в пример )))

Есть и братки. Но их меньше в Киеве, чем ваших отбросов общества. + эти братки не кричат о своей "титульности", просто воруют по тихому и всё. Иногда их ловят, иногда нет.

0

333

Хоперець написал(а):

Ви таких русскіх ребят вартуєте.

Эмм трудности перевода. "Вартуетэ"- караулите?

0

334

Хоперець написал(а):

Зик хайль камрат!  Любиш Гітлера , бачу!

%-)  Это вам откуда привиделось?

0

335

Свобода у Києві 17,33 %    , цифри люблять точність , це екзикполи дали по Україні 12% Свободі...

[i][i]Майже 41% киян у відповідь на питання про конфесійну приналежність заявляють, що вірять у Бога, але не належать до жодної Церкви. Серед тих мешканців столиці, для кого належність до конкретної Церкви є актуальною, найбільш популярною є Українська Православна Церква Київського патріархату (УПЦ КП). Про свою належність до неї заявили 18 % опитаних, повідомляє УНІАН.

Наступною за чисельністю є група "нерелігійних", яка становить 15,5 %. Четверту та п’яту позицію – по 7,3 % – розділяють ті, хто не може визначитися, релігійний він чи ні, а також вірні тієї УПЦ, яка зберігає єдність з Московським патріархатом.

Це – дані опитування в Києві, проведеного фірмою „Юкрейніан соціолоджі сервіс" та компанією "Фонд "Громадська думка – Україна". Загалом опитано 4000 киян за вибіркою, що репрезентує доросле населення столиці.

По 1,5 % вірних серед киян мають Українська Автокефальна Православна Церква та протестанти, 1 % киян належать до Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ). По пів-відсотка киян пов’язують себе з Римо-Католицькою Церквою та "Посольством Божим".

З релігійних лідерів найвищою довірою серед киян користується Патріарх Київський та всiєї України–Руси, предстоятель УПЦ КП Фiларет, йому довіряють 39,3 %. Митрополиту київському та всiєї України, предстоятелю УПЦ МП Володимиру довіряють 35,9 % киян.

Предстоятелю УГКЦ кардіналу Любомиру Гузару, попри те, що до цієї Церкви належить лише 1 % киян, довіряють 25 % мешканців столиці.

Лише 6 % киян вважають, що православна Церква в Україні має "бути підрозділом єдиної Росiйської Православної Церкви i перебувати у підпорядкуванні Московського патріархату".

30,7 % кажуть, що православна Церква в Україні має бути "національною православною Церквою, підпорядкованою власному (тобто Київському) патрiархату", а 32,7 % припускають, що "в Україні можливе співіснування кількох православних Церков різного підпорядкування".

У разі, якщо в анкеті немає варіанта відповіді, який дозволяє респонденту зайняти нейтральну позицію щодо тієї чи іншої конфесії і вибір є обов’язковим, – то більш як половина (50,3 %) киян асоціюють себе з УПЦ КП, тоді як з її основним конкурентом – УПЦ МП - асоціює себе уп`ятеро менше (8,8 %) киян.[/i][/i]

Власне ці дані кажуть про кількість Галичан у Києві 1%, можна додати ще 0.5 , які себе православними визнають.   

Ви себе тішите міфами про наплив орків до Києва )))  Це звичайні мешканці Київщини і ближніх районів, а не Галичани.

Реально Донецьких у Киеві більше ніж з Галичини....

Отредактировано Хоперець (2013-01-16 23:09:53)

0

336

Кирзяк написал(а):

Эмм трудности перевода. "Вартуетэ"- караулите?

У школі не довчили, то гугл не допоможе.

Кирзяк написал(а):

Это вам откуда привиделось?

Мені не здалося, я точно знаю звідки малюнок аватора, з плакату гітлерюген !

Отредактировано Хоперець (2013-01-16 23:07:37)

0

337

Хоперець написал(а):

Свобода у Києві 17,33 %

Таки да, перепутал с областью.

Хоперець написал(а):

Наступною за чисельністю є група "нерелігійних", яка становить 15,5 %. Четверту та п’яту позицію – по 7,3 % – розділяють ті, хто не може визначитися, релігійний він чи ні, а також вірні тієї УПЦ, яка зберігає єдність з Московським патріархатом.
Це – дані опитування в Києві, проведеного фірмою „Юкрейніан соціолоджі сервіс" та компанією "Фонд "Громадська думка – Україна". Загалом опитано 4000 киян за вибіркою, що репрезентує доросле населення столиці.
По 1,5 % вірних серед киян мають Українська Автокефальна Православна Церква та протестанти, 1 % киян належать до Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ). По пів-відсотка киян пов’язують себе з Римо-Католицькою Церквою та "Посольством Божим".
З релігійних лідерів найвищою довірою серед киян користується Патріарх Київський та всiєї України–Руси, предстоятель УПЦ КП Фiларет, йому довіряють 39,3 %. Митрополиту київському та всiєї України, предстоятелю УПЦ МП Володимиру довіряють 35,9 % киян.
Предстоятелю УГКЦ кардіналу Любомиру Гузару, попри те, що до цієї Церкви належить лише 1 % киян, довіряють 25 % мешканців столиці.
Лише 6 % киян вважають, що православна Церква в Україні має "бути підрозділом єдиної Росiйської Православної Церкви i перебувати у підпорядкуванні Московського патріархату".
30,7 % кажуть, що православна Церква в Україні має бути "національною православною Церквою, підпорядкованою власному (тобто Київському) патрiархату", а 32,7 % припускають, що "в Україні можливе співіснування кількох православних Церков різного підпорядкування".
У разі, якщо в анкеті немає варіанта відповіді, який дозволяє респонденту зайняти нейтральну позицію щодо тієї чи іншої конфесії і вибір є обов’язковим, – то більш як половина (50,3 %) киян асоціюють себе з УПЦ КП, тоді як з її основним конкурентом – УПЦ МП - асоціює себе уп`ятеро менше (8,8 %) киян.[/i][/i]

Этот результат не точен. Очень тонкая грань между "религиозными" и "не религиозными". Я говорю вам о реальной картине верующих. А вы передразниваете меня проплаченными опросами.
Кроме того резонен вопрос: "УПЦ КП" - А что это? Такой церкви я не знаю. Это раскольники и еретики. Считать ли их церковью? Ответ однозначен: ровно в такой же степени, что и детище Сандея Аделаджи.

0

338

Хоперець написал(а):

Мені не здалося, я точно знаю звідки малюнок аватора, з плакату гітлерюген !

Мне нравится творчество Вольфа Вильриха (немецкий художник- портретист).

Хоперець написал(а):

У школі не довчили, то гугл не допоможе.

Ах да, я кажется уже говорил об уровне дискуссии? :cool:

0

339

Кирзяк написал(а):

Таки да, перепутал с областью.
Кроме того резонен вопрос: "УПЦ КП" - А что это? Такой церкви я не знаю. Это раскольники и еретики. Считать ли их церковью? Ответ однозначен: ровно в такой же степени, что и детище Сандея Аделаджи.

Це реальна статистика , в основному атеїстичного Києва....

А кого цікавить думки московських сектантів, Які самі понад 150 років були не визнані ніким.    Ми у прийомної дочки, якою для Києва є Москва, питатися не будемо , про якісь канонічні бредні.  У Біблії про канонічність, та ще якусь московську, не говориться. А все інше - це розвод лохів та переділ пастви для прокормки....

Отредактировано Хоперець (2013-01-16 23:24:42)

0

340

Любезный Хоперець , мне с вами не интересно, а посему отвечать вам я прекращаю.

Для людей, читающих тему хочу сказать следующее: Никого не бойтесь, хорватский сценарий им провернуть не удастся, а маховик ползучей украинизации постепенно останавливается. Вместе с тем на Востоке продолжаются интеграционные процессы, к которым многострадальная Украина рано, или поздно присоединится (иначе её экономике не выжить). Так что как говорится:- "Ветер веет с Востока". Ну и наконец самое главное: с нами Бог. А если так, нам ничего не страшно. Активно отстаивайте свои гражданские права и всё у нас с вами получится.

0

341

Кирзяк написал(а):

Мне нравится творчество Вольфа Вильриха (немецкий художник- портретист).

)))  Ну я ж саме про це ))) Гітлер теж був художник. А чого так скромно забрали друге обличчя намальоване на тому плакаті. Воно у німецькій касці зі свастикою...  )))

Отредактировано Хоперець (2013-01-16 23:23:09)

0

342

Хоперець написал(а):

Також смію завірити , що територія на якій ти живеш, ні при яких розкладах навіть й близько до під російський вплив не попаде....   Мужайся.....

Ти мене не лякай, я своє обличчя не ховаю, як це роблять нацистські шакали. Молдавани про ПМР теж так казали.

0

343

kolovrat написал(а):

Ти мене не лякай, я своє обличчя не ховаю, як це роблять нацистські шакали. Молдавани про ПМР теж так казали.

А Молдовани тут при чому ?   Україна не Молдова, масштаби не ті !   
Придністров'я ми допомогли відстояти усі разом, але цей анклав нежиттєздатний, він настільки незалежний, наскільки допускає Україна, чи через свою слабкість, чи через невизначеність, але факт , при бажанні Києва , ПМР і пів року не змогла би встояти...

Про нацистів - це про той аватар з гітлерюгентського плакату ???

Отредактировано Хоперець (2013-01-17 10:39:49)

0

344

Касается всех!!!
Сбрасывайте скорость на поворотах! Оскорбления языка и Веры оппонентов не допустимы!

Если не хватает образования, культуры или чего-то еще, необходимого для цивилизованной дискуссии - с конкретными описаниями проблем, недовольств и предложений решения этих вопросов, то лучше такую дискуссию вообще не вести. Подобных холиваров с набросом г...вна на вентилятор хватает и на других ресурсах.

0

345

Хоперець
Питання особисто до Вас. Ви дійсно часто зловживаете поняттям "МИ українці"! Що це за манера розписуватись за всіх? Більшість Ваших оппонентів тут на форумі, за одним єдиним виключенням, є українці. Чи може Ви вважаєте, що українство визначається за історичними та ідейними поглядами? Що це за підхід такий, що думка має бути одна, а хто думає інакше просто не українець? Така манера подачі інформації, натякає не лише на бажання етнічних чисток, а й чисток за ідеологічною ознакою.

Я особисто в цьому питанні абсолютно розділяю слова В. Липинського (чого щиро бажаю навчитись "ідеологічним українцям":

Коли Ви хочете, щоб була Українська Держава – Ви мусите бути патріотами, а не шовіністами. Що це значить?

Це значить, перш за все, що Ваш націоналізм мусить спиратися на любов до своїх земляків, а не ненависть до них, за те, що вони не українські націоналісти. Для Вас, наприклад, мусить бути ближчий український москвофіл чи польонофіл (оцій, як Ви його звете: Малорос і Русин), аніж чужинець, який Вам мав би помогти визволитися від Москви чи від Польщі. Ви мусите все своє почуття і весь свій розум зосередити на тому, щоб найти розуміння, найти спільну політичну мову з місцевим москвофілом чи польонофілом – іншими словами: сотворити з ними разом на Українській Землі окрему державу, а не на то, щоб поза межами України знайти союзника, який би допоміг Вам знищити місцевих москвофілів і польонофілів.

0

346

Мої зауваги.... Славену!

Відслідкуйте хто: першим перейшов на ТИ, хто назвав бидлом україномовних українців, заробітчанським збродом, неіснуючою церкву....  ????!!!!

Щодо мого - "російсько-феньо-суржикової... "  Я поділяю мешканців України (їх регіонали називають насєленіє України, щоб лиш не використовувати слово українці) на російськомовних - дисперсне розселення, в основному великих міст, феньомовне - переважно шахтарські регіони - макеєвські братки, що зараз при владі в Україні і суржикомовні - провінційне населення Слобожанщини і частково південного сходу.   
Це реальна мовна картина України.

Також наголошую, що вислови про поділ України, за якимись там схемами, особисто сприймаю, як виклик і при збігу обставин і місця, готовий за такі слова пролити кров (не свою).....

Діяльність таких організацій в Україні, що таке пропагують сприймаю, як ворожу, таку , що підлягає жорсткому переслідуванню, розпуску та покаранню. І рано чи пізно це станеться.....!
Українці терплячі, до пори до часу. 
Спитайтесь у поляків Волині, чим закінчується теє "кабанє", "швінє" і т.д.   Не хотілося б, щоб таке повторялося....

Отредактировано Хоперець (2013-01-17 12:00:00)

0

347

Хоперець написал(а):

Відслідкуйте хто: першим перейшов на ТИ

Першим на "ти перейшов" Коловрат. І його емоційна промова, що містить слова:

Ты пришел к казакам на форум где общаются, как на русском так и на украинском языке. С тобой говорят на твоём родном украинском языке, а ты поносишь чей-то родной язык поскудными словами.

- цілком логічна.

Далі рівень неадеквату зріс у всіх, тому я вказав, що моє звернення стосується всіх!

Щодо Вашого мовного поділу, Ваш погляд Ви мали б пояснити власне тоді, коли вжили цей зворот "російсько-феньо-суржикової... " А так це виглядало як відверта образа мови співрозмовників, а відповідно їх культури та їх самих. Наперед будьте обачнішим та коректніше висловлюйте свою думку.

Дякую за розуміння!

0

348

Саме за цією мовною картиною відбувається політичний поділ України і світоглядний злам, чим більше російської, тим більше східний азіатський вектор, і навпаки.....

0

349

Хоперець написал(а):

готовий за такі слова пролити кров (не свою).....

Розчулився до сліз, і це у той час, коли хворим людям не вистачає донорської крові... Власне кажучі, то Ви собі забагато намріяли звитяжного. Всі ті висловлювання Ваших опонентів походили від необхідності ізолювати оскаженілих бандерофілів у їх затишній резервації у тому випадку, коли вони своїми неадекватними ідеями якимось чином загрожуватимуть громадянському спокоєві у країні.

Отредактировано Вентерь (2013-01-17 12:26:50)

+1

350

Вентерь написал(а):

Розчулився до сліз, і це у той час, коли хворим людям не вистачає донорської крові... Власне кажучі, то Ви собі забагато намріяли звитяжного. Всі ті висловлювання Ваших опонентів походили від необхідності ізолювати оскаженілих бандерофілів у їх затишній резервації у тому випадку, коли вони своїми неадекватними ідеями якимось чином загрожуватимуть громадянському спокоєві у країні.

Отредактировано Вентерь (Сегодня 12:26:50)

Вважайте, щоб такі "ідеї" не закінчились резервацією для іншої сторони на фоні тереконів.... Бо з запаленими "очима" і "серцями" (ваш термін) у "бандерівської" сторони на порядок більше багнетів...

Отредактировано Хоперець (2013-01-17 12:48:32)

0

351

Хоперець написал(а):

Діяльність таких організацій в Україні, що таке пропагують сприймаю, як ворожу

Яких "таких"? Обґрунтовуйте, в чому саме Ви бачите загрозу чи ворожість.

Найбільше мене дивує, що в подібних суперечках люди сприймають опонента, як ворога і вважають, що той хоче якогось зла. І чомусь ніхто не здатен зрозуміти, що просто опонент саме так бачить благо! Тобто кожен вважає, що його шлях і призведе до добробуту/гармонії/розвитку/тощо. І саме через це нерозуміння чи небажання розуміти ллється кров. Кожного разу.

0

352

Хоперець написал(а):

Саме за цією мовною картиною відбувається політичний поділ України і світоглядний злам, чим більше російської, тим більше східний азіатський вектор, і навпаки.....

Насправді воно так і одночасно не так. Бо оцінки тих "векторів" у Вас складаються виключно на підставі власного світогляду. У своіх ментальних побудовах Ви і ваші однодумці, зазвичай, не зважаєте на те, що для багатьох людей російська мова насправді є рідною, чи, принаймні не чужою. І Ваші нав`язливі намагання когось "визволити з-під азіатських векторів" сприймаються не в тому сенсі, яким він є для Вас. Почитайте спогади Коновальця про перебування його СС у Києві. Наївно було б думати, що на Хопрі Ви були б таким заповзятим прихильником націоналізму :)))

Отредактировано Вентерь (2013-01-17 13:34:30)

0

353

Хоперець написал(а):

Вважайте, щоб такі "ідеї" не закінчились резервацією для іншої сторони на фоні тереконів.... Бо з запаленими "очима" і "серцями" (ваш термін) у "бандерівської" сторони на порядок більше багнетів...

Власне це - небезбечна ілюзія, що неодноразово засвідчувала історія. Справа в тому, що православному світоглядові ( формальна приналежність до сучасних релігійних структур - не показник) не притаманний гучний брязкіт зброєю. Коли ті "бандерівські багнети" дійсно стануть реальністю вони спочатку трішки потішаться з різанини, потім не будуть знати куди себе подіти, а потім виявиться, що тих багнетів, як завжди - на одненьку дивізію, що її підгодовує закордоння із заходу... Тому бережіть спокій в хаті.

Отредактировано Вентерь (2013-01-17 13:08:57)

0

354

Вентерь написал(а):

Насправді воно так і одночасно не так. Бо оцінки тих "векторів" у Вас складаються виключно на підставі власного світогляду. У своіх ментальних побудовах Ви і ваші однодумці, зазвичай, не зважаєте на те, що для багатьох людей російська мова насправді є рідною, чи, принаймні не чужою. І Ваші нав`язливі намагання когось "визволити з-під азіатських векторів" сприймаються не в тотму сенсі, яким він є для Вас. Почитайте спогади Коновальця про перебування його СС у Києві. Наївно було б думати, що на Хопрі Ви були б таким заповзятим прихильником націоналізму ))

Сім'ю мого прадіда, козака  розкозачили і в Алтай вислали, саме за козацкий спосіб життя і погляди. А справжні козаки ніколи себе не вважали росіянами, і називали їх кацапами.

Київ був тоді російськомовним, як і більшість міст України не україномовними (поляки, росіяни, жиди і різна "німчура"). У містах жили урядники. канцеляристи, дворяни, військові. Українці - це сільське населення, що становило на початок 20 ст. 90% усього населення України. 
Те саме , що говорив Коновалець про Київ, можна й про Львів говорити, де русини складали менше 20% населення.   
У Дубліні , в тих самих часах, ірланці були теж у меншості, і у Вільно, і у Ризі...  Така доля тубільців , міста заселяли колонізатори і їхня свита.

0

355

Хоперець написал(а):

Саме за цією мовною картиною відбувається політичний поділ України і світоглядний злам, чим більше російської, тим більше східний азіатський вектор, і навпаки.....

Не можу погодитись, це відверте упередження. Як приклад, можу навести себе самого. Я українець, походжу з козацького роду (Східна Україна). В мовному питанні дотримуюсь позиції поваги, вважаю обидві мови (російську та українську) рівнозначно рідними. Спілкуюсь з людьми залежно від їх мови. Зрештою не завжди навіть помічаю, якою мовою говорю, оскільки це відбувається автоматично. Проте категорично не сприймаю деяких осіб, яких галичани популяризують (а іноді і відверто нав'язують) героями. Власне мова про те, що вважаю їх героями лише тих кому це потрібно, а не всієї України. Я розумію чому саме так цих людей сприймають і до цього вибору знову ж таки ставлюсь з повагою, але не приймаю як своїх та цілої України загалом. Водночас, я не вважаю, що єдино вірний шлях це приєднання до Росії чи якісь союзи з нею. В цьому питанні керуюсь виключно інтересами держави в якій живу і добра якій бажаю. Таким чином впевнений, що до подібних союзів немає певних передумов, починаючи від ідеологічного маятника, що присутній в Україні і закінчуючи поточними проблемами самої Росії. Шлях до Європи теж не вважаю єдиновірним, враховуючи мою упередженість до деяких декларацій "новітньої" Європи та і зрештою сам ЕС починає тріщати по швах. Тобто як підсумок, вважаю, що Україна має шукати свій шлях при цьому зберігаючи нейтралітет та дружні стосунки з усіма. Більше того, я розумію, що не можливо нехтувати родинними, культурними, історичними та іншими об’єднуючими факторами з тією самою Росією та Польщею. Якщо говорити про близькість менталітету, то не вважаю себе близьким ні до галичан, ні до жителів Донбасу чи то Криму. Але керуючись логікою В. Левицького (цитату якого я навів вище), намагаюсь розвинути в собі любов, до кожного представника народу України, незалежно від його мовних чи ідеологічних переконань. Найбільш важко це мені дається, коли мова йде про "Свободівців" чи комуністів, але я намагаюсь.

Відповідно до вище наведеного, можу сказати, що вкрай негативно відношусь до тих, хто цей маятник розкачує. Тих хто ігнорує родинні, культурні, історичні зв'язки опонентів (незалежно від вектору їх переконань). Хто вперто вважає свою думку єдиновірною та позбавляє права на вибір інших. Хто навіть не намагається порозумітись! І саме їх вважаю першими ворогами України та її народу. Якось казав це Кірзяку, але тепер скажу і Вам. Я впевнений, що Україна стане на шлях до гармонії лише тоді, коли усіх цих осіб зберуть разом і виділять їм незаселені території в околицях Чорнобиля, щоб вони там ламали один об одного списи та не заважали жити та розвиватись іншим, адекватним громадянами.

+1

356

Хоперець написал(а):

А справжні козаки ніколи

Давайте спробуємо не оперувати такими заявами як "СПРАВЖНІ" козаки чи українці. Справжність виключно суб'єктивна оцінка. Про це я писав в темі "Суть козацтва".

0

357

Вентерь написал(а):

Власне це - небезбечна ілюзія, що неодноразово засвідчувала історія. Справа в тому, що православному світоглядові ( формальна приналежність до сучасних релігійних структур - не показник) не притаманний гучний брязкіт зброєю. Коли ті "бандерівські багнети" дійсно стануть реальністю вони спочатку трішки потішаться з різанини, потім не будуть знати куди себе подіти, а потім виявиться, що тих багнетів, як завжди - на одненьку дивізію, що її підгодовує закордоння із заходу... Тому бережіть спокій в хаті.

Отредактировано Вентерь (Сегодня 13:08:57)

В Україні, проросійські сили , без реальної допомоги з Росіі не мають жодних шансів.  Без Москви це абсолютний нулик.... І історія саме про це й говорить ( ні Петлюра, ні УГА) немали ніякої зовнішньої підтримки. УПА  немала жодних союзників, а з 44 року навіть зі всіма спекуляціями такого не могло бути за фактом.  Тому якщо говорите про зовнішній чинник, то не до українців мова....

0

358

Хоперець
Петлюра уклав угоду з Польщею, зрадивши таким чином Галичину. УГА стабільно зраджувала сучасний міф постійно переходячи то до Денікіна, то до червоних... А щодо зовнішньої підтримки УПА (хоча тут вартує конкретизувати), то зараз знов буде черговий холівар, оскільки це питання дуже і дуже суперечливе. Більше того, Ви забули про Скоропадського, влада якого трималась на німецьких багнетах. Знов хочу вернутись до концепції "вигородження своїх".

0

359

Славен написал(а):

Яких "таких"? Обґрунтовуйте, в чому саме Ви бачите загрозу чи ворожість.

Ворожість - це несприйняття України, як самостійної держави, бажання її поділити з подальшим приєднанням до когось, зокрема до Росії.   
Якщо у керівництві організації такі ідеї домінують, то це ознака ворожої організації, бо у статуті, як правило, про такі речі не пишуть, а тому визначити можна лише за поглядами керівників та по реальним діям....   Це може стосуватися і ВК, не виключено.

0

360

Славен написал(а):

Хоперець
Петлюра уклав угоду з Польщею, зрадивши таким чином Галичину. УГА стабільно зраджувала сучасний міф постійно переходячи то до Денікіна, то до червоних... А щодо зовнішньої підтримки УПА (хоча тут вартує конкретизувати), то зараз знов буде черговий холівар, оскільки це питання дуже і дуже суперечливе. Більше того, Ви забули про Скоропадського, влада якого трималась на німецьких багнетах. Знов хочу вернутись до концепції "вигородження своїх".

Я про Скоропадського не забув, він був маріонеткою.  УГА , коли залишилось на вигнанні, без держави і після зради Петлюри, шукала собі вихід.  Це був абсолютно логічний крок на виживання, але й так безуспішний...

0


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Для дуэлянтов » Идеологические споры: язык