Козацькі посиденьки

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Для дуэлянтов » Идеологические споры: язык


Идеологические споры: язык

Сообщений 361 страница 390 из 773

361

Хоперець написал(а):

В Україні, проросійські сили , без реальної допомоги з Росіі не мають жодних шансів.  Без Москви це абсолютний нулик.... І історія саме про це й говорить ( ні Петлюра, ні УГА) немали ніякої зовнішньої підтримки. УПА  немала жодних союзників, а з 44 року навіть зі всіма спекуляціями такого не могло бути за фактом.  Тому якщо говорите про зовнішній чинник, то не до українців мова....

Зовнішній - не першорядний. Першорядне те, що окрім гламурних футболок з голівкою Степана Бандери та різнокольорових прапорців Ваші "ідеологеми" нічого суттєвого народу дати не спроможні і живитися можуть лише енергією протистояння з чимось. Що було типове і для більшовизму.

Отредактировано Вентерь (2013-01-17 14:15:21)

+1

362

Хоперець написал(а):

Сім'ю мого прадіда, козака  розкозачили і в Алтай вислали, саме за козацкий спосіб життя і погляди. А справжні козаки ніколи себе не вважали росіянами, і називали їх кацапами.

Хіба теє чинилося без участі Думенка, Дибенка та інших ?

Хоперець написал(а):

Я про Скоропадського не забув, він був маріонеткою.

Еге ж, "маріонеткою", з того ж тіста, що  його однополчанин Маннергейм...

Отредактировано Вентерь (2013-01-17 14:13:02)

0

363

Хоперець написал(а):

Ворожість - це несприйняття України, як самостійної держави, бажання її поділити з подальшим приєднанням до когось, зокрема до Росії.

Хоперець написал(а):

Це може стосуватися і ВК, не виключено.

Ну власне кажучи "такі організації", вочевидь Ви мали наувазі ВК! :-) Адже на форумі цієї організації ми спілкуємось.
Тепер щодо позиції організації та її керівництва. Вам Кірзяк здався керівником організації (він же казав про ворожий для Вас сценарій)? :-) Чому ж Ви з позиції однієї людини прийняли рішення про всю організацію? Думки інших її членів Ви ігноруєте?

0

364

Хоперець написал(а):

Я про Скоропадського не забув, він був маріонеткою.  УГА , коли залишилось на вигнанні, без держави і після зради Петлюри, шукала собі вихід.  Це був абсолютно логічний крок на виживання, але й так безуспішний...

Причини та маріонетковість це вже інше питання. Хоча я особисто, досягнення Скоропадського в розвитку України, оцінюю значно вище ніж його сучасника Петлюри.
Я ж звернув Вашу вагу на саму суть того, що Ви сказали:

Хоперець написал(а):

Тому якщо говорите про зовнішній чинник, то не до українців мова....

Тобто бачимо, що й до них.

0

365

Вентерь написал(а):

Хіба теє чинилося без участі Думенка, Дибенка та інших ?

Имя им легион! :-)

«Специальность харьковского ЧК, где действовал Саенко, было, например, скальпирование и снимание перчатки с кистей рук»
«Тот город славился именем Саенки. Про него рассказывали, что он говорил, что из всех яблок он любит только глазные...»

У многих "профессиональных украинцев" такая манера, отказываться от "ненастоящих" украинцев, если они не вписываются в пантеон героев! :-)

И встречается это у многих, даже у духовных наставников, вот например слова Любомира Гузара:

Кажуть, що ми «братні народи». Ну який мені брат Іван Грозний чи яка мені сестра Катерина ІІ? Те саме - з Петром І... Треба знати історію і не плекати в собі ілюзій про якийсь утопічний «один нарід».

И правду ведь говорит, знать историю нужно! :-) Но как, зная историю, можно записать в "русские" Рюриковича Івана Грозного? Или немку, всю жизнь говорившую с немецким акцентом, Катерину? Кстати, интересно считает ли он "своим братом" таких же Рюриковичей - Владимира Великого, Ярослава Мудрого, Данила Галицкого в конце концов? :-) Или это выборочное "родство"? А еще интересно "братья" ли ему НЕ кацапы Оноприенко и Чекатило? :-)

0

366

Вентерь написал(а):

Наївно було б думати, що на Хопрі Ви були б таким заповзятим прихильником націоналізму

+1

А взагалі будь який діалог з так званм хоперцем для мене власно втратив сенс. Все зрозуміло і без биття горщиків.

Перед всеми остальными извиняюсь за срыв, просто накипело. Не сдержался.

0

367

Славен написал(а):

И правду ведь говорит, знать историю нужно!  Но как, зная историю, можно записать в "русские" Рюриковича Івана Грозного? Или немку, всю жизнь говорившую с немецким акцентом, Катерину? Кстати, интересно считает ли он "своим братом" таких же Рюриковичей - Владимира Великого, Ярослава Мудрого, Данила Галицкого в конце концов?  Или это выборочное "родство"? А еще интересно "братья" ли ему НЕ кацапы Оноприенко и Чекатило?

Після Андрея Боголюбського ніякої спільної дороги у нас не може бути.  Розійшлися по різним світам.   
Та й не по князям рід усього народу ведеться. Усі монархи Європи є родичами, це ж не означає, що британці і французи нам брати))))   
Поняття "братерський" , "не братерський"  - це чистої води політспекуляція.   Можуть бути добросусідські відносини, або недружелюбні й крапка...

Будь який українець, що обслуговував владу загарбників, немає жодного морального і політичного права представляти свій народ.  Тому різні холуї і прислужники з українськими чи іншими прізвищами, не домінуючої в імперії нації, не відображають погляди свого народу кому б вони не прислужували.   

Аргументи ваші нічогісінько не варті.   Не Власов представляв росіян у 2 світовій , як простий приклад навожу....!!!

kolovrat написал(а):

+1

А взагалі будь який діалог з так званм хоперцем для мене власно втратив сенс. Все зрозуміло і без биття горщиків.

Перед всеми остальными извиняюсь за срыв, просто накипело. Не сдержался.

Так званого казака, ніхто й не запрошує!

Отредактировано Хоперець (2013-01-17 22:07:12)

0

368

Вентерь написал(а):

Зовнішній - не першорядний. Першорядне те, що окрім гламурних футболок з голівкою Степана Бандери та різнокольорових прапорців Ваші "ідеологеми" нічого суттєвого народу дати не спроможні і живитися можуть лише енергією протистояння з чимось. Що було типове і для більшовизму.

Отредактировано Вентерь (Сегодня 14:15:21)

Подпись автора

    Вольному - воля, спасённому - рай.

  Те ж саме можно сказати про прибічників "Рузкага міра".

+1

369

Хоперець написал(а):

Пропонуєте соромитись своєї нації?  Кому таке виключне право залишаєте гордитися - собі ?!!  З  Кернесам чи Ківаловим на пару?!

0

370

Вентерь написал(а):

той й жеж співак... ))))   http://www.youtube.com/watch?feature=pl … t94bLS1tjs

Отредактировано Хоперець (2013-01-17 23:18:42)

0

371

Оскільки Ви не вояк УНР, друга пісня недоречна. Розуміння не є солідарність.

Отредактировано Вентерь (2013-01-17 23:25:17)

0

372

Друга пісня розкриває його реальні погляди , а перша образу на когось... Недооцінили мовляв )))))
Синдром Тарася Чорновола....

Отредактировано Хоперець (2013-01-17 23:28:54)

0

373

??? перша - оцінка певного сорту патріотів, що до обіду гордяться власною національністю, після обіду - пишаються з неї ж, вночі - тішаться.... Якраз в контексті теми. А про погляди Жука тут до чого? У нього і про ротних барабанщиків пісні і багато про що, на те він і художник:)

0

374

Хоперець написал(а):

Після Андрея Боголюбського ніякої спільної дороги у нас не може бути.  Розійшлися по різним світам.   Та й не по князям рід усього народу ведеться. Усі монархи Європи є родичами, це ж не означає, що британці і французи нам брати))))   Поняття "братерський" , "не братерський"  - це чистої води політспекуляція.

Хоперець
Ви мене не зрозуміли! Власне я й кажу про політичну спекуляцію щодо "братерства". З однієї сторони Блаженніший каже, що слід знати історію, проте в самій своїй тезі абсолютно ігнорує будь-яку історичну логіку. Називаючи чи не називаючи "братами" виключно за принципом "хороший"/"поганий".
Ви дорікаєте княжими родами, проте ніяк не коментуєте слова Блаженішого, який власне і спекулює владою, яка не є представниками саме російського народу. Це подвійні стандарти?

0

375

Славен написал(а):

Хоперець
Ви мене не зрозуміли! Власне я й кажу про політичну спекуляцію щодо "братерства". З однієї сторони Блаженніший каже, що слід знати історію, проте в самій своїй тезі абсолютно ігнорує будь-яку історичну логіку. Називаючи чи не називаючи "братами" виключно за принципом "хороший"/"поганий".
Ви дорікаєте княжими родами, проте ніяк не коментуєте слова Блаженішого, який власне і спекулює владою, яка не є представниками саме російського народу. Це подвійні стандарти?

Кардинал Гузар, є найбільш освіченою і інтелігентною людиною з усього вищого кліру України, ще й до того скромний і аскетичний, не до порівняння з зажирілими від розкоші "колегами".
Він не суперечить сам собі ніяким чином , кажучи про російських царів, він приводить приклад спекулятивності слова "братній" на прикладі тиранів і вбивць, які нищили "братній" народ і заганяли його у рабство.

Бачите, як можна трактувати одні й ті ж слова, виходячи із власного світогляду і упередженості!

0

376

Хоперець
Бачте я сприймаю слово "братній" власне за принципом "близький по крові". І в такому контексті дійсно для мене ані Катерина, ані Іван IV такими бути не можуть. На відміну від якогось Юрася з Гомельщини чи Альошки з Брянщини. А слова Гузара я сприймаю виключно, як спекуляцію "братством" за ідеологічною ознакою чи принципом "хороший"/"поганий". Тому і наводив приклади Оноприєнка та Чикатила, які хочеться чи ні залишаться українцями, з усіма витікаючими... І методологія, яка визначає НЕ українців, НЕ козаків, НЕ братів лише тому, що їх вчинки не подобаються, мені не зрозуміла.

0

377

Вентерь написал(а):

??? перша - оцінка певного сорту патріотів, що до обіду гордяться власною національністю, після обіду - пишаються з неї ж, вночі - тішаться....

Згоден з Вами друже "Вентерь". Дуже багато серед так званих "патріотів" тих хто твлькі базікає і більш нічого.  Якщо перекласти на російську  вийде приблизно таке:" Мы не сеем, не пашем, не строим-мы гордимся общественным строем!" (пісня з фильму" Забута мєлодія для флєйти") :D

Отредактировано Черноморец (2013-01-18 11:54:38)

0

378

Славен написал(а):

Хоперець
Бачте я сприймаю слово "братній" власне за принципом "близький по крові". І в такому контексті дійсно для мене ані Катерина, ані Іван IV такими бути не можуть. На відміну від якогось Юрася з Гомельщини чи Альошки з Брянщини. А слова Гузара я сприймаю виключно, як спекуляцію "братством" за ідеологічною ознакою чи принципом "хороший"/"поганий". Тому і наводив приклади Оноприєнка та Чикатила, які хочеться чи ні залишаться українцями, з усіма витікаючими... І методологія, яка визначає НЕ українців, НЕ козаків, НЕ братів лише тому, що їх вчинки не подобаються, мені не зрозуміла.

Якби кардинал, в противагу "не братнім" московитам, назвав якийсь інший народ, тоді це була б спекуляція. А так він розвінчав поняття"братній", як і протилежне від нього слово.   Для християнина усі люди є братами, а не якась обрана національність, ось головне що він хотів донести...

Ну й якщо вас тягне до слов'ян братів на півночі і сході, то чому не тягне до братніх полян , що над Віслою. Вже ближчими ніж колись один полянський народ, бути не може...
Галичани мають вважати найближчими словаків і хорватів, бо саме і ті, і ті від Білих Хорватів, і до вятичів значно дальші родичі....

Друже Славен, кожен може знайти для себе "дружню" нішу в цьому і є спекуляція.....  Особливо коли ці слова говорять вовки в імперській шкірі....
Згадую анекдот-гумореську - " Давай поділимось по братському )))) Ні, вибач, краще порівну !"

Отредактировано Хоперець (2013-01-18 12:09:38)

0

379

Хоперець написал(а):

Для християнина усі люди є братами, а не якась обрана національність, ось головне що він хотів донести...

Ну якось недоступно він це пояснив! Адже підкреслено вказав, "що, мол, які мені брати?" І далі перелічив саме тих, хто вважається поганим для України.

0

380

Хоперець написал(а):

Ну й якщо вас тягне до слов'ян братів на півночі і сході, то чому не тягне до братніх полян , що над Віслою.

Чому ж не тягне? Тягне!  :D  Це ми в Вентерем якось обговорювали на форумі. Зрештою українці, за деякими дослідженнями, за генофондом є ближчими до поляків.

Хоперець написал(а):

Галичани мають вважати найближчими словаків і хорватів, бо саме і ті, і ті від Білих Хорватів, і до вятичів значно дальші родичі...

І це вірно. Не бачу суперечностей.

0

381

Славен написал(а):

Ну якось недоступно він це пояснив! Адже підкреслено вказав, "що, мол, які мені брати?" І далі перелічив саме тих, хто вважається поганим для України.

Абсолютно закономірно, бо саме з тієї сторони йдуть спекуляції про "братні" народи, я якось не чув від інших сусідів такий політичний лохотрон.  Ще білорусів деколи на цю тему розводять.

Славен написал(а):

Чому ж не тягне? Тягне!    Це ми в Вентерем якось обговорювали на форумі. Зрештою українці, за деякими дослідженнями, за генофондом є ближчими до поляків.

І це вірно. Не бачу суперечностей.

Ну от! А ви про братерські території з попсутим компасом ))))))

Отредактировано Хоперець (2013-01-18 12:20:46)

0

382

Хоперець написал(а):

я якось не чув від інших сусідів такий політичний лохотрон

Напевно фільми Єжи Гофмана не бачили! :-)

Хоперець написал(а):

Ну от! А ви про братерські території з попсутим компасом

Чому попсутим? По великому рахунку всіх слов'ян вважаю "братами", однак одних "рідними", а інших "двоюрідними" чи "троюрідними". :-)

0

383

Хоперець написал(а):

Будь який українець, що обслуговував владу загарбників, немає жодного морального і політичного права представляти свій народ.  Тому різні холуї і прислужники з українськими чи іншими прізвищами, не домінуючої в імперії нації, не відображають погляди свого народу кому б вони не прислужували.

Мазепу, Виговського та Шухевича, звісно, це ніяк не стосується  :D

+1

384

kolovrat написал(а):

Хоперець написал(а):

    Будь який українець, що обслуговував владу загарбників, немає жодного морального і політичного права представляти свій народ.  Тому різні холуї і прислужники з українськими чи іншими прізвищами, не домінуючої в імперії нації, не відображають погляди свого народу кому б вони не прислужували.

Мазепу, Виговського та Шухевича, звісно, це ніяк не стосується  :D

Подпись автора

    И один в поле воин, если он по-казачьи скроен.

Браво "Коловрат"!Чітко "підсекли"! :cool: А взагалі- якщо розглядати історію України під таким кутом,то жоден з проводців визвольних змагань не міг обійтися без підтримки зовні. Хмельницький шукав такої пвдтримки у Росії,Виговський- у Польщі, Дорошенко-у Туретчині.

Отредактировано Черноморец (2013-01-18 14:34:39)

0

385

Черноморец написал(а):

Браво "Коловрат"!Чітко "підсекли"!  А взагалі- якщо розглядати історію України під таким кутом,то жоден з проводців визвольних змагань не міг обійтися без підтримки зовні. Хмельницький шукав такої пвдтримки у Росії,Виговський- у Польщі, Дорошенко-у Туретчині.

Отредактировано Черноморец (Сегодня 14:34:39)

Пане Чорноморцю, почитайте Гадяцький трактат, то не будете підспівувати кацапствуючим казакам.  За цією угодою Річ Посполита перетворювалася у федерацію трьох народів, а не лише двох.  Козацький реєстр збільшувався до 60 тис. , територія руської землі розширювалася до Галичини, православні отримували рівні права з католикам, на Русі мали правити виключно православна шляхта.  Це повністю рівноправна угода, а не холопське присягання на верность без зобов'язань царя, щодо прав козаків.
Сейм РП не захотів ратифікувати такі умови, що й спричинило розрив цієї угоди і усунення Виговського. Поляки зі своїм "не позволям" погубили шанс для себе, не кажу вже про Україну.  Після цього й почалася Руїна та сепаратний Андрусівський "вічний мир" .
Виговський не поклонявся полякам ніяким чином, а вважав себе рівним серед рівних.  І чесно загинув від рук поляків, через продовження боротьби за права України...

Слідкуйте не лише за фразами п'ятоколонців, а за логікої їхніх думок...

І трішки робіть різницю між людьми, що змагались за незалежність України, маючи й союзницькі угоди з іншими, та тими, хто повністю віддавав нашу землю під чужоземне панування.
Шухевич - це справжній воїн самостійник, що відсидів у польських тюрмах і загинув з честю, відправивши та той світ не одного упиря з червоною зіркою та польським орлом. 
Також почитайте мемуари Махно , як він бідкався, що не зрозумів вчасно корисність української ідеї і не зміг поєднати анархію з нею.

0

386

Черноморец написал(а):

А взагалі- якщо розглядати історію України під таким кутом,то жоден з проводців визвольних змагань не міг обійтися без підтримки зовні. Хмельницький шукав такої пвдтримки у Росії,Виговський- у Польщі, Дорошенко-у Туретчині.

Згоден з Вами.

0

387

Хоперець написал(а):

кацапствуючим казакам

Ещё раз тебе говорю бандеровец, что я не украинец и не русский. Я КАЗАК. Понял. А тебя так-же можно считать хоПерцем, как осла лошадью.
Да вот ещё, то что я казак по национальности не мешает мне с уважением относиться к нормальным людям независимо от национальности, как то русские так и украинцы, и не даёт мне право называть их "хохлами" и "кацапами". Я спокойно говорю как на украинском языке с украинцами, так и на русском языке с русскими, а могу и на балачке погутарить. А тебе кто право дал мнить себя "тетульной націєй" и оскарблять людей деля их по месту проживания или языку общения?

0

388

Хоперець написал(а):

І трішки робіть різницю між людьми, що змагались за незалежність України, маючи й союзницькі угоди з іншими, та тими, хто повністю віддавав нашу землю під чужоземне панування. Шухевич - це справжній воїн самостійник, що відсидів у польських тюрмах і загинув з честю, відправивши та той світ не одного упиря з червоною зіркою та польським орлом.

Не заперечуючи внутрішньої логіки дій Шухевича і чесність його перед самим собою: честь гауптштурмфюрера "Нахтігалю" і командарма УПА - це одна й та сама честь, чи дві різні ? Про піврічне існування на папері за пляном кальвініста Немирича (доречі, дуже була прогресивно мисляча людина з неосяжно широким світоглядом:))) рівноправного Великого князівства Руського у складі Речі Посполитої з 60-тисячним реєстром і православною шляхтою - погодимось зі святістю цого "необхідно корисного" для палкого серця патріота міфа:)))  Таким чином, певно, швидше можна набути споконвічного европейского вигляду:)))

http://www.youtube.com/watch?v=5PKroldzkmM

http://www.youtube.com/watch?v=LUz4EY2-ELE

Отредактировано Вентерь (2013-01-18 19:25:13)

0

389

Вентерь написал(а):

Не заперечуючи внутрішньої логіки дій Шухевича і чесність його перед самим собою: честь гауптштурмфюрера "Нахтігалю" і командарма УПА - це одна й та сама честь, чи дві різні ?

Отредактировано Вентерь (Сегодня 18:33:57)

Ворог мого ворога.... чий союзник?
Чи може будемо у 101 раз розповідати про дружбу СССР з Третім Рейхом до самої війни 41 року!
Україна була бездержавною, тому усі українці, чию б сторону не брали формально співпрацювали з кимось там...
Береться лише кінцева ціль, чи ти хочеш незалежності своєму краю, чи ти допомагаєш ворогу закабалити свою землю.
Бандерівці 30 червня 41 року чітко задекларували свою мету і ціль, все інше це лише тактика.   
А Заксенгавзен підтвердження правильності вибору . В УПА були і колишні червоні офіцери - ну й що з того ?!!!

Отредактировано Хоперець (2013-01-18 18:48:09)

0

390

Хоперець написал(а):

Ворог мого ворога.... чий союзник?

тобто, Шухевич з "Нахтігалем" - п`ята колонна Гітлера і Рейху?

Далі - беремо до рук курвіметр, прикладаємо до мапи.. ретельно вимірюємо всі відстані від "провінційної" ,за Вашим висловом, Слобожанщини і інших бидлорегіонів до славетної галицької метрополії - Львова, прихильної до тамтешніх близьких родичів Варшави, робимо висновки, за потреби п`ємо заспокійлеве і зранку із щасливою усмішкою на обличчі приступаємо до буденних справ! :)))

Отредактировано Вентерь (2013-01-18 19:11:15)

0


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Для дуэлянтов » Идеологические споры: язык