Козацькі посиденьки

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Для дуэлянтов » Идеологические споры: язык


Идеологические споры: язык

Сообщений 481 страница 510 из 773

481

Хоперець написал(а):

Щодо донських козаків під-час другої світової, то переважна їх кількість (ті, що залишились ще живими після розкозачення і голодомору) залюбки проти більшовиків воювала з Красновим і не тільки.

Хвилиночку, шановний! Не треба змішувати ідеологічно обумовлене протистояння білого казацтва з більшовиками і "тим більшу ворожість росіян", про яку Ви завели мову спочатку. Власне, пропонуючи мені поділяти моїх, на той час червоноармійських, дідів і їх однополчан на своїх і ворогів задля "суті", біля котрої жере і сподівається жерти і надалі новітнє ідеологічне "жрецтво".

Отредактировано Вентерь (2013-02-19 09:51:24)

0

482

Вентерь
Профессор, открой карту и посмотри на каких землях была расположена Хазария- вот грамотей, ты не сопротивляйся,идин х..р под сраку получишь и полетишь :D

Отредактировано Зорро (2013-02-19 10:33:59)

0

483

На хамство могу только вновь предложить всё, написаное быдлом в личку, высказать лично в глаза. Всем прочим, интересующимся историей степных народов могу посоветовать читать больше научных и научно-популярных книг. Не только про хазар, но также и про: сарматов, готов, гуннов, авар, печенегов, половцев, алан, вандалов, венгров, булгар и прочих. Иначе легко можно охамиться до демонстрируемого отдельными персонажами на форуме уровня ума и поведения. Провинциальная малограмотность сама по себе не даёт права на подобное.

Отредактировано Вентерь (2013-02-19 11:30:16)

0

484

Я писав не про біле козацтво, а про козаків донських, нащадком яких є і я. Під час 2 світової, у своїй більшості чекали визволення від більшовиків, а потім сотнями тисяч покидали батьківщину разом з відступаючими німцями.
Тут йде мова про козаків, чи не так?!!!  А не про усіх мешканців СССР. 
Ви мене хотіли надоумити про прізвища загиблих, ось я і відповідаю. Що моя позиція у руслі переконань більшості козаків для яких слово - визволення було дещо іншим, ніж поняття, яке вкладаєте у це слово ви.

0

485

Зорро написал(а):

ты не сопротивляйся,идин х..р под сраку получишь и полетишь

Еще одно подобное заявление закончится баном.

0

486

Тоді слід спочатку домовитись про що саме йдеться. Бо в одному випадку Ви наполягали на суцільній інтегрованості козаків в українську націю (наскільки можна зрозуміти, в її осучасненому розумінні), в іншому - на вороржість росіян до українців і загарбницький характер ВВВ щодо України  з їхнього боку як такої, на підставі чого Ви намагалися виокремити якийсь чинник, що має відобразити різницю між "нами" та "вами" ( якщо я вірно зрозумів, в цьому випадку йшлося про " свідомий бандерівський захід" і "змосковщиний схід"). І несподівано перескочили на тему відносин донських казаків із радянською владою... Як можна зрозуміти, до Краснова Ви при цьому прихильні, до Скоропадського чомусь не дуже...  Слово "визволення", як Ви, певно, розумієте, так сприймаю не лише я, а більшість колишніх "мешканців СРСР", чиї родичі були з радянського боку фронту незалежно від їх козацького чи не козацького походження.  Власне наслідки засвоєня "ідеологем", до яких ви задекларували свою прихільність, Ви наочно можете спостерігати на прикладі Жори - Георгія, що тут зветься "Зорро". Зазвичай цей тип провінційного  російськомовного невігласа прибічники націоналістичних партій звикли чомусь поєднувати із поруйнованими індустріальними регіонами сходу. Але, як самі бачите, насправді сучасні українські "історичні процеси" , за висловлюванням того ж таки "Зорро" дещо різняться від теорій.

Отредактировано Вентерь (2013-02-19 14:18:25)

0

487

Славен
Многоуважаемый администратор, Я никогда не хамил нормальным людям лишь за то,что они имеют другое мнение или точку зрения, а этого "господина" Вентеря не считаю за достойного человека.И веду себя с ним абсолютно по его поведению, у меня с Вами разные взгляды на многие вещи,но я почему-то как Вы выражаетесь Вам не хамлю, ровно как и другим. Просто у византийца-Вентеря свой наглый и хамоватый стиль,а у меня свой, да и не представляю я казаков этакими интелегентами в белых перчатках))).

0

488

Зорро написал(а):

Славен
Многоуважаемый администратор, Я никогда не хамил нормальным людям лишь за то,что они имеют другое мнение или точку зрения, а этого "господина" Вентеря не считаю за достойного человека.И веду себя с ним абсолютно по его поведению, у меня с Вами разные взгляды на многие вещи,но я почему-то как Вы выражаетесь Вам не хамлю, ровно как и другим. Просто у византийца-Вентеря свой наглый и хамоватый стиль,а у меня свой, да и не представляю я казаков этакими интелегентами в белых перчатках))).

Не знаю, в личные взаимоотношения я не вмешиваюсь, для этого есть личные сообщения.
Мое дело сухо следить за соблюдением участниками правил форума. Я закрываю глаза на нарушения по поводу "разжигания межнациональной, религиозной и конфессиальной розни", поскольку понимаю, что политические вопросы всегда будут затрагивать подобные темы. НО элементарное соблюдение правил общения должны соблюдаться всеми. Если в этом контексте говорить о моем личном мнении, то еще раз подчеркиваю - я могу быть не согласен с мнением того или иного участника, более того, его высказывания могут оскорблять меня или близких мне людей и я обязательно скажу об этом, но скажу это в рамках правил общения. Это понятно?

0

489

Славен

Славен
Вот определение хамства должно быть во всём,а не только в манере выссказывания.То ,что Вы написали, всё бы ничего,кроме последнего, "это понятно?" звучит как угроза. Думаю Вы знаете меня баны не пугают, наглецам всегда показываю их место, если считаете нужным можете даже удалить с форума, без проблем, да и не был я как Вы писали в литоргическом сне, просто не интересно было смотреть на таких изуитов как Вентерь, зашёл сюда просто на пару дней не более.

0

490

Вентерь написал(а):

Донські козаки не можуть бути інтегровані в український народ, бо вони не українці за визначенням, а окремий етнос.   Коли я говорив про козаків, що є становим хребтом української нації, я ніяким чином не мав на увазі донців, терців інші козачі території, що знаходились поза межами України.
Мова йде виключно про нащадків запорожців, які залишилися жити в Україні (Гетьманщина, Слобожанщина та ін.).

0

491

Хоперець написал(а):

Вентерь написал(а):

Донські козаки не можуть бути інтегровані в український народ, бо вони не українці за визначенням, а окремий етнос.   Коли я говорив про козаків, що є становим хребтом української нації, я ніяким чином не мав на увазі донців, терців інші козачі території, що знаходились поза межами України.
Мова йде виключно про нащадків запорожців, які залишилися жити в Україні (Гетьманщина, Слобожанщина та ін.).

Подпись автора

    Ідея і чин !

І знов Ваша правда. Ми самі по собі-а вони самі по собі-якщо хочуть товаришувати-будь ласка,а зверхність  свою ставити-зась!

0

492

Хоперець написал(а):

інші козачі території, що знаходились поза межами України.

Це Кубань таким чином завуальовано ?  Ні, вибачайте, я, як нащадок задунайців із ними задля "ідеологем" стосунки поривати ніяких намірів не маю. Тому просвітницьку місію ідеологів вважаю невдалою.

З приводу "визволення" і "ворогів"  під час ВВВ все ж таки як тоді на Вашу думку слід вірне сприйняття виробити ?  Прізвищ на тих самих могильних плитах, що не належать воякам УПА ні за формальними ознаками, ані "за суттю" і які не поділено окремо на ті, що на "-ко", "-чук",  "-ов", "-ий", "-их", "-ик", "-ич", "-ий" та інші ?

Отредактировано Вентерь (2013-02-20 17:16:52)

0

493

Хоперець написал(а):

Донські козаки не можуть бути інтегровані в український народ, бо вони не українці за визначенням, а окремий етнос.   Коли я говорив про козаків, що є становим хребтом української нації, я ніяким чином не мав на увазі донців, терців інші козачі території, що знаходились поза межами України.Мова йде виключно про нащадків запорожців, які залишилися жити в Україні (Гетьманщина, Слобожанщина та ін.

Отвечаем:
"Свидоми" не замечают даже тот факт, что казаки на Дону упоминаются в источниках на несколько лет раньше, чем в Запорожье и, уж если определяться: донцы - русские, запорожцы - украинцы, то казацкий приоритет уйдет к нашему северному соседу. За одной передержкой следует другая - уже все казаки без исключения объявляются украинцами и на этом основании появляются карты "Этнографических границ украины", включающих Кубань, Дон, Ставрополье, Воронежчину. Ну, а если попробовать приглядеться повнимательней к "украинскому козацтву" - насколько оно было украинским?

Тот кто сеет вражду между казаками Донцами, Терцами, Кубанцами, Запорожцами, Малоросами, Слобожанцами и т.д.  - суть есть врагом казачества и казаком не имеет права называться , даже если его дед (может быть) был из донских казаков (казачью поговорку про деда казака, надеюсь, помнят все :)  ).

0

494

Донці козаки, окремий народ, а не русскіе.  Але вам це не грозить, бо ви до козацтва ніяким чином не причетні.... Слуги государеви, холопи царские, унтер-прішибеєви - серед них шукайте свої коріння, а не серед козаків, можливо ще серед румунів покопайтесь....

0

495

Хоперець написал(а):

Але вам це не грозить, бо ви до козацтва ніяким чином не причетні.... Слуги государеви, холопи царские, унтер-прішибеєви - серед них шукайте свої коріння

Смішний Ви. :-) Для Вас, козак-не козак, визначається виключно за принципом ідейних переконань. Надзвичайне обмеження кругозору.

Крім того, намагаєтесь це розбавити національними приналежностями, як у прикладі Коловрата і Ваших йому закидів щодо румунів. Цікаво чи Ви позбавляєте козацького статусу Івана Підкову, який був молдаванином (недалеко від румінів, правда? :-))?

Якось Ви живете в свому відокремленому світі, який окупований Вашими ж стереотипами та фантазіями... Відповідно ми говоримо з Вами просто в різних площинах, навіть не йдеться про різні ідеологеми.

0

496

Хоперець написал(а):

Донці козаки, окремий народ, а не русскіе.

А ви, батенька, тугодум. Я так действительно казаков считаю народом имеющим свои отличия, как от русских, так и от украинцев, но это к вам не относится. Вы уже давно потреряли свои казачьи корни (если они у вас были) став ярым укр-нацистом.

Хоперець написал(а):

Слуги государеви, холопи царские, унтер-прішибеєви - серед них шукайте свої коріння

Ну а эта фраза вас роднит с комуняками времён гражданской войны. Поздравляю, ваше нациАнальное самосознание достигло каммунистических крайностей. Вопрос: И чем вы от них отличаетесь?

0

497

Хоперець написал(а):

Слуги государеви, холопи царские, унтер-прішибеєви - серед них шукайте свої коріння, а не серед козаків, можливо ще серед румунів покопайтесь....

Дійсно смішно. Тобто за царів казаків не було взагалі ? Лише унтера по гарнізонах і холопи (доречі, слівце запозичене теж від поляків  під час війн з РП, однокорінне із "хлопчик". В ті часи мало досить "благородний" відтінок).

Отредактировано Вентерь (2013-02-20 17:29:11)

0

498

kolovrat написал(а):

Вы уже давно потреряли свои казачьи корни (если они у вас были) став ярым укр-нацистом.

Вы тоже по идеологии определяете казачество?  :D  Казак (как национальность) должен быть только определенных убеждений? Иначе теряет свою национальность? Выходит, что если выбирать среди Жукова и Власова, кто-то из них не русский?  :D

0

499

Вентерь написал(а):

Хоперець написал(а):

    Слуги государеви, холопи царские, унтер-прішибеєви - серед них шукайте свої коріння, а не серед козаків, можливо ще серед румунів покопайтесь....

Дійсно смішно. Тобто за царів казаків не було взагалі ? Лише унтера по гарнізонах і холопи (доречі, слівце запозичене теж від поляків  під час війн з РП, однокорінне із "хлопчик". В ті часи мало досить "благородний" відтінок).

Отредактировано Вентерь (Сегодня 17:29:11)

Подпись автора

    Вольному - воля, спасённому - рай.

  Тут я згоден з"Хоперцем". Дійсно справжнє"природне" козацтво було остаточно ліквідовано за часів Катерини другої.І мова йде не тількі про українське казацтво,а про казацтво взагалі. Саме після придушення пугачовського бунту була остаточно введена практика наказних атаманів призначаємих "зверху".  Щодо "холопів",то це слово було відомо ще задовго до народження Речи Посполитої.

Отредактировано Черноморец (2013-02-20 18:30:48)

0

500

Славен написал(а):

kolovrat написал(а):

    Вы уже давно потреряли свои казачьи корни (если они у вас были) став ярым укр-нацистом.

Вы тоже по идеологии определяете казачество?  :D  Казак (как национальность) должен быть только определенных убеждений? Иначе теряет свою национальность? Выходит, что если выбирать среди Жукова и Власова, кто-то из них не русский?  :D

Подпись автора

    Вітчизна залізна, незламна, могутня, славетна, задавня!
    Я бачу цю силу, цю славу! Я чую твій голос, Державо!
    Я вірю, що Воїн Слов’янський підійме Хоругву Хмельницьку,
    Що Вірний Козак Православний,  свій спис кине звіру в обличчя!

Дело в том,что уважаемый"Коловрат" находится в плену стереотипов навязываемых представителями спецслужб одного из сопредельных государств. Стереотип этот звучит примерно так:"Казак-это защитник Православия и Самодержавия"-другого не дано.

0

501

Черноморец написал(а):

Подивіться фільм, вже вільно у тирнеті є, "9 жизней Нестора Махна".  Я знаю, що ви прихильник цього одного з останніх козаків.   Фільм не однозначний, але багато дає інформації...

0

502

Черноморец написал(а):

Тут я згоден з"Хоперцем". Дійсно справжнє"природне" козацтво було остаточно ліквідовано за часів Катерини другої.І мова йде не тількі про українське казацтво,а про казацтво взагалі. Саме після придушення пугачовського бунту була остаточно введена практика наказних атаманів призначаємих "зверху".  Щодо "холопів",то це слово було відомо ще задовго до народження Речи Посполитої.

Звичайно, слово "холоп" більш стародавнє, пробачте, обмовився. Мав на увазі той сенс словосполучення "царські холопи", що на ньому наголошував Хоперець. Тобто служиві люди, що не мали у тогочасній феодальній системі власних земельних маєтностей. Саме під час тих війн це "бойове холопство" наводнило собою обидва війська : і царське і королівське.

Щодо часів Катерини, я схиляюсь до історичного сприйняття, а не суто емоційного. В будь-якому збройному протистоянні завжди, як мінімум, два боки, відповідно - дві правди. Булавін чи Пугачьов мали або породити новітнє казацтво у державній якості, або якось осучаснити стосунки з імперією, кордони якої рушили на південь. Те саме відбувалося в ті часи скрізь по світі, де центральозовані європейскі монархії межували із "природним способом життя".  Сучасне сприйняття може мати будь-які особисті уподобання, але войовниче наполягати на якійсь окремій даті "золотого козацького віку", що мав би бути крапкою відліку, призведе до того, що наслідком буде або вузька реконструкція більш-менш культурологічно пристойна, або змаргіналізована фантасмагорія, на кшталт багаточисленних політиканствуючих юродивих. Тобто не можна заперечувати об`єктивну історію казаків по Пугачьову і Булавіну на підставі того, що хтось зараз відчуває себе продовжувачем справи саме Булавіна чи Пугачьова..

Отредактировано Вентерь (2013-02-21 14:09:01)

0

503

Черноморец написал(а):

Дело в том,что уважаемый"Коловрат" находится в плену стереотипов навязываемых представителями спецслужб одного из сопредельных государств. Стереотип этот звучит примерно так:"Казак-это защитник Православия и Самодержавия"-другого не дано.

Ну зачем же вы за меня решаете, что я именно думаю.
По поводу Православия - тут вы правы на все 100%, спорить не буду.
Самодержавие пало в 1917 году (не без тихого участия казаков) и точка, страница истории перевернута, тем более я не монархист, а сторонник КАЗАЧЕЙ демократии (не люблю это западное слово).
"Под колпаком" спецслужб, как-то украинских, так и российских, слава Богу, не нахожусь.

По поводу укр-нацизма хоПерца, так здесь никакой политической подоплёки. Нужно взять в казвычки ".....-нацист", мне всё равно какой укр-, рус- или другой. Нациков не люблю (уже неоднократно писал). Правельнее было бы написать ...став "свідомим украінцем". Никакой идеалогии, только национальная принадлежность (вспомним янычар).

0

504

Черноморец написал(а):

Тут я згоден з"Хоперцем". Дійсно справжнє"природне" козацтво було остаточно ліквідовано за часів Катерини другої.І мова йде не тількі про українське казацтво,а про казацтво взагалі. Саме після придушення пугачовського бунту була остаточно введена практика наказних атаманів призначаємих "зверху".  Щодо "холопів",то це слово було відомо ще задовго до народження Речи Посполитої.

Так зачем на Вас козацька форма? Казачества нет 250 лет.

0

505

Хоперець написал(а):

Черноморец написал(а):

Подивіться фільм, вже вільно у тирнеті є, "9 жизней Нестора Махна".  Я знаю, що ви прихильник цього одного з останніх козаків.   Фільм не однозначний, але багато дає інформації...

Подпись автора

    Ідея і чин !

Цей фвльм я вже дивився разів з десять- до речи-він зараз іде по каналу"Ентер фільм". Я  ще приймав участь у зйомках цього серіалу(працював у бутафорський групі ковалем,чоботарем і лимарем). Після "Чорної Ради" -це мій самий  улюблений серіал.

Отредактировано Черноморец (2013-02-21 13:19:45)

0

506

kolovrat написал(а):

Черноморец написал(а):

    Дело в том,что уважаемый"Коловрат" находится в плену стереотипов навязываемых представителями спецслужб одного из сопредельных государств. Стереотип этот звучит примерно так:"Казак-это защитник Православия и Самодержавия"-другого не дано.

Ну зачем же вы за меня решаете, что я именно думаю.
По поводу Православия - тут вы правы на все 100%, спорить не буду.
Самодержавие пало в 1917 году (не без тихого участия казаков) и точка, страница истории перевернута, тем более я не монархист, а сторонник КАЗАЧЕЙ демократии (не люблю это западное слово).
"Под колпаком" спецслужб, как-то украинских, так и российских, слава Богу, не нахожусь.

По поводу укр-нацизма хоПерца, так здесь никакой политической подоплёки. Нужно взять в казвычки ".....-нацист", мне всё равно какой укр-, рус- или другой. Нациков не люблю (уже неоднократно писал). Правельнее было бы написать ...став "свідомим украінцем". Никакой идеалогии, только национальная принадлежность (вспомним янычар).

Подпись автора

    И один в поле воин, если он по-казачьи скроен.

  Упаси Бог меня чего-либо решать за Вас!  А "нациков" я тоже не люблю. И ещё вопрос-если Вы не любите нацистов-то что Вы делаете среди тех кто продвигает на чужие территории "Русский мир"основной идеей которого является становление именно русской нации и Московского православия как государствообразующей силы?

0

507

kolovrat написал(а):

Так зачем на Вас козацька форма? Казачества нет 250 лет.

Подпись автора

    И один в поле воин, если он по-казачьи скроен.

  Я уже писал где-то,что фотография старая-ещё с тех времён когда я верил что казачество в Украине можно возродить в первичном смысле-когда подавал в В Р докладную записку о создании Черноморско-днестровского Казачьего Пограничного Округа для охраны приграничных территорий от набегов со стороны ПМР и Молдовы.

0

508

Вентерь написал(а):

Черноморец написал(а):

    Тут я згоден з"Хоперцем". Дійсно справжнє"природне" козацтво було остаточно ліквідовано за часів Катерини другої.І мова йде не тількі про українське казацтво,а про казацтво взагалі. Саме після придушення пугачовського бунту була остаточно введена практика наказних атаманів призначаємих "зверху".  Щодо "холопів",то це слово було відомо ще задовго до народження Речи Посполитої.

Звичайно, слово "холоп" більш стародавнє, пробачте, обмовився. Мав на увазі той сенс словосполучення "царські холопи", що на ньому наголошував Хоперець. Тобто служилилі люди, що не мали у тогочасній феодальній системі власних земельних маєтностей. Саме під час тих війн це "бойове холопство" наводнило собою обидва війська : і царське і королівське.

Щодо часів Катерини, я схиляюсь до історичного сприйняття, а не суто емоційного. В будь-якому збройному протистоянні завжди, як мінімум, два боки, відповідно - дві правди. Булавін чи Пугачьов мали або породити новітнє казацтво у державній якості, або якось осучаснити стосунки з імперією, кордони якої рушили на південь. Те саме відбувалося в ті часи скрізь по світі, де центральозовані європейскі монархії межували із "природним способом життя".  Сучасне сприйняття може мати будь-які особисті уподобання, але войовниче наполягати на якійсь окремій даті "золотого козацького віку", що мав би бути крапкою відліку, призведе до того, що наслідком буде або вузька реконструкція більш-менш культурологічно пристойна, або змаргіналізована фантасмагорія, на кшталт багаточисленних політиканствуючих юродивих. Тобто не можна заперечувати об`єктивну історію казаків по Пугачьову і Булавіну на підставі того, що хтось зараз відчуває себе продовжувачем справи саме Булавіна чи Пугачьова..

Отредактировано Вентерь (Сегодня 13:17:52)

Подпись автора

    Вольному - воля, спасённому - рай.

  Тут я Вами не можу не погодитися.Дійсно-козацтво у своєму так би мовити"первістному"сенсі" на той час себе витратило,і потребувало перемін.Но і робити з козаків поневолених холопів-теж справа недобра.

0

509

Черноморец написал(а):

Я уже писал где-то,что фотография старая-ещё с тех времён когда я верил что казачество в Украине можно возродить в первичном смысле-когда подавал в В Р докладную записку о создании Черноморско-днестровского Казачьего Пограничного Округа для охраны приграничных территорий от набегов со стороны ПМР и Молдовы.

Спасибо за ответ.

0

510

Черноморец написал(а):

И ещё вопрос-если Вы не любите нацистов-то что Вы делаете среди тех кто продвигает на чужие территории "Русский мир"основной идеей которого является становление именно русской нации и Московского православия как государствообразующей силы?

Тут с Вами не соглашусь. Я не вижу в ВК какой-то русской националистической организации. Есть организация отстаивающая позиции Канонического Православия, дружественных взаимоотношений братских стран Украины, России и Беларуси, противодействия НАТОвским беспредельщикам, продвижение нравственных и моральных ценностей среди молодежи, популяризация казачей кульиуры, защита своей Родины от внутренних и внешних агрессоров.
Многие отделы ВК говорят исключительно на украинском языке. В какой интересно пророссийской организации это возможно. Интересно посмотреть на украинского рускоязычного националиста .

+1


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Для дуэлянтов » Идеологические споры: язык