Козацькі посиденьки

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Для дуэлянтов » Идеологические споры: язык


Идеологические споры: язык

Сообщений 721 страница 750 из 773

721

ruspravman написал(а):

из Богослужебгного языка, перешли к такому убожеству...


Это об украинском языке?!
О чем собственно и речь!!! Я должен извиняться? Хорошо! Прошу простить меня за то, что Вы шовинист!

0

722

ruspravman написал(а):

Заходить пока не буду,а Славен захочет попросить прощения за хамство

ruspravman написал(а):

просто на этом форуме много свидомых и жидовствующих

Да скатертью дорога! Если людей, которым не нравиться, что их язык Вы называете убожеством, попадают в категорию "свидомых", то говорить действительно неочем.
А если, по-Вашему, "православный" это тот, кто с раболепием заглядывает в рот псевдосвященнику, который оскорбляет часть своей паствы, то наверно действительно, я не православный.

0

723

Казаки хватит,что-то Вы не в то русло ушли.Батюшка наверное имел что-то другое.Я знаю его семью,они все на украинском разговаривают,Вы явно его не поняли!

Отредактировано Зорро (2013-04-25 15:44:07)

0

724

Зорро написал(а):

Батюшка наверное имел что-то другое.

Конечно другое! Тогда, когда говорил, что украинцы и их язык это австрийский проект, и сейчас, называя этот же язык убожеством! А я, оказывается, не православный хам! Ну, что ж, спасибо, о. Валерию, что открыл мне глаза на "истинное" Православие!

0

725

Славен написал(а):

открыл мне глаза на "истинное" Православие!

Вы теперь к мусульманам?)

0

726

Зорро написал(а):

Вы теперь к мусульманам?)

Нет уж, спасибо... Как был православным так и останусь, не зависимо от мнения шовиниста и украинофоба.

0

727

Славен написал(а):

Нет уж, спасибо... Как был православным так и останусь, не зависимо от мнения шовиниста и украинофоба.

Просто насколько я понимаю,он ответил Вам Вашими словами из ранней переписки.Давайте обходить острые углы.

0

728

Зорро написал(а):

Просто насколько я понимаю,он ответил Вам Вашими словами из ранней переписки.

А я не понимаю, какими моими словами?

Зорро написал(а):

Давайте обходить острые углы.

Вы это мне говорите? Первое его сообщение читали? А второе?

0

729

Славен написал(а):

А я не понимаю, какими моими словами?

Ну здесь лучше у него спросить.

0

730

Та це добре, чим більше таких попів, тим швидше буде відбуватися українізація.   Послухати таке московське шумовиння, то виявиться, що Ісус на староболгарській мові проповідував, а апостоли на російській. 
Були вже одні такі охоронці святості літургії, що забороняли відправи на усіх мовах. крім латини, скінчилося реформацією.   Скорчиться і цей шовіністичний лишай на тілі церкви і України назагал.   
Своєю шовіністичною тупістю вони зараз нагадують католиків часів Хмельницького, можливо такий самий кінець їх чекає....

0

731

Кирзяк написал(а):

Абсолютно так я и считаю. По моему глубокому убеждению еретические и раскольнические псевдорелигиозные течения следует законодательно запретить.

Як усе просто )))) Забрать и подєліть,  це ван не нагадує літературну класику ? )))

УПЦ КП - це вже доконаний факт, в Україні вона об'єднує найбільшу кількість прихильників.  На сьогодні її визнають і спілкуються більшість церков України, крім МП.   Тому УПЦ КП по барабану , як її сприймають у Москві.  Усі помісні церкви проходили етап невизнання їх колишніми митрополіями.  Московська понад 150 років була не канонічною, поки не отримали від Константинополя відпускну.   
Якщо говорити мовою аналогії, то УПЦ КП на сьогодні є протестанською церквою в тілі православ'я, але яка не збирається поривати з православним минулим. Питання її визнання іншими православними - це справа досить не тривалого часу....  Хоча наприклад більшості вірних церкви , якось байдуже до цинічних розбірок про "канонічність", на дворі 21 сторіччя і кожен своїм розумом може дійти елементарних висновків, без втирання пузатих з липкими ручками чорноризників на мерседесах та у "котлах" вартістю декількох складних операцій приречених безгрошів'ям діточок...

Отредактировано Хоперець (2013-04-25 16:56:27)

0

732

Хоперець написал(а):

чим більше таких попів, тим швидше буде відбуватися українізація.

Не пов'язане ніяк. Я поважаю українську мову не тому, що її зневажає о. Валерій.

0

733

Славен написал(а):

Не пов'язане ніяк. Я поважаю українську мову не тому, що її зневажає о. Валерій.

А ви тут при чому???   Я про українців, які почувши цю ахінею зроблять єдиновірний вибір , чи ходити до церкви де проповідують ненависть до України і її культури, історії, мови , чи вибрати інший храм....

0

734

Хоперець написал(а):

Я про українців, які почувши цю ахінею зроблять єдиновірний вибір , чи ходити до церкви де проповідують ненависть до України і її культури, історії, мови , чи вибрати інший храм....

Я не думаю, що один о. Валерій має такий вплив. :-) Він скорше відхилення від норми - виняток. Зрештою, Віра та мова це різні речі. Слабо собі уявляю, що можна лишити свою Церкву, через такий прикрий виняток. Від жодного іншого священика УПЦ такого не чув.

0

735

Славен написал(а):

Я не думаю, що один о. Валерій має такий вплив.  Він скорше відхилення від норми.

Знов ж таки, я говорив про конкретну особу і про наслідки таких поглядів для людей, що почують такі збочені проповіді. Це ж позиція прокляття, а не прощення.  Отже не християнська, а фанатична і політично вмотивована...

Кажете не чули від інших ))))   Надати вам лінки Агафангела одеського і його послідовників у ризах?!!!!

Отредактировано Хоперець (2013-04-25 17:15:31)

0

736

Хоперець написал(а):

що почують такі збочені проповіді.

Не слід це сприймати, як проповідь. Це думка мирянина на форумі, який має нікнейм "ruspravman" (очевидно, що палкий прихильник Богослужебного языка, раз використав латиницю) та на аватарі використовує воїна з щитом та мечем.

Хоперець написал(а):

Надати вам лінки Агафангела одеського і його послідовників у ризах?

Я мав наувазі тих, з ким спілкувався особисто.

0

737

Ну вот перекрутили и радуются.....Богослужебный язык это великолепная культура наших предков,даже Хоперца.А на счёт хамства Славена-так она воочию.Не надо просить прощения-Бог вам судья.Почему я сказал,что сомневаюсь,что вы православный-так из этого...

Славен написал(а):

А если, по-Вашему, "православный" это тот, кто с раболепием заглядывает в рот псевдосвященнику, который оскорбляет часть своей паствы, то наверно действительно, я не православный.

За скатерть благодарю....так забаньте и всё будет в порядке....
Казачество может быть и будет-но с Православием...да кто-то может перегибает палку,но по сути ваш форум разводит,простите,людей,которые ищут здесь казачество....и вводит их в заблуждение.К сожалению на  на форуме мало казаков и православных людей...а жаль.
Предлагаю-всем кто Православный и настоящий казак,оставить этот форум и не заходить на него вообще...пусть варятся в своём соку бандеровщины и жидовщины.

Отредактировано ruspravman (2013-04-25 17:30:47)

0

738

Ми живемо в інформаційному просторі , а тому робимо аналіз не з вузького кола знайомих, а зі всіх наявних джерел. Церква це живий організм, якщо у ньому рука здорова, а мізки та печінка хвора , то можна стверджувати, що організм хворий....
Серед СС-овців, теж траплялись інтелігентні особи і навіть в НКВС , але чи слід із-за цих винятків усю організацію виправдовувати....

0

739

Якщо цей форум бандерівський і жидівський ))) то я марсіянин.

Щоправда не можу зрозуміти, як можна поєднати бандерівця з жидом ????  На всіх форумах України бандерівців і Свободу називають головними антисемітами України і Європи, центр Візенталя визнав Свободу головними антисемітами Європи.  А найбільше про антисемітів свободівців волають такі православні активісти, як Калесніченка і його група за русь і православіє ))))    Щось з логікою і фактами не в'яжеться!

Отредактировано Хоперець (2013-04-25 18:25:41)

0

740

Кирзяк написал(а):

Черноморец написал(а):

    А ще не меньш цікавим було б послухати  коментарі "Кірзяка"- який теж вважає що всі дії представників Московського патріархату є законними

Абсолютно так я и считаю. По моему глубокому убеждению еретические и раскольническике псевдорелигиозные течения следует законодательно запретить.
Что же касается упомянутого случая- надо всё досконально изучить, так как в статье не говорится, что было до того. Вполне возможно, что ранее указанный храм был подобным же образом (или путём махинаций с документами) отбит у Церкви раскольниками.

Подпись автора

    Да вѣси, христолюбче и боголюбче, яко вся христіанская царства приидоша въ конецъ и снидошася во едино царство нашего государя, по пророческимъ книгамъ, то есть Ромеиское царство: два убо Рима падоша, а третій стоитъ, а четвертому не быти.
    Слава России!!!

Данный храм был построен прихожанами на собранные средства и передан УПЦ КП-"гундяевские"там изначально"не плавали"-я возможно в воскресенье буду там-именно в этом районе находится то хозяйство,из-за которого я два года "воюю"с  властями , проведу оперативные действия по сбору информации и изложу их здесь. Теперь по поводу "еретиков"и "раскола". Я в очередной раз спрашиваю Вас"Кирзяк"-кто Вы такой, кто те кто  вколачивают Вам в голову подобные мысли,и кто вам дал право обьявлять кого-либо "еретиком"? Что вы о себе возомнили?Вы считаете себя истиной высшей инстанции? Тогда я вас спрошу словами Святого письма:-"Кто дал вам право делить Христа?" Христос един для всех!Я ношу такой же крест и читаю те же молитвы что и православные.И вообще-если смотреть в корень-то именно представители "византийского лагеря"  затеяли первый раскол в христианстве-за что и получили прозвище"схизматики"-что в переводе с латыни означает "раскольники".

0

741

Хоперець написал(а):

Якщо цей форум бандерівський і жидівський ))) то я марсіянин.

Щоправда не можу зрозуміти, як можна поєднати бандерівця з жидом ????  На всіх форумах України бандерівців і Свободу називають головними антисемітами України і Європи, центр Візенталя визнав Свободу головними антисемітами Європи.  А найбільше про антисемітів свободівців волають такі православні активісти, як Калесніченка і його група за русь і православіє ))))    Щось з логікою і фактами не в'яжеться!

Отредактировано Хоперець (Сегодня 18:25:41)

Подпись автора

    Ідея і чин !

  Ну як це Ви не розумієте? Ми з Вамі присутні на цьому форумі? Так Ви "бандерівець",а я "жид"-чого тут не зрозуміло? :D

0

742

Хоперець написал(а):

Та це добре, чим більше таких попів, тим швидше буде відбуватися українізація.   Послухати таке московське шумовиння, то виявиться, що Ісус на староболгарській мові проповідував, а апостоли на російській.
Були вже одні такі охоронці святості літургії, що забороняли відправи на усіх мовах. крім латини, скінчилося реформацією.   Скорчиться і цей шовіністичний лишай на тілі церкви і України назагал.   
Своєю шовіністичною тупістю вони зараз нагадують католиків часів Хмельницького, можливо такий самий кінець їх чекає....

Подпись автора

    Ідея і чин !

Я знаю декілько людей,які завдячуючи тамим ось "священникам" відцурались від прослав`я і перейшли у католики.

0

743

Черноморец написал(а):

Ну як це Ви не розумієте? Ми з Вамі присутні на цьому форумі? Так Ви "бандерівець",а я "жид"-чого тут не зрозуміло?

А хто тоді він ?  Якого роду-племені ?   Дивно від таких манкуртів чути ,що хтось там ізменнік, жид чи ще хтось.  Такі особи, це гнійні чиряки на тілі народу, який соромиться свого кореня, а комусь тичить якимсь "не таким" походженням.

0

744

ruspravman написал(а):

Ну вот перекрутили и радуются.....Богослужебный язык это великолепная культура наших предков

Замечательно, все так. Согласен. Но, что же Вы "убожество" оставили без объяснений/комментария? Что было перекручено?

ruspravman написал(а):

Почему я сказал,что сомневаюсь,что вы православный-так из этого...
Славен написал(а):
А если, по-Вашему, "православный" это тот, кто с раболепием заглядывает в рот псевдосвященнику, который оскорбляет часть своей паствы, то наверно действительно, я не православный.

Понимаете ли, ruspravman, для меня Православная Вера и идеология уничижающая культуру и язык, это не одно и то же. Поскольку, я назван "свидомым" и "не православным", лишь потому, что против оскорблений украинцев и их языка, я делаю вывод, что "истинный" православный, должен их унижать? Я ничего не перекрутил?

ruspravman написал(а):

К сожалению, на  на форуме мало казаков и православных людей...а жаль.

ruspravman написал(а):

пусть варятся в своём соку бандеровщины и жидовщины.

Шедеврально! Вот если бы, еще и конкретизировать... И, простите, обосновать...

0

745

Хоперець написал(а):

А хто тоді він ?  Якого роду-племені ?   Дивно від таких манкуртів чути ,що хтось там ізменнік, жид чи ще хтось.  Такі особи, це гнійні чиряки на тілі народу, який соромиться свого кореня, а комусь тичить якимсь "не таким" походженням.

Подпись автора

    Ідея і чин !

Як це"хто він"?Ви що ще не зрозуміли?Це ж представник"Вєлікага Руськага Народа",та його "Пєрєдовога отряда-Моськовськой церкви"!

0

746

Славен написал(а):

ruspravman написал(а):

    пусть варятся в своём соку бандеровщины и жидовщины.

Шедеврально! Вот если бы, еще и конкретизировать... И, простите, обосновать...

Подпись автора

    Вітчизна залізна, незламна, могутня, славетна, задавня!
    Я бачу цю силу, цю славу! Я чую твій голос, Державо!
    Я вірю, що Воїн Слов’янський підійме Хоругву Хмельницьку,
    Що Вірний Козак Православний,  свій спис кине звіру в обличчя!

Я же написал в своём посте"Хопёрцу"-кто "бандеровец" а кто"жид".

0

747

Черноморец написал(а):

Це ж представник"Вєлікага Руськага Народа",та його "Пєрєдовога отряда-Моськовськой церкви"!

Черноморец, ну Вы тоже не передергивайте! Зачем Вы льете воду на мельницу Хоперца, с его разделением на белых и черных людей (чит. патриотов и врагов). Я тоже отношу себя к великому русскому народу (русские, украинцы, белорусы), моя Церковь - УПЦ МП. Разве я давал Вам повод неуважительно, а тем более с такой издевкой ко мне относиться?
И еще, очень Вас прошу, пожалуйста, не коверкайте язык, он этого не заслужил. Не надо вот этих "Вєлікага Руськага Народа" и "Пєрєдовога...", хотя бы из уважения ко мне (я на нем говорю и думаю), если оно (уважение) конечно есть.

0

748

Великага - так звучало в оригиналі перед Ленінскою письмовою реформою.   А імперці поклоняються традиціям імперських часів.  Усе вірно, манкурти, які вислуговуються перед імперськими недобитками потребують зрозумілих для них фраз.....  Тим більше ортодокси, що постійно носяться з псевдотрадиціями...

0

749

Хоперець написал(а):

Великага - так звучало в оригиналі перед Ленінскою письмовою реформою.

Ну давайте не будемо, Чорноморець явно ж не дореформений оригінал цитував... Це ж відомий метод, який використовують коли хочуть перекривляти.

0

750

Так мова йде про особу, яка себе ідентифікує, як нащадок імперського міфу про Вєлікую Русь і триєдіний народ.   А те що це вас зачіпає, то так відбувається з з усіма, хто хоче бути і там, і здєся....

0


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Для дуэлянтов » Идеологические споры: язык