Козацькі посиденьки

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Религия » Борьба с сектантами на практике


Борьба с сектантами на практике

Сообщений 61 страница 90 из 240

61

kolovrat
http://s3.uploads.ru/t/hJpci.jpg
Азиат-с... :-) Не совсем удачное фото.

0

62

Черноморец написал(а):

Дозволю собі вступитися за "Хоперця". "Славєн"-Ви писали що не всі присутні на форумі,згодні з тим що відбувалось на роліку. Але хочу Вам нагадати,що діскуссія з цього приводу почалась саме з моєго коментаря, та підтримкі відсутнього зараз на форумі "Свиста". До цього окрім Вас ніхто не висловився проти дій так званих"священників".Саме після мого допису і розпочалась основна діскусія на цю темуі. Візнаю-"Хоперець" буває занадто різкий в своїх коментарях,але це іде у нього "від  серця"-він саме так сприймає данну сітуацію Що стосуєтся "московського мракобесія" та "бидла "-цілком згоден з "Хоперцем"(дивитесь мої коментарі на данну тему).

Друже Чорноморець )))  Не треба за мене заступатися ))))   Підтримуйте мене, або опонуйте, заступатися треба за скривджених , а я на такого не виглядаю ))))  !!!

Знаючи діяння і погляди Агафангела, я дуже м'яко висловлююсь в бік цієї релігійної формації...

Знову нагадаю, що я ніде не бачив реальних дій православствуюших "третьоримського" патріархату для викоренення богоборствуючої атеїстичної символіки. Православні спокійно будують храми на вулицях імені люципера Леніна, таких же ж районів і назв міст.
Натомість анафеми протестантам, католикам, УПЦ КП розкидають на ліво й право.  З чого роблю абсолютно переконаний висновок - не за Ісуса мова , а за голови (не душі) пастви переживають і як були ідеологічним відділом імперської канцерярії, такими й залишились.  Досі не покаялись за співпрацю з комуністами, Сталіном, не очистились від кадрів, що співпрацювали з КГБ.  Можна багато ще чогось написати.

0

63

Славен написал(а):

Азиат-с...  Не совсем удачное фото.

Наоборот фото удачное. На фото казаки Уральской сотни Сводного лейб-гвардии казачьего полка. И как видно казаки далеко не арийцы ("нащадки сучасних українців" як це хтось вважає згідно "ДНК нації"), так что полегче на поворотах по поводу азиатов. ​

0

64

Славен написал(а):

Черноморец написал(а):

    Що стосуєтся "московського мракобесія" та "бидла "-цілком згоден з "Хоперцем"(дивитесь мої коментарі на данну тему).

Ну, кроме всего прочего, я против и географической, а как следствие конфессиональной привязки! Имеющий уши, да услышит, что людей не следует делить на плохих и хороших исходя из их конфессиональной принадлежности! Или Вам привести примеры где "московские мракобесы" демонстрируют благочестие?
Собственно такие обобщения и выдают крайнюю степень заангажированности осуждающего! Который не смотрит на дела, а уже заранее "знает" кто плохой, а кто хороший!
Заметьте,  я тоже употребил слово «мракобесие», но оно не привязано к целой конфессии или религии в целом. То есть , я охарактеризовал действия конкретных людей. Неужели эта разница не понятна?

Подпись автора

    Вітчизна залізна, незламна, могутня, славетна, задавня!
    Я бачу цю силу, цю славу! Я чую твій голос, Державо!
    Я вірю, що Воїн Слов’янський підійме Хоругву Хмельницьку,
    Що Вірний Козак Православний,  свій спис кине звіру в обличчя!

  А видели ли Вы как подобные действия совершают представители римо-католической церкви? И не в России либо в Украине-а в Польше, Италии, Франции? Я специально назвал страны,где католицизм  имеет наиболее твёрдые позиции.  А может Вы знаете о подобных инцидентах с участием представителей греко-католической,автокефальной либо УПЦ КП?  Про протестантов я вообще молчу-самые благожелательные люди. По поводу "азиатчины"- подобные действия более приличествуют мусульманским фанатикам или ортодоксальным иудеям. Кстати-что касается последних- ещё пятнадцать лет назад-когда я жил в Израиле- там  были случаи нападений ортодоксов на магазины где продавали свинину. Что же касается"плохих и хороших"-то я так и делаю-но мне почему-то не попадаются католические либо протестантские священники возглавляющие толпу погромщиков! 8-)

0

65

Хоперець написал(а):

Черноморец написал(а):

    Дозволю собі вступитися за "Хоперця". "Славєн"-Ви писали що не всі присутні на форумі,згодні з тим що відбувалось на роліку. Але хочу Вам нагадати,що діскуссія з цього приводу почалась саме з моєго коментаря, та підтримкі відсутнього зараз на форумі "Свиста". До цього окрім Вас ніхто не висловився проти дій так званих"священників".Саме після мого допису і розпочалась основна діскусія на цю темуі. Візнаю-"Хоперець" буває занадто різкий в своїх коментарях,але це іде у нього "від  серця"-він саме так сприймає данну сітуацію Що стосуєтся "московського мракобесія" та "бидла "-цілком згоден з "Хоперцем"(дивитесь мої коментарі на данну тему).

Друже Чорноморець )))  Не треба за мене заступатися ))))   Підтримуйте мене, або опонуйте, заступатися треба за скривджених , а я на такого не виглядаю ))))  !!!

Знаючи діяння і погляди Агафангела, я дуже м'яко висловлююсь в бік цієї релігійної формації...

Знову нагадаю, що я ніде не бачив реальних дій православствуюших "третьоримського" патріархату для викоренення богоборствуючої атеїстичної символіки. Православні спокійно будують храми на вулицях імені люципера Леніна, таких же ж районів і назв міст.
Натомість анафеми протестантам, католикам, УПЦ КП розкидають на ліво й право.  З чого роблю абсолютно переконаний висновок - не за Ісуса мова , а за голови (не душі) пастви переживають і як були ідеологічним відділом імперської канцерярії, такими й залишились.  Досі не покаялись за співпрацю з комуністами, Сталіном, не очистились від кадрів, що співпрацювали з КГБ.  Можна багато ще чогось написати.

Подпись автора

    Ідея і чин !

Перепрошую- не так висловився.

0

66

Сьогодні козаки Щедрий вечір зустрічають!
Доброго усім вечора!

Отредактировано Хоперець (2013-01-18 20:56:10)

0

67

Хоперець написал(а):

Сьогодні козаки Щедрий вечір зустрічають!
Доброго усім вечора!

Отредактировано Хоперець (Сегодня 20:56:10)

Подпись автора

    Ідея і чин !

  І Вам  всього найкрашого! Дай Боже!

0

68

Хоперець написал(а):

З чого роблю абсолютно переконаний висновок - не за Ісуса мова , а за голови (не душі) пастви переживають і як були ідеологічним відділом імперської канцерярії, такими й залишились.  Досі не покаялись за співпрацю з комуністами, Сталіном, не очистились від кадрів, що співпрацювали з КГБ.  Можна багато ще чогось написати.

Те саме можна сказати і про інші Церкви сучасної України. В т.ч. УГКЦ та УПЦ КП.
А те, що Ви судите по одній людині про всю формацію, говорить лише про Вас самого! :-) Потрудіться та самі знайдіть по одному представнику в кожній Церкві, через якого можна обгадити всю релігію.

0

69

Хритось хрестився у ріці Йордань!

0

70

Славен написал(а):

Те саме можна сказати і про інші Церкви сучасної України. В т.ч. УГКЦ та УПЦ КП.
А те, що Ви судите по одній людині про всю формацію, говорить лише про Вас самого!  Потрудіться та самі знайдіть по одному представнику в кожній Церкві, через якого можна обгадити всю релігію.

Почнемо з елементарного, церква - не релігія!

Про співпрацю УГКЦ між  комуністами і КГБ ви хочете когось розсмішити, чи показати рівень своїх знань !!!!

0

71

Черноморец
У РКЦ, УПЦ КП и УГКЦ свои недостатки и проблемы, но почему-то я не призываю клеймить их какими-то гадостями!
Вот чем Вы сейчас занимаетесь с Хоперцем, если не разжигаете межрелигиозный/межконфессиальный конфликт! Вас несколько раз просят быть аккуратней со словами, ведь Вы оскорбляете чью-то Веру, более того объясняют, что судить нужно не всю организацию, а конкретных людей! А Вы никак не уйметесь, что будет следующим шагом после оскорблений? Погромы, о которых Вы пишите?

Черноморец написал(а):

Что же касается"плохих и хороших"-то я так и делаю-но мне почему-то не попадаются католические либо протестантские священники возглавляющие толпу погромщиков!

Нет, Вы так не делаете! Вы поддерживаете оскорбления, а после попыток что-то объяснить входите в раж и даже не думаете изменить риторику. А хорошие православные священники Вам попадались? Уверен, что да! Так что же Вы и их под одну гребенку пустили? Не стыдно?

Черноморец
Вы видели на форуме, чтобы я оскорблял Вашу Церковь и Веру? А вот Вы с Хоперцем мою да! Так кто теперь более агрессивен и неадекватен?

0

72

Хоперець написал(а):

Почнемо з елементарного, церква - не релігія!

Якщо з елементарного, то елементарно Вам кажу, я і говорив про ЦЕРКВУ!

Хоперець написал(а):

Про співпрацю УГКЦ між  комуністами і КГБ ви хочете когось розсмішити, чи показати рівень своїх знань !!!!

А якщо доведу це, а ще співпрацю з нацистами, то Ви вибачитесь, посиплете голову попілом та підете на вулиці проповідувати Іслам?

P.S. Християнські привітання від Вас та й ще в контексті цієї розмови звучать, як мінімум, лицемірно.

0

73

Славен написал(а):

А якщо доведу це, а ще співпрацю з нацистами, то Ви вибачитесь, посиплете голову попілом та підете на вулиці проповідувати Іслам?

Ви чітко написали - "мою релігію".  Яка це така релігія, до якої ми не причетні?

Співпраця знищеної церкви НКВД, у тому числі з допомогою чекістів у сутані однієї нібитоцеркви. Ще за це треба вибачитись, щоб себе до християнства причисляти!    Розстріляний і висланий клір співпрацював - це навіть не смішно? Це трішки виходить за рамки людської свідомості!

Не плутайте діяння, призначених у кабінетах НКВД єпіскопів однієї з церков, зі світом божим....

0

74

Тому то часто православствуючі одного патріархату, говорять про православну віру, хоча віра християнська. Ви навіть себе такими псевдоознаками відгороджуєте від усього християнського світу.

0

75

Ось на вскидку, без назв районів імені комуністичних вождів.  На яких вулицях розташовані ваші храми у місті - де правлять прихильники вашої церкви і частково мусліми Ахметова.

Це для того , щоб зрозуміти щирість і благочестя.
Свято-Александро-Невский Храм
83045, Донецк, просп. Ленинский, 47
Свято-Духовский Храм
83030, Донецк, ул. Буденного, 1
Свято-Покровский Храм
83059, Донецк, просп. Красногвардейский, 2 а
Свято-Серафимовский Храм
83111, Донецк, ул. Петровского, 185 а
Храм Святителя и Исп-а Луки Крымского, Свято-Лукина Парафия Донецкой Епархии
83112, Донецк, просп. Ленинский, 69 а
Храм Святого Агапита Печерского
83099, Донецк, просп. Ильича, 14 (б-ца им. Калинина)

А це райони!
8 з 12 районів
Будённовский район (Донецк)
Ворошиловский район (Донецк)
Калининский район (Донецк)
Кировский район (Донецк)
Куйбышевский район (Донецк)
Ленинский район (Донецк)
Петровский район (Донецк)
Пролетарский район (Донецк)

Що на практиці означає те, що більшість храмів розсташовані на помічених клеймом диявола місцях.   
Це реальний правовлавний мірь московського патріархату.
Ви ж там домінуєте, бандерівці вам не перешкоджають втіляти православно-російські принципи.....

Можу тут перерахувати й інші "православно-російські міста" картина буде удручаюча, в плані релігійності обраної православноглагольствуючої місцевої влади!

Єдине місто з цього списку виняток - це Одеса, що позбулася такої ганьби, але завдяки і виключно не православному рухівцю Гурвіцу.  За що йому жидові подяка, бо православствующі самі б такого ніколи не зробили б...

Отредактировано Хоперець (2013-01-19 10:44:27)

0

76

Славен написал(а):

Черноморец
У РКЦ, УПЦ КП и УГКЦ свои недостатки и проблемы, но почему-то я не призываю клеймить их какими-то гадостями!
Вот чем Вы сейчас занимаетесь с Хоперцем, если не разжигаете межрелигиозный/межконфессиальный конфликт! Вас несколько рас просят быть аккуратней со словами, ведь Вы оскорбляете чью-то Веру, более того объясняют, что судить нужно не всю организацию, а конкретных людей! А Вы никак не уйметесь, что будет следующим шагом после оскорблений? Погромы, о которых Вы пишите?
Черноморец написал(а):

    Что же касается"плохих и хороших"-то я так и делаю-но мне почему-то не попадаются католические либо протестантские священники возглавляющие толпу погромщиков!

Нет, Вы так не делаете! Вы поддерживаете оскорбления, а после попыток что-то объяснить входите в раж и даже не думаете изменить риторику. А хорошие православные священники Вам попадались? Уверен, что да! Так что же Вы и их под одну гребенку пустили? Не стыдно?

Черноморец
Вы видели на форуме, чтобы я оскорблял Вашу Церковь и Веру? А вот Вы с Хоперцем мою да! Так кто теперь более агрессивен и неадекватен?

Подпись автора

    Вітчизна залізна, незламна, могутня, славетна, задавня!
    Я бачу цю силу, цю славу! Я чую твій голос, Державо!
    Я вірю, що Воїн Слов’янський підійме Хоругву Хмельницьку,
    Що Вірний Козак Православний,  свій спис кине звіру в обличчя!

   Как-то ещё летом-когда шла дискуссия по этой теме,я писал "Коловрату" о том что нужно отделять Веру от тех кто сейчас на ней  паразитирует. Я знаю великое множество действительно порядочных православных священников-многим из них помогаю по мере сил и возможностей-и перед ними готов склонить голову в покаянии-но те кого запечатлели на том видео не достойны называться ни слугами Божьими,ни вообще христианами! И только к ним относятся мои слова. Кстати- одному из своих знакомых священников я показал этот ролик и спросил его:"Что скажешь об этом отче?" Он долго молчал,вздыхал, и наконец  выдал:"Погань.Ганьба на наші голови". потом добавил:"Ти не показуй це нікому-стидно."

0

77

Хоперець написал(а):

Єдине місто з цього списку виняток - це Одеса, що позбулася такої ганьби, але завдяки і виключно не православному рухівцю Гурвіцу.  За що йому жидові подяка, бо православствующі самі б такого ніколи не зробили б...

Отредактировано Хоперець (Сегодня 10:44:27)

Подпись автора

    Ідея і чин !

Я би не став так ідіалізувати Гурвіца-бо то така тварюка-світ не бачив! Я його  трошки краще знаю-бо живу у Одесі і знаю все що він робив з містом.

0

78

Черноморец написал(а):

нужно отделять Веру от тех кто сейчас на ней  паразитирует. Я знаю великое множество действительно порядочных православных священников-многим из них помогаю по мере сил и возможностей-и перед ними готов склонить голову в покаянии-но те кого запечатлели на том видео не достойны называться ни слугами Божьими,ни вообще христианами! И только к ним относятся мои слова.

Тогда не уподобляйтесь "профессиональному патриоту" Хоперцу. Уважайте Вашего знакомого священника. ИМХО, наиболее бессмысленными войнами и конфликтами являютя национальные и религиозные. А настоящие "вороги" про которых так любит говорить Хоперець, это те, кто подобные войны разжигает. Но враги они, не побоюсь этого слова, всего человечества. Нет религии выше истины, а истина есть Любовь! Только она созидает, ненавить разрушает!

0

79

Черноморец написал(а):

Я би не став так ідіалізувати Гурвіца-бо то така тварюка-світ не бачив! Я його  трошки краще знаю-бо живу у Одесі і знаю все що він робив з містом.

Я його не ідеалізую, я лише констатую про одну добру справу, що він зробив.

0

80

Хоперець написал(а):

Про співпрацю УГКЦ між  комуністами і КГБ ви хочете когось розсмішити, чи показати рівень своїх знань !!!!

Не з комуняками, так з нациками, все один дідько  :D

0

81

kolovrat написал(а):

Не з комуняками, так з нациками, все один дідько

Да не все так просто, Коловрат! :-)
Понимаете, даже если Хоперцу поведать, что:

В 1944 году, сразу после входа во Львов Советской армии, Шептицкий отправил Сталину поздравительное послание. В послании глава галицких греко-католиков именовал советского лидера «Верховным вождем» и «Правителем СССР, главнокомандующим и великим маршалом непобедимой Красной Армии». По поводу вступления советских войск на территорию Западной Украины Шептицкий писал: «Эти светлые события и терпимость, с которой Вы относитесь к нашей Церкви, вызвали и в нашей Церкви надежду, что она, как и весь народ, найдет в СССР под Вашим водительством полную свободу работы и развития в благополучии и счастье».

7 сентября 1944 г. Шептицкий выступил на праздничной сессии собора с речью, в которой высказался о коммунизме как доктрине с широкими мировыми тенденциями, осудил бандеровщину и призвал духовенство к деятельному сотрудничеству с советской властью. Шептицкий успел подготовить и воззвание к ОУН-УПА с призывом сложить оружие и выйти из леса. В Москву была выслана делегация, которая посетила московскую патриархию, Верховный Совет СССР и НКВД.

В беседе с уполномоченным Совета по делам религиозных культов при СНК УССР С.Даниленко-Кариным Шептицкий говорил: «Я искренне рад, что Советская власть освободила нас от этих немцев, и об этой радости и об обязанностях, вытекающих из неё, говорил и говорю верующим и духовенству. Не далее, как сегодня у меня состоялся собор местного духовенства и некоторых приезжих. Такие соборы у меня бывают каждый четверг. Так вот я поучал их, как нужно быть благодарным и покорным Советской власти, ниспосланной нам Богом, и духовенство с искренностью воспринимало и воспринимает мои поучения»

То он это назовет необходимыми мерами для защиты Церкви и ее прихожан. Но таким же применением "необходимых мер", он никогда не признает "сотрудничество" РПЦ с большевиками.

Для него "неизвестна" РПЦЗ, так же "неизвестны" большевицкие гонения и репрессии ВСЕХ священников, в т.ч. и православных!
Ведь говоря вот это:

Хоперець написал(а):

Розстріляний і висланий клір співпрацював - це навіть не смішно?

он подразумевает исключительно УГКЦ. Ведь репрессированных священников РПЦ просто не существует!

А подход:

Хоперець написал(а):

Не плутайте діяння, призначених у кабінетах НКВД єпіскопів однієї з церков, зі світом божим....

Классика двойных стандартов. :-(

0

82

Хоперець написал(а):

Ось на вскидку, без назв районів імені комуністичних вождів.  На яких вулицях розташовані ваші храми у місті - де правлять прихильники вашої церкви і частково мусліми Ахметова.

Ви, як мінімум, не володієте інформацією щодо позиції Церкви по цих питаннях. Підозрюю, що навіть не цікавились. :-) Зрештою для чого це Вам, адже думка вже сформована. Для чого її розхитувати?

0

83

Хоперець
І ще питання, може хоч його прокоментуєте? :-)
Ви активно ворогуєте з УПЦ МП. Про УПЦ КП згадували досить мало і без агресії. Чи слід це сприймати, як схильність до неї? Якщо так, то чи не могли б Ви прокоментувати та висловити свою оцінку ось цьому:

1) Приналежність Патріарха Філарета до РПЦ, як "більшовицької організації" до 1992 року.
2) У травні 1990 року на зустрічі з духовенством Тернопільської єпархії Філарет засуджував учасників автокефального розколу, кажучи, що розкольники діють за прямою вказівкою націоналістичних організацій, які влаштувалися за кордоном.
3) Під час серпневого путчу 1991 року Філарет виступив на підтримку ГКЧП.
4) Маючи давні та тісні зв'язки з керівництвом країни, Філарет розраховував, що саме він очолить Російську Православну Церкву. За словами митрополита Никодима «він пішов напередодні виборів до Лук'янова А. І. і каже, що є домовленість з ЦК, що саме він буде Патріархом. На що Лук'янов відповів: "Михайло Антонович, тепер ми вам не можемо допомогти: як вирішить Собор, так і буде"».
5) Сам вдався до розколу лише після "образи" на те, що його не обрали Патріархом.
6) Сам не заперечує своїх минулих контактів з органами радянської таємної поліції і шпигунства: «Що стосується КДБ, то потрібно сказати, що з Комітетом держбезпеки були пов'язані всі без винятку архієреї. Всі без винятку! У радянські часи ніхто не міг стати архієреєм, якщо на це не давав згоду КДБ. Тому стверджувати, що я не був пов'язаний з КДБ, було б неправдою. Був пов'язаний, як і всі. »
7) Позбавлення сану та відлучення від Церкви, вчинені Архієрейським Собором РПЦ, визнані також іншими помісними Православними Церквами.

Йому Ви це все вибачаєте?

0

84

Хоперець
І ще одна важлива річ, Хоперець. Попри вище наведене, я особисто не сприймаю жодну зі згаданих Церков, як ворожу мені. Однаково можу зайти в кожну з них. Моя дружина вірна УГКЦ. А Ви можете похвалитись тим самим? Адже Ви нас тут звинувачували у відмові від Християнства?

+1

85

Славен написал(а):

Классика двойных стандартов.

Да, я это уже давно понял.

0

86

Славен написал(а):

Ви, як мінімум, не володієте інформацією щодо позиції Церкви по цих питаннях. Підозрюю, що навіть не цікавились.

А зачем им, Славен, менять своё мнение о неугодных, так сказать, врагах. Не будет врагов - не будет радикалов. Чем больше контраст и противоречия - тем больше их рейтинг и подъём. Их самоцель - кровь, а не благоденствие народное. Кроме лозунгов "Москалів на ножі" и в таком же духе, по сути нет то ничего. Почему "москалів", а не тех кто живёт не по совести, ворует, убивает, насилует. "Москалі" что хуже этой нечести, что я перечислил или просто крови хочеться?

0

87

"Всі без винятку! За радянських часів ніхто не міг стати архієреєм, якщо на це не давав згоди КДБ. Тому стверджувати, що я не був пов'язаний з КДБ, було б неправдою. Був пов'язаний, як і всі", - зазначив патріарх Філарет. При цьому він стверджує, що жодних звань у нього не було.

"Це все домисли. Потрібно врахувати, що в радянській тоталітарній державі все було під контролем. Я мав був погоджувати свою діяльність з державою. Наприклад, архієрей не мав права призначити священика на парафію без згоди КДБ", - сказав глава УПЦ КП.

http://www.religion.in.ua/news/ukrainia … z-kdb.html

Ось у чому різниця між тими хто чесно визнає і тими хто й далі бреше, приховує і служить момоні....

0

88

kolovrat написал(а):

Хоперець написал(а):

    Про співпрацю УГКЦ між  комуністами і КГБ ви хочете когось розсмішити, чи показати рівень своїх знань !!!!

Не з комуняками, так з нациками, все один дідько  :D

Подпись автора

    И один в поле воин, если он по-казачьи скроен.

От тут Ви трошечки помиляєтесь! Справа у тім,що коли у липні 1941 рока почалась різнина, мітрополіт Андрій видав директиву для священників УГКЦ про те щоби вони всіми засобами утримували парафіян від бесчесних вчинків під страхом відлучення від церкви і вічного прокляття. Також він попереджав священників про те, що якщо священник буде хоч якимось боком причетним до кровопролиття-такий священник негайно позбувається сану,і відлучається від церкви.  Сам же Шептицький переховував у своїй резіденції п`ятнадцять родин львівських раввінів,за ща був удостоєний звання "Праведнік міру!.

0

89

Славен написал(а):

В 1944 году, сразу после входа во Львов Советской армии, Шептицкий отправил Сталину поздравительное послание. В послании глава галицких греко-католиков именовал советского лидера «Верховным вождем» и «Правителем СССР, главнокомандующим и великим маршалом непобедимой Красной Армии». По поводу вступления советских войск на территорию Западной Украины Шептицкий писал: «Эти светлые события и терпимость, с которой Вы относитесь к нашей Церкви, вызвали и в нашей Церкви надежду, что она, как и весь народ, найдет в СССР под Вашим водительством полную свободу работы и развития в благополучии и счастье».

    7 сентября 1944 г. Шептицкий выступил на праздничной сессии собора с речью, в которой высказался о коммунизме как доктрине с широкими мировыми тенденциями, осудил бандеровщину и призвал духовенство к деятельному сотрудничеству с советской властью. Шептицкий успел подготовить и воззвание к ОУН-УПА с призывом сложить оружие и выйти из леса. В Москву была выслана делегация, которая посетила московскую патриархию, Верховный Совет СССР и НКВД.

    В беседе с уполномоченным Совета по делам религиозных культов при СНК УССР С.Даниленко-Кариным Шептицкий говорил: «Я искренне рад, что Советская власть освободила нас от этих немцев, и об этой радости и об обязанностях, вытекающих из неё, говорил и говорю верующим и духовенству. Не далее, как сегодня у меня состоялся собор местного духовенства и некоторых приезжих. Такие соборы у меня бывают каждый четверг. Так вот я поучал их, как нужно быть благодарным и покорным Советской власти, ниспосланной нам Богом, и духовенство с искренностью воспринимало и воспринимает мои поучения»

!

  "Славен"-А расскажите  пожалуйста,как "отблагодарила" Советская власть УГКЦ за такую её ролитику?

0

90

Черноморец, я не сторонник сталинизма и оправдывать, а тем более заступаться за него, не собираюсь.
А раз спрашиваете, то видимо не вникли в суть сказанного мной. Данную цитату, я привел как пример, того, что националисты замечательно демонстрируют подход двойных стандартов. В смысле того, что то, во что они верят, они отбелят и оправдают в любой ситуации, а "вражеское" всегда осудят даже не пытаясь провести аналогий.

0


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Религия » Борьба с сектантами на практике