Козацькі посиденьки

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Политика » Украинофобия - что такое и каковы причины?


Украинофобия - что такое и каковы причины?

Сообщений 91 страница 120 из 121

91

Черноморец
Дядька Черномор, чего молчим :question:

0

92

Зорро написал(а):

Черноморец
Дядька Черномор, чего молчим :question:

Подпись автора

    Живи по совести, поступай по чести!

А шо казати? Мені вже набридли усі ці балачки! Ну бовкнув якийсь блазень щось- так що- треба вже галас здіймати? Та хай би йому цур,пек та вічна п`ятниця,тому  Урганту!Щоб йому собаці до скону чарки горілки не випити! Бабця в нього була талановита акторка,батько теж задніх не пас-а він-одоробло одороблом! Що стосовно "єхуді,жидів"і  таке  інше-я вже неодноразово пояснював і "Хоперцю"і іншім,що "ехуді"-це іудей-тобто прихильник іудейської релігії,і не всі сучасні євреї є іудеї.  Те що слово "жид"є принизливим і  образливим-знають і "Хоперець"і"Кірзяк".Знають але вживають.Ну і нехай-може  їм за те язик покорчить 8-)  А те що я рідко "вихожу в ефір"-так весна ж-треба  до роботи готуватися- а мені оті пройдисвіти ніяк документи на землю не дають,і я не можу вже другий рік худобу перевести з Німеччини  в Україну. Отакі от справи-так що хлопці,не ображайтеся-пішов я далі працювати!

Отредактировано Черноморец (2013-04-17 19:52:09)

0

93

Черноморец
Молодца))) Расскажи что-то о запорожских казаках и о Батьке Махно)).

0

94

Зорро написал(а):

Черноморец
Молодца))) Расскажи что-то о запорожских казаках и о Батьке Махно)).

Подпись автора

    Живи по совести, поступай по чести!

А что рассказывать? Всё и так знаете-вот получу землю-тогда на Покров приглашаю всех  к себе на хутор-от меня до Гуляй-Поля-рукой подать!

0

95

Черноморец написал(а):

Те що слово "жид"є принизливим і  образливим-знають і "Хоперець"і"Кірзяк".Знають але вживають.Ну і нехай-може  їм за те язик покорчить  

Дуже просте й прозоре питання пане Чорноморець!   Як в Ізраїлі , громадяни жидівської (гебрейської, єврейської) національності себе називають на державній мові - на івриті ?!....     

Між іншим, позавчора у мене в гостях був громадянин Ізраїлю, до тещі приходив, колись разом працювали у поліклініці.  Він християнин-напівжид. Так ось пане Чорноморцю, на нього жиди дивляться як на чужинця, крім приниження він там нічого не бачить. Прямо сказав , поки не станеш юдеем, ніяких шансів добитися якихось висот чи поваги у Ізраїлі годі.... Відкрито обурюється Ізраїлем, і страшно жалкує, що покинув Україну, але пізно вже підстаркуватий і немає у Львові де оселитися.... Його син усе робить, щоб чкурнути у Америку, бо перспективи у нього теж ніякої - не благонадійний....

0

96

Черноморец написал(а):

"ехуді"-це іудей-тобто прихильник іудейської релігії,і не всі сучасні євреї є іудеї.

2Черноморец. З огляду на це, можна спитати Вас:  походження слова від стародавньої Іудеї, тобто  географічна етімологія (принаймні в романо-германські і грецьку мови воно прийшло у цьому сенсі: іудейська війна, царство, військо,  і т. ін. ) дозволяє застосовувати слово іудей як визначення національності чи це занадто різкий архаїзм?  Бо згідно з нижченаведеним слово "єврей" також не позбавлене, насамперед, релігійного змісту? :

http://toldot.ru/urava/ask/urava_4413.html

"Источник слова "еврей" – ивритское слово "иври" (עברי), с тем же значением. Первый раз слово "иври" появляется в Танахе, когда речь идёт об Аврааме (Берешит 14:13). Поясняет мидраш (Берешит Раба), что Авраам назван так, поскольку весь мир находится – по своим мнениям и взгляду на жизнь – с одной стороны, а Авраам – с другой  ("сторона" – эвер).

Называя Авраама – иври, Тора подчёркивает одну из важнейших черт личности Авраама – способность идти против принятых мнений, задумываться самому обо всём, что окружает, и приходить к самостоятельным выводам. Это свойство дало ему возможность противостоять языческим воззрениям, глобально распространенным в те времена. Говорят мудрецы (Ялкут Шимони Теилим 750): Авраам пришёл к выводу о том, что у мира есть единый Властитель, путём размышлений о гармонии, царящей в мире. Авраам сказал себе: возможно ли, что такой чудесный мир, преисполненный гармонии, не имеет единого хозяина и правителя? Несомненно, единый Б-г управляет всем миром!

На протяжении двух тысячелетий, в течение которых евреи находились в изгнании среди различных народов с идеологией неверия, они стояли, подобно Аврааму, "на другой стороне" по отношению ко всем окружающим их. И всё это – несмотря на бесконечное насилие и поощрения, которые полагались за перемену веры. Несомненно, эту силу быть на стороне истины, невзирая на окружающий мир, евреи унаследовали от своего праотца – Авраама. Возможно, именно поэтому евреи унаследовали от Авраама и своё имя, которое происходит от слова иври."

Буду дуже вдячний за роз`яснення, бо іноді через необізнаність у ціх тонкощах потрапляв у незручне для себе становище. Різне сприйняття у різних людей і в різних місцевостях. Виключно з мовного боку важко заперечувати аргументи, що їх тут оприлюднив Хоперець.

0

97

Прикро, що я не зберіг посилання на аналітику з цього питання. Дослідження декількох членів НАНУ.   Так от, лише 6% жидів України є україномовними й то відносно. Усі інші російськомовні.
При опитуванні україномовних жидів (тобто тих, що повсякденно розмовляють українською, а не лише просто знають мову) на запитання про те, як називати жид чи еврей, у своїй більшості  не заперечували вживання слова жид.   Натомість російськомовні жиди у переважній більшості проти застосування цього слова.
Висновок дуже простий, думку жидівської громади формує російськомовна більшість, а отже ця думка піддана впливові російської культури й традиції.
Абсолютно закономірно україномовні українці не зобов'язані свої мовні традиції, які перекликаються з більшістю європейських мов, змінювати під російськофонів, навпаки потрібно протидіяти вихолощення української мови під кон'юнктуру...
Цікаві думки жидівських равінів, що приїхали служити у синагоги в Західну Україну, вони теж стверджують, що не вбачають у цьому проблем )))))

0

98

Хоперець написал(а):

Висновок дуже простий, думку жидівської громади формує російськомовна більшість, а отже ця думка піддана впливові російської культури й традиції. Абсолютно закономірно україномовні українці не зобов'язані свої мовні традиції, які перекликаються з більшістю європейських мов, змінювати під російськофонів,

Ще простіший висновок з цього ж: російськомовні формувалися у міському середовищі, де відповідно також більше людей цієї національності, до того ж у нормах радянської моралі. Що потребують зважати на негативне сприйняття слова тими, кого ним називають.  З власних спостережень також можу сказати, що майже всі україномовні євреї, яких я бачив, ті, що не мають наміру набути ізраїльського громадянства,зазвичай, просто вважають себе українцями і ні в які наукові відсотки не потрапляють.

0

99

Вентерь написал(а):

Ще простіший висновок з цього ж: російськомовні формувалися у міському середовищі, де відповідно також більше людей цієї національності, до того ж у нормах радянської моралі. З власних спостережень також можу сказати, що майже всі україномовні євреї, яких я бачив, ті, що не мають наміру набути ізраїльського громадянства,зазвичай, просто вважають себе українцями і ні в які наукові відсотки не потрапляють.

У селах після 2 світової жидів не побачиш взагалі , ну може сотня набереться)))))    Ну і є така невесела статистика, що майже 90% жидів, що зараз живуть в Україні це не корінні мешканці, а прибулі з-за меж України після війни.   Місцевих, які не встигли виїхати німці знищили. Відповідно і  мова , і традиції українських жидів повністю знищені.

0

100

Хоперець написал(а):

Черноморец написал(а):

    Те що слово "жид"є принизливим і  образливим-знають і "Хоперець"і"Кірзяк".Знають але вживають.Ну і нехай-може  їм за те язик покорчить 

Дуже просте й прозоре питання пане Чорноморець!   Як в Ізраїлі , громадяни жидівської (гебрейської, єврейської) національності себе називають на державній мові - на івриті ?!....     

Між іншим, позавчора у мене в гостях був громадянин Ізраїлю, до тещі приходив, колись разом працювали у поліклініці.  Він християнин-напівжид. Так ось пане Чорноморцю, на нього жиди дивляться як на чужинця, крім приниження він там нічого не бачить. Прямо сказав , поки не станеш юдеем, ніяких шансів добитися якихось висот чи поваги у Ізраїлі годі.... Відкрито обурюється Ізраїлем, і страшно жалкує, що покинув Україну, але пізно вже підстаркуватий і немає у Львові де оселитися.... Його син усе робить, щоб чкурнути у Америку, бо перспективи у нього теж ніякої - не благонадійний....

Подпись автора

    Ідея і чин !

Прошу  враховувати такий фактор, що Ізраіль є напівсвітською  державою,і будувалась вона як мононаціональна. В Ізраїлі дуже впливове так зване"ортодоксальне лоббі"-тому у особистому посвіччині громадянина Ізраїлю є дві відмітки-або "єгуді"-"іудей",або "лё рашум"-"не визначено"-тобто людина є якого завгодно походження-тільки не іудейського. До речи- коли я отримував особисте посвічення-я підняв гвалт,тому що не хотів щоб мене записали як "єгуді",мотивуючи тім що я ніколи не був в сінагозі,і навіть не знаю як там двері відчиняються.Що стасовно знайомого Вашеї тещі-якщо він медпрацівник-то там йому нічого не світить взагалі-хоч би він був тричи іудеєм,та відрізав собі  все під корінь-нашіх там до практики не пускають-бояться конкуренції.До речи-такий стан справ не тільки в медицинв,а і в інших галузаях теж. Але я добився деякої поваги-правда один раз ноував и буцигарні за бійку з місцевим. Кожної неділі на протязі шістнадцяти років я віддаю подяку   Богові за те що дав мені розум.хист та наснагу вирватись з того пекла.  Що до "ураїномовних євреїв"-дуже хотілось би  побачити таких.

0

101

Вентерь написал(а):

Черноморец написал(а):

    "ехуді"-це іудей-тобто прихильник іудейської релігії,і не всі сучасні євреї є іудеї.

2Черноморец. З огляду не це, можна спитати Вас: походження слова від стародавньої Іудеї, тобто  географічна етімологія (іудейська війна, царство  і т. ін. ) дозволяє застосовувати слово іудей як визначення національності чи це занадто різкий архаїзм?  Бо згідно з нижченаведеним слово "єврей" також не позбавлене насамперед релігійного змісту? :

http://toldot.ru/urava/ask/urava_4413.html

"Источник слова "еврей" – ивритское слово "иври" (עברי), с тем же значением. Первый раз слово "иври" появляется в Танахе, когда речь идёт об Аврааме (Берешит 14:13). Поясняет мидраш (Берешит Раба), что Авраам назван так, поскольку весь мир находится – по своим мнениям и взгляду на жизнь – с одной стороны, а Авраам – с другой  ("сторона" – эвер).

Называя Авраама – иври, Тора подчёркивает одну из важнейших черт личности Авраама – способность идти против принятых мнений, задумываться самому обо всём, что окружает, и приходить к самостоятельным выводам. Это свойство дало ему возможность противостоять языческим воззрениям, глобально распространенным в те времена. Говорят мудрецы (Ялкут Шимони Теилим 750): Авраам пришёл к выводу о том, что у мира есть единый Властитель, путём размышлений о гармонии, царящей в мире. Авраам сказал себе: возможно ли, что такой чудесный мир, преисполненный гармонии, не имеет единого хозяина и правителя? Несомненно, единый Б-г управляет всем миром!

На протяжении двух тысячелетий, в течение которых евреи находились в изгнании среди различных народов с идеологией неверия, они стояли, подобно Аврааму, "на другой стороне" по отношению ко всем окружающим их. И всё это – несмотря на бесконечное насилие и поощрения, которые полагались за перемену веры. Несомненно, эту силу быть на стороне истины, невзирая на окружающий мир, евреи унаследовали от своего праотца – Авраама. Возможно, именно поэтому евреи унаследовали от Авраама и своё имя, которое происходит от слова иври."

Буду дуже вдячний за роз`яснення, бо іноді через необізнаність у ціх тонкощах потрапляв у незручне для себе становище. Різне сприйняття у різних людей і в різних місцевостях. Виключно з мовного боку важко заперечувати аргументи, що їх тут оприлюднив Хоперець.

Подпись автора

    Вольному - воля, спасённому - рай.

Це дійсно архаізм,який вживають  здебільшого ортодокси-що ж до походження слова "єврей"-то є і інше тлумачення-"людина яка прийшла з іншого боку"-за переказазами Авраам прийшов з другого берега Іордану-а втім-я не дуже обізнанний у питаннях Старого Завіту.

0

102

Черноморец написал(а):

Прошу  враховувати такий фактор, що Ізраіль є напівсвітською  державою,і будувалась вона як мононаціональна. В Ізраїлі дуже впливове так зване"ортодоксальне лоббі"-тому у особистому посвіччині громадянина Ізраїлю є дві відмітки-або "єгуді"-"іудей",або "лё рашум"-"не визначено"-тобто людина є якого завгодно походження-тільки не іудейського. До речи- коли я отримував особисте посвічення-я підняв гвалт,тому що не хотів щоб мене записали як "єгуді",мотивуючи тім що я ніколи не був в сінагозі,і навіть не знаю як там двері відчиняються.Що стасовно знайомого Вашеї тещі-якщо він медпрацівник-то там йому нічого не світить взагалі-хоч би він був тричи іудеєм,та відрізав собі  все під корінь-нашіх там до практики не пускають-бояться конкуренції.До речи-такий стан справ не тільки в медицинв,а і в інших галузаях теж. Але я добився деякої поваги-правда один раз ноував и буцигарні за бійку з місцевим. Кожної неділі на протязі шістнадцяти років я віддаю подяку   Богові за те що дав мені розум.хист та наснагу вирватись з того пекла.  Що до "ураїномовних євреїв"-дуже хотілось би  побачити таких.

Що й слід було довести!   Отже ви підтвердили, що самі жиди себе на рідній мові євреями не називають.   Тоді наступне питання ?  Чого ми українці, маємо називати жидів євреями, якщо вони себе так не кличуть!?...  Через те, що комусь у Москві , в середовищі комунізованих жидів так захотілось?!...  Про історію впровадження Катериною 2 цього слова, теж обізнаний...

Щодо україномовних жидів то в Одесі точно не знайдете, а ось у Тернополі чи Франківську можна й надибати....  Звідти і цих 6% . Хоча може й ця цифра завищена.

Отредактировано Хоперець (2013-04-17 22:23:39)

0

103

Хоперець написал(а):

Вентерь написал(а):

    Ще простіший висновок з цього ж: російськомовні формувалися у міському середовищі, де відповідно також більше людей цієї національності, до того ж у нормах радянської моралі. З власних спостережень також можу сказати, що майже всі україномовні євреї, яких я бачив, ті, що не мають наміру набути ізраїльського громадянства,зазвичай, просто вважають себе українцями і ні в які наукові відсотки не потрапляють.

У селах після 2 світової жидів не побачиш взагалі , ну може сотня набереться)))))    Ну і є така невесела статистика, що майже 90% жидів, що зараз живуть в Україні це не корінні мешканці, а прибулі з-за меж України після війни.   Місцевих, які не встигли виїхати німці знищили. Відповідно і  мова , і традиції українських жидів повністю знищені.

Подпись автора

    Ідея і чин !

  Жили євреї по селах і після війни-не всі знищили-деяки  встигли виїхати,а деяких врятували добрі люди. Прикладом є наймолодший брат мого  діда,який все життя прожив у  селі,і там похован. А знищила і мову і традиції українських євреїв(і не українських теж)-дорога Радянська влада,яка викореніла культуру ідіш на теренах Радянського Союзу,позакривала театри,школи, газети та журнали.

0

104

Хоперець написал(а):

Щодо україномовних жидів то в Одесі точно не знайдете, а ось у Тернополі чи Франківську можна й надибати....  Звідти і цих 6% . Хоча може й ця цифра завищена.

Подпись автора

    Ідея і чин !

А що-та хтось залишився?Я гдадав що всі вже давно чкурнули звідти.

0

105

"Набільше" залишилось у Волинській області.  За останнім переписом аж 80 осіб.

за результатами останнього перепису населення такі цифри:
Вважали рідною мовою, у %
їдиш українську російську іншу мову
3,1    13,4    83,0 0,5

Ці цифри офіційні, але теж цікаві.

У Львові є синагога, дві жидівські школи, садок. Отже є ще ..

0

106

Хоперець
До речи-у польський мові є ще один термін -"хебрейчик"-у костелі коли читають Святе Письмо проголошують:-"Послання до хебрейчикув святого Петра" або ще еогось з апостолів.

Отредактировано Черноморец (2013-04-17 22:24:01)

0

107

В церковних книгах дуже часто згадується слово гебреї...   Це відома річ, звідти і перекочувало до Росії .  Але у цих книгах говориться і про юдеїв, Юдею і так далі. 

Ще раз наголошу, якщо жиди Ізраїлю будуть себе називати євреї чи гебреї, тоді можна й нам переходити на універсальну назву народу, а так переважаюча більшість мов світу жидів називає жидами та похідними від цього слова назвами , чи навпаки слово жид - є похідним від юдей-Юдея.   А отже україномовні українці не відмовлятся від цього слова.

0

108

Хоперець написал(а):

"Набільше" залишилось у Волинській області.  За останнім переписом аж 80 осіб.

за результатами останнього перепису населення такі цифри:
Вважали рідною мовою, у %
їдиш українську російську іншу мову
3,1    13,4    83,0 0,5

Ці цифри офіційні, але теж цікаві.

У Львові є синагога, дві жидівські школи, садок. Отже є ще ..

Подпись автора

    Ідея і чин !

У нас теж є аж дві синагоги,три дитячих компекси(дітсалок і школа разом),є навіть єврейський факультет у педагогічному універсітеті-от тільки саміх євреїв чортма. А що до мови-коли буде перепис я теж назову рідною мовою-українську-бо я громадянин України,тут народився,тут і вмру.

Отредактировано Черноморец (2013-04-17 22:45:53)

0

109

Звичайно, що наведені офіційні дані сумнівні. Особливо, що рідною назвали понад 3 відсотки Ідиш )))) Я більш довіряю дослідженням мовознавців.

0

110

Хоперець
Я ещё не слышал более примитивных объяснений, хотя чего можно ожидать от бандеровца :D
А как по твоему себя называют евреи, а ну ка свяжи слово жид и юдей , вот колхозник рассмешил :D

Отредактировано Зорро (2013-04-17 22:41:39)

0

111

2Черноморец Щиро вдячний за пояснення.

0

112

Хоперець написал(а):

В церковних книгах дуже часто згадується слово гебреї...   Це відома річ, звідти і перекочувало до Росії .  Але у цих книгах говориться і про юдеїв, Юдею і так далі.

Ще раз наголошу, якщо жиди Ізраїлю будуть себе називати євреї чи гебреї, тоді можна й нам переходити на універсальну назву народу, а так переважаюча більшість мов світу жидів називає жидами та похідними від цього слова назвами , чи навпаки слово жид - є похідним від юдей-Юдея.   А отже україномовні українці не відмовлятся від цього слова.

Подпись автора

    Ідея і чин !

Та називайте як хочете-мені від цього не зимно,не спекотно!

0

113

Вентерь написал(а):

2Черноморец Дякую за відповідь.

Подпись автора

    Вольному - воля, спасённому - рай.

Будь ласка-чим зміг,тим допоміг.

0

114

Черноморец написал(а):

Та називайте як хочете-мені від цього не зимно,не спекотно!

Але логіку нашого переконання зрозуміли , сподіваюсь?!... 
Принаймні , коли я кажу слово жид, я не вкладаю у це слово ненависть чи бажання образити, я цілком свідомо хочу дотримуватись історично сформованого українського звучання, а не нав'язаного ззовні.
Ось сьогодні в "Українській правді" є стаття про Волинь 1943 р. Євгена Сверстюка дисидента, інтелігента і він теж пише слово жид, а не єврей.

http://www.istpravda.com.ua/columns/2013/04/17/120773/

Отредактировано Хоперець (2013-04-18 09:19:58)

0

115

Хоперець
Посмотрим на условия приёма в Сечь.
По версии Д. И. Яворницкого, приём в Запорожскую Сечь новоприбывшего осуществлялся при выполнении следующих условий:
он должен был быть вольным и неженатым (определение «вольный» подразумевало, что прибывший мог быть смердом, дворянином, поповичем, казаком, татарином, турком, но не холопом или закупом);
должен был хорошо говорить «малороссийской речью»; если прибывший был иноязычен, он должен был разговаривать «казацким языком» (в XVII веке язык надднепрянских украинцев называли руським или казацким);
должен был исповедовать православную веру (а, как у тебя обстоит дело с этим,"козак"? :D ), соблюдать посты, знать символы веры и молитвы (если пришедший был католиком или протестантом, то должен был принять православие, если иудеем или мусульманином, то креститься в православную веру);
должен был пройти полное обучение по прибытию в Сечь — изучить войсковые порядки (выучиться «сечевому рыцарству»), и только после этого записываться в «испытанные товарищи», что могло произойти не раньше, чем через семь лет.
Женатые казаки жили на территории владений Запорожской Сечи и считались в её «подданстве».
Вновь принятым казакам давались новые фамилии-прозвища на казацкий манер (укр. : Не-ридай-мене-мати, Шмат, Лисиця, Не-пий-воду и т. п.)
Сечь состояла в основном из «малороссийских черкас» (впоследствии их стали называть малороссийскими казаками). Но кроме этого, туда приходили поляки, литвины, татары, турки, армяне и люди прочих национальностей.

Отредактировано Зорро (2013-04-18 10:10:00)

0

116

Хоперець написал(а):

Черноморец написал(а):

    Та називайте як хочете-мені від цього не зимно,не спекотно!

Але логіку нашого переконання зрозуміли , сподіваюсь?!...
Принаймні , коли я кажу слово жид, я не вкладаю у це слово ненависть чи бажання образити, я цілком свідомо хочу дотримуватись історично сформованого українського звучання, а не нав'язаного ззовні.
Ось сьогодні в "Українській правді" є стаття про Волинь 1943 р. Євгена Сверстюка дисидента, інтелігента і він теж пише слово жид, а не єврей.

http://www.istpravda.com.ua/columns/2013/04/17/120773/

Отредактировано Хоперець (Сегодня 09:19:58)

Подпись автораоо

    Ідея і чин !

Що Ви особисто вкладаєте  у це або інше слово-це суто Ваша особиста справа-але існує і загальнолюська мораль-а вона говорить, що слово "жид"є образливим та приннизливим-і якщо Ви хочете щоб Вас вважали дійсно інтелєгентною людиною-будь ласка прислуховуйтесь до думки оточуючих. Шо до Сверстюка-то на мою думку він такий же інтелегент як і Ваші товариши із"Свободи". Покійний В`ячеслав Чорновол ніколи не вживав слова "жид"(принайманні я не чув від нього цього). Жоден справжній російський інтелігент не назве українця"малоросом" а тем більш"хохлом"-хоч такі назви практикувались у Російській Імперії офіційно на протязі сторічч. І ще- стосовно винуваться події з якої  розпочався це діспут-я не полінувався і заглянув у Вікіпедію.Там у біографії акторки Ніни Ургант написано що батько ії був  естонець-червоний командир,а мати росіянка. Запитання-до чого тут євреї? Схоже спрацювала давня народна звичка:-"Єслі в кранє нєт води..",що зайвий раз доводить що внтисємітізм який сторіччами нассаджували і плекали в душах простих людей різні влади,ніколи не викорініти,як не викорініти заздрість та жадібність,на котрих і фундаментується антисємітізм.

0

117

Черноморец написал(а):

Що Ви особисто вкладаєте  у це або інше слово-це суто Ваша особиста справа-але існує і загальнолюська мораль-а вона говорить, що слово "жид"є образливим та приннизливим-і якщо Ви хочете щоб Вас вважали дійсно інтелєгентною людиною-будь ласка прислуховуйтесь до думки оточуючих. Шо до Сверстюка-то на мою думку він такий же інтелегент як і Ваші товариши із"Свободи"..

Буде вмотивоване звернення від Ізраїлю, то подискутуємо на цю тему. А поки що думка російськомовних скомунізованих колишніх юдеїв, нас не дуже переконує. (це не особистий закид, а загальний)
Хай вважають, що ми спілкуємося польською і чеською мовами, про що й так нам постійно закидують....

Слово "загальнолюдська" у вашому коментарі повинна звучати, як "загальноросійська", бо люди, крім Росії, не називають цей народ євреями. Чи вони теж хочуть образити ізраїльтян?!
Звичайно, що вам ближча російська мова, але багатьом вона зовсім не рідна.  Що поробиш, різні світи!

Нарешті сьогодні Ургант офіційно вибачився на повному серйозі...  http://www.youtube.com/watch?feature=pl … zxjXuV1b4Q

Отредактировано Хоперець (2013-04-18 12:40:35)

0

118

http://ru.rodovid.org/wk/Запись:746029

Єврейська мовна колізія у гумористичному сенсі: в принципі волики і корівки я люблю в тій самій мірі, що бджілки....
Тому про працелюбну людину можу говорити: "працелюбний, як бджола"  так само, як вжити старовинне милозвучне слово "бидло". Також нічого негожого не буде у словах: "холопи" (наймані працівники, абож платники податку з фізичних осіб), "хлопчик" (в значенні "гарсон", "офіціа(я)нт), "смерд" (селянин), "лихварські": будь-які банківські установи, спілки, договори, компанії, "плебеї" - у значенні - учасники плебесцитів, виборці, громадяни і т. ін.  Бо "суть" тих слів, однакова:)

0

119

Хоперець написал(а):

Черноморец написал(а):

    Що Ви особисто вкладаєте  у це або інше слово-це суто Ваша особиста справа-але існує і загальнолюська мораль-а вона говорить, що слово "жид"є образливим та приннизливим-і якщо Ви хочете щоб Вас вважали дійсно інтелєгентною людиною-будь ласка прислуховуйтесь до думки оточуючих. Шо до Сверстюка-то на мою думку він такий же інтелегент як і Ваші товариши із"Свободи"..

Буде вмотивоване звернення від Ізраїлю, то подискутуємо на цю тему. А поки що думка російськомовних скомунізованих колишніх юдеїв, нас не дуже переконує. (це не особистий закид, а загальний)
Хай вважають, що ми спілкуємося польською і чеською мовами, про що й так нам постійно закидують....

Слово "загальнолюдська" у вашому коментарі повинна звучати, як "загальноросійська", бо люди, крім Росії, не називають цей народ євреями. Чи вони теж хочуть образити ізраїльтян?!
Звичайно, що вам ближча російська мова, але багатьом вона зовсім не рідна.  Що поробиш, різні світи!

Нарешті сьогодні Ургант офіційно вибачився на повному серйозі...  http://www.youtube.com/watch?feature=pl … zxjXuV1b4Q

Отредактировано Хоперець (Вчера 12:40:35)

Подпись автора

    Ідея і чин !

Діскутувати на цю тему я більш не буду-марна трата часу-що до того яка  мова мені ближча- дякую за те що ви вирішили це питання за мене-я вже на протязі більш як десять років не можу вирішити це питання-до речи-з чого Ви вирішили що російська мені ближча-я начебто цього ніде не говорив,а те що вибачився той Ургант,чи ні-мені без різниці- я не звертаю уваги на блазнів.

Отредактировано Черноморец (2013-04-19 14:03:30)

0

120

Хоперець написал(а):

Що поробиш, різні світи!

http://www.youtube.com/watch?v=I47CNxwlt9U

0


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Политика » Украинофобия - что такое и каковы причины?