Козацькі посиденьки

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Для дуэлянтов » Идеологические споры: язык


Идеологические споры: язык

Сообщений 601 страница 630 из 773

601

Хоперець

Хоперець написал(а):

Так можна й про партії сказати ))) Збирайтесь усі до купи і оберіть єдиного голову для усіх ....

На Украине было в основном Запорожское казачество, все остальные это их потомки, и основаны на базе запорожцев. Пример с партиями не уместен в данном случаи.

0

602

Подивіться на Росію, де козацтво у всій красі...  І етнічне , і реєстрове, і нереєстрове. І влада у Росії у демократію не грається, а козацтво все одно не об'єднане.

Робилися такі спроби (об'єднання ) козаків дуже багато разів. як результат декілька всеукраїнських об'єднань і купа козацьких організацій, декілька гетьманів ))))

І у 17 ст. козацтво було розрізнене, це ілюзія, що воно було єдиним.  Лишень Хмельницькому вдалось їх об'єднати і силою це вдалось зробити царям - припнути к ногтю...

Щодо Львова, то тут немає козацьких традицій і дуже мало нащадків.  Історично в Галичині козацтва не було ніколи, хоча Галичина дала дуже багато знаменитих козацьких ватажків і гетьманів...

Отредактировано Хоперець (2013-02-26 19:16:51)

0

603

Хоперець

Хоперець написал(а):

Подивіться на Росію, де козацтво у всій красі...  І етнічне , і реєстрове, і нереєстрове. І влада у Росії у демократію не грається, а козацтво все одно не об'єднане.

Что-то я не видел в России 2 Донских казачества.Там 1 генерал,Водолацкий В.П.
И не уходите от темы, Вас так устроит, назовём например Украинское казачество или Запорожское.

0

604

Це ви про реєстрове кажете козацтво, яке фінансується з державної руки і є формально найбільшим.  А ви поцікавтесь чи усі козаки входять до реєстрового.  Зокрема етнічні козаки, які не визнають ряжених і іногородніх.    Раджу зайти на сайт Казарла си Вольная Станица.   Багато чого взнаєте не лише про офіційно державні організації...

0

605

Хоперець
Да как хотят,пусть так и живут,это их дело))Вы за запорожское казачество на Украине?

0

606

Окрім того, в Росії мало місце конкретно визначені території і війська і приписка до нього.   В Україні військом було Низове Запорозьке, яке повністю розпалося, частина вийшла на Дунай, частина на Кубань, а інші стали землеробами не приписаними до війська.  Також в Україні були козаки реєстрові, без прив'язки до Запоріжжя, і козаки Гетьманщини, колишні запорожці (і не тальки), які знаходились поза межами запорозької вольниці.

0

607

В Україні є та особливість, на відміну від Росії, що більшість українців себе вважає нащадками козаків. Ну частину крові точно мають.    Як можна більшість народу в одне добровільне громадське об'єднання об'єднати з українською анархічною вдачею?!!!!

0

608

Хоперець
Всё что Вы перечислили вполне можно назвать запорожцами, а Запорожская Сечь расширилась до территории современной Украины. Сделаем во Львовской области Львовский курень ,который разбит на сотни и т.д. по всей области.
Как Вам так?
Решайтесь, конкретный эксперимент по объединению и возрождению!

Отредактировано Мойша (2013-02-26 19:52:21)

0

609

Запитайтесь в Славена )))  він все ж атаман.  Чи зустрічався він з іншими атаманами і старшинами козацьких організацій.  Бо вони часто збираються на різних заходах.  Якщо зустрічався, то про що домовились, якщо не зустрічався, то чому!

Я не належу до козацької організації ніякої.   Лишень цікавлюсь тематикою і за походженням по чоловічій лінії донський козак.

Отредактировано Хоперець (2013-02-26 19:38:54)

0

610

Хоперець

Хоперець написал(а):

Запитайтесь в Славена )))  він все атаман.

Ну атаман без казаков,тоже самое что и генералы в казачестве.

Хоперець написал(а):

Я не належу до козацької організації ніякої.

Это я уже понял :) 

Хоперець написал(а):

Лишень цікавлюсь тематикою і за походженням по чоловічій лінії донський козак.

А все остальные казачества и казаки должны войти в Запорожское или Украинское.
Я например не представляю себе возрождение запорожского или украинского казачеств на землях донских казаков. Да ,что там, даже кубанских казаков)).

0

611

Мойша написал(а):

Хоперець
А все остальные казачества и казаки должны войти в Запорожское или Украинское.
Я например не представляю себе возрождение запорожского или украинского казачеств на землях донских казаков. Да ,что там, даже кубанских казаков)).

Зрозуміло, це логічно! Там своє, а у нас своє. Окрім того, козацтво - це військо, а військо однієї території не має права бути розташованим на іншій, бо це неминучий конфлікт.

Якби ви подивилися на наших Львівських атаманів, то зрозуміли б скепсис , щодо об'єднання ))))   Немає звичайних козаків чи урядників, є лише осавули й полковники та генерали ))))   Одним із головних тут керівник базару, він вже здається носить маршальські погони ))))  і аеродром, який більший за парасолю ))))

0

612

Хоперець

Хоперець написал(а):

Одним із головних тут керівник базару, він вже здається носить маршальські погони ))))  і аеродром, який більший за парасолю ))))

Ну то явно не казак , так поймал волну, для шика)).
Я не спорю, что генералы могут быть и в казачестве. Ведь тот же кошевой атаман и гетман,это вряд ли полковничьи должности. Но явно не такие керівники базарів :D

0

613

зате має гроші і фінансує багато козацьких заходів.....  Відіграє таку роль, як у Росії губернатори, що фінансують козацькі установи....  Посміховисько, пародія, кич - жалюгідне видовище.....
Славен зі своїм "козачим військом" у на пів нелегальному становищі ))))  Збираються десь у підпіллі і виходять на якісь радянські свята з ветеранами, російськими попами і російським консулом... Тут в Галичині жодної перспективи (це дуже м'яко сказано).

Отредактировано Хоперець (2013-02-26 20:10:10)

0

614

Хоперець
Да не переживайте, казачество-это средневековая история Украины, ровно как и Киевская Русь с богатырями.
Русичи ( разные племена) ->  русичи + запорожцы (тюрские племена) = украинцы!

0

615

Во , погляньте ))) тризірковий генерал, купа брязцялець. які подібні на справжні медалі )))))http://s2.uploads.ru/t/0rnZx.jpg

Я не можу цього зрозуміти , чи це маразм, чи людина здитиніла. Ця любов до хформи і цяцьок....

Отредактировано Хоперець (2013-02-26 20:56:31)

0

616

Хоперець
Мойша
Щодо Вашої розмови. Я звичайно за таке об'єднання. Сподіваюсь, що колись воно станеться. Але на даний час, мушу погодитись з Хоперцем, ситуація виглядає так, як він описав. Щоправда, я міг би додати дещо, але це вже будуть дрібниці. Саме тому і ставлю собі на меті знайти шлях до порозуміння. Тобто виховати в себе повагу до "іншомислячих" та закликаю до цього опонентів.

0

617

Черноморец написал(а):

І не треба плекати ілюзій с приводу того що "ідея перемогла"-реакція на останні події в Охтирську,добре показують про те що відношення до "Свободи"змінюється на очах-і ті що віддали ім свої голоси на минулих виборах,на насупних добре подумають перед тим щоб ще раз таке зробити.

Кажете , що події в Охтирці "показали", що ідеї не перемагають.     Почитайте сьогоднішню "Правду"  http://www.pravda.com.ua/news/2013/02/27/6984476/

Міська рада Сум проголосувала за знесення усіх пам'ятників Леніну.   Отже потрібна була провокація, щоб підштовхувати цю ситуацію.  Поки фалоси Леніна будуть бовваніти по Україні, доти на нас буде мітка диявола.

Отредактировано Хоперець (2013-02-27 16:33:05)

0

618

Черноморец написал(а):

Смотря что Вы понимаете под термином"патриотически настроенное правительство"-Для кого-то-это правительство Ющенко и Тимошенко,а для некоторых- Тягнибока и компании..

Черноморец, все эти п......ческие правительства и течения, включая Ющенка, Тимошенко, Тягнибока, Симоненко, Януковича и подобных, ничего общего не имеют с патриотическими чувствами рядовых граждан Украины. Я не считаю нормальной нынешнюю евпропейско-американско-совково-отечественную "дерьмократию" за нормальную форму правления страной. Я сторонник козачьего равноправия (управления). Поясняю сразу: это когда за свои дела отвечаешь по закону и по всей строгости и чем выше должность, тем "жеще" ответственность.

0

619

kolovrat написал(а):

Черноморец написал(а):

    Смотря что Вы понимаете под термином"патриотически настроенное правительство"-Для кого-то-это правительство Ющенко и Тимошенко,а для некоторых- Тягнибока и компании..

Черноморец, все эти п......ческие правительства и течения, включая Ющенка, Тимошенко, Тягнибока, Симоненко, Януковича и подобных, ничего общего не имеют с патриотическими чувствами рядовых граждан Украины. Я не считаю нормальной нынешнюю евпропейско-американско-совково-отечественную "дерьмократию" за нормальную форму правления страной. Я сторонник козачьего равноправия (управления). Поясняю сразу: это когда за свои дела отвечаешь по закону и по всей строгости и чем выше должность, тем "жеще" ответственность.

Подпись автора

    И один в поле воин, если он по-казачьи скроен.

Ой"Коловрат","Коловрат"- из Ваших уст ,да Богу в уши! 8-)

0

620

Хоперець написал(а):

Черноморец написал(а):

    І не треба плекати ілюзій с приводу того що "ідея перемогла"-реакція на останні події в Охтирську,добре показують про те що відношення до "Свободи"змінюється на очах-і ті що віддали ім свої голоси на минулих виборах,на насупних добре подумають перед тим щоб ще раз таке зробити.

Кажете , що події в Охтирці "показали", що ідеї не перемагають.     Почитайте сьогоднішню "Правду"  http://www.pravda.com.ua/news/2013/02/27/6984476/

Міська рада Сум проголосувала за знесення усіх пам'ятників Леніну.   Отже потрібна була провокація, щоб підштовхувати цю ситуацію.  Поки фалоси Леніна будуть бовваніти по Україні, доти на нас буде мітка диявола.

Отредактировано Хоперець (Вчера 16:33:05)

Подпись автора

    Ідея і чин !

А скажить мені пане "Хоперець" тільки видверто-що Вам до тих пам`ятників? Вони що-хліба в Вас просять,чи ще щось? Чи може  Ви хочете собі картопельки посадити на тому місці де той пам`ятник стоїть? Стояв у нас в Одесі пам`ятник Лєніну-стояв і стояв-нікому не заважав.Його перенесли в інше місце- дехто трошки  побігав по місту,погорлав-та й  все-забули. Трошки інша справа була коли торкнулось пам`ятника засновникам міста-коли більше  двох сотен "патріотів-козаків"  приїхали до Одеси навчати нас як ми маємо любити Батьківщину. Наваляли ми їм тоді добряче- по  сьогодні ще пам`ятають.  Так що особисто мені бацдуже де і які пам`ятникі стоять.Стоять-і стоять!

0

621

Я не не є прихильником істуканів, що засвідчують окупацію України , голодомор і масові вбивства.  Я розумію, що махновцям дєдушка Лєнін брат родной був.  Соррі , але не для мене і таких, як я.
Крок за кроком цих ідолів-богоборців ми християни ліквідуємо, а ви насолоджуйтесь їхньою присутністю , поки-що, можете на них і помолитися.  Діло господарське.....

Черноморец написал(а):

Трошки інша справа була коли торкнулось пам`ятника засновникам міста-коли більше  двох сотен "патріотів-козаків"  приїхали до Одеси навчати нас як ми маємо любити Батьківщину. Наваляли ми їм тоді добряче- по  сьогодні ще пам`ятають. !

Це ви наваляли ))))))   Ось лінк, як міліція брала участь у бійці з козаками. http://tsn.ua/ukrayina/biika-bilya-pam- … ni-ii.html
То ви (МИ) є міліція?  А , я забув, що ви колишній міліціянт, а колишніх не буває.....  Цікаво що б ви без ментовської форми тоді робили ?!.  Герої ви наші!

Отредактировано Хоперець (2013-03-01 09:02:45)

0

622

Ось інформація для тих хто грає вар'ята і робить вигляд, чому антиросійські погляди у багатьох українців.....

Росія проводить активні дії в країнах Європи щодо недопущення підписання Україною Угоди про асоціацію з Євросоюзом.
Про це повідомляє "Дзеркало тижня. Україна" з посиланням на свої джерела в кількох країнах ЄС.   
http://www.pravda.com.ua/news/2013/03/1/6984655/

Отже Кремль, цинічно втручається у наші справи з метою недопущення підписання угоди про асоціацію.

Тому ненависть до кацапів це не лише якась мара націоналістів, це неодмінна умова життя і спротиву цій азійській політиці.

Отредактировано Хоперець (2013-03-01 20:47:41)

0

623

Хоперець написал(а):

Тому ненависть до кацапів це не лише якась мара націоналістів, це неодмінна умова життя і спротиву цій азійській політиці

Не люблю ни комуняк ни нациков, но чем больше читаю посты хоПерца, тем больше склоняюсь к мысле, что недоработали слегка чекистские бандиты в свое время. А между прочим чистками на Украине занимались местные ГБисты :D  . Какая всё-таки пропасть в сознании адекватных людей и нацистских "свидомитов". Да не нужна Украина Евросоюзу, как полноправный партнёр, а нужна как буферная зона с Россией и Азией, нужна как отстойник нелегалов пытающихся пробраться в Европу, нужна как рынок збыта отбросов которые нельзя реализовать в Европе. И зачем России строить козни, если Украина и так по уши в дерьме в политическом, экономическом и нравственном плане. Пока Украина сама не станет Великой Державой, так её и будут пинать все кому не лень, но у нас одни крайности не "левые" так "правые".

0

624

Недопрацювали з такою худобою наші хлопці. Ще не вечір!

0

625

Хоперець написал(а):

Черноморец написал(а):

    Трошки інша справа була коли торкнулось пам`ятника засновникам міста-коли більше  двох сотен "патріотів-козаків"  приїхали до Одеси навчати нас як ми маємо любити Батьківщину. Наваляли ми їм тоді добряче- по  сьогодні ще пам`ятають. !

Це ви наваляли ))))))   Ось лінк, як міліція брала участь у бійці з козаками. http://tsn.ua/ukrayina/biika-bilya-pam- … ni-ii.html
То ви (МИ) є міліція?  А , я забув, що ви колишній міліціянт, а колишніх не буває.....  Цікаво що б ви без ментовської форми тоді робили ?!.  Герої ви наші!

Отредактировано Хоперець (Вчера 09:02:45)

Подпись автора

    Ідея і чин !

  У цьому лінку не все показали. Зокрема не показали  що міліціянти більше стримували захистників памятника від спроб "наваляти" "гостям". Не показали як заступник керівника УВС області полковник Фучеджі благав людей:"Ребята не трогайте их-не устраивайте бойню!".Не показали як просився той "гетьман"Варданець коли його оточили,а я власноруч намагався зірвати з нього погони,а мене відтягували від нього вчепившись за штани та потупею отаман ВВКЧ ім Б Хмельницького Олег Дрямін зі своїм начштабу. Тоді той Варданець  благав:"Хлопці-відпустіть-ми більше ніколи до вас не приїдемо-живіть як самі собі знаєте!" На спогад про той день у канцелярії ВВКЧ зберігається прапор якогось Вінницького підрозділу який ми захопили як трофей.

+1

626

Хоперець написал(а):

Недопрацювали з такою худобою наші хлопці. Ще не вечір!

Худоба, це напевно ти мав себе на увазі.  Будь ласка, не забруднюй форум своїм націАналістичним лайном. Це козацький форум. Більш з бандерівським покидьком розмовляти не маю бажання.  Я тебе пробачаю. Щасти тобі.

0

627

Наш язык -- второй по популярности в Интернете. Что это значит:   http://www.odnako.org/blogs/show_24643/

Русский язык вышел на второе место по популярности в интернете, незначительно обойдя немецкий. Об этом сообщает "Лента.ру" со ссылкой на исследование W3Techs.

+1

628

А всё -равно приятно!

0

629

Кто что про славянскую писменность и руны скажет?

0

630

Зорро написал(а):

Кто что про славянскую писменность и руны скажет?

Стало быть, Вы что-то и хотите сказать... :-)

0


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Для дуэлянтов » Идеологические споры: язык