Козацькі посиденьки

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Для дуэлянтов » Идеологические споры: язык


Идеологические споры: язык

Сообщений 751 страница 773 из 773

751

Хоперець
А, я не "і там, і здєся", я там де я є! :-)
Для мене концепція "Великої Русі та триєдиного народу" зовсім не міф. Вважаю "своєю" землею, територію від Білого моря до Чорного та від Карпат до Уралу. Але оскільки у слові "триєдиного" ключове є "три", то мене однаково обурює, коли принижують чи висміюють будь-яку мову цих трьох народів.

+1

752

У разі заворушки з усіх сторін подяка буде, але скоріше навпаки...))))

0

753

Паны молодцы!
Я думаю о.Валерия нужно воспринимать в духе монаха Пересвета.
Помните битву Пересвета против Челубея.  :)

0

754

Це той, який загинув захищаючи Тохтамиша від бунтівника Мамая ?

0

755

Славен написал(а):

Черноморец написал(а):

    Це ж представник"Вєлікага Руськага Народа",та його "Пєрєдовога отряда-Моськовськой церкви"!

Черноморец, ну Вы тоже не передергивайте! Зачем Вы льете воду на мельницу Хоперца, с его разделением на белых и черных людей (чит. патриотов и врагов). Я тоже отношу себя к великому русскому народу (русские, украинцы, белорусы), моя Церковь - УПЦ МП. Разве я давал Вам повод неуважительно, а тем более с такой издевкой ко мне относиться?
И еще, очень Вас прошу, пожалуйста, не коверкайте язык, он этого не заслужил. Не надо вот этих "Вєлікага Руськага Народа" и "Пєрєдовога...", хотя бы из уважения ко мне (я на нем говорю и думаю), если оно (уважение) конечно есть.

Подпись автора

    Вітчизна залізна, незламна, могутня, славетна, задавня!
    Я бачу цю силу, цю славу! Я чую твій голос, Державо!
    Я вірю, що Воїн Слов’янський підійме Хоругву Хмельницьку,
    Що Вірний Козак Православний,  свій спис кине звіру в обличчя!

Если я оскорбил Вас своими словами0-приношу свои извинения-я не хотел обидеть лично Вас.

0

756

С точки зрения "схизматиков" и "тохтамышевцев", как тут изволили выражаться прогрессивно настроенные граждане, очевидно то, что никто на форуме не удостаивался такого яростного "разбора полётов с перемыванием косточек". Отчего сие беснование? Позиция Славена как мирянина и воина заслуживает уважения. Но она, имхо, совершенно не в той плоскости сформирована, что имелась в виду о.Валерием. Поэтому и полное непонимание друг друга. Речь не о реформации задним числом, секуляризации и омирщвлении сакральных смыслов. Речь о десакрализации как таковой. Невоцерковлённым и неправославным людям священнических болей тут не понять. Прости, Господи.

0

757

Як говорив один цікавий персонаж з фільмів Гайдая - " Во чешет" ....   І термін такий крутий - воцерковлений, тобто зомбований церковним кліром у тонкощі "каноніческой" церкви?   Не простіше сказати - практикуючий християнин ?!...

Славен все вірно зрозумів і підмітив , лише не сподівався, що тема розростеться учасниками і набере небажаний для "триєдінщиків" відтінок.

0

758

Суд решит с церковным  имуществом. А там тусуйтесь и молитесь между собой, как знаете. Хоть с Денисенко, хоть с папой Римским.
О чём разговор? Церковнославянский непонятен стал? Тоже не велика беда. Обходитесь без него.

Куди ще простіше. Воли з волами, коні - з конями, орли з орлами, соколи - з соколами.

Всім надобраніч.

http://www.youtube.com/watch?v=rl1LU7zDxt8

0

759

Цікава інформація ..... 
Фанаты Кубани развернули баннер на украинском языке
http://sport.bigmir.net/football/russia … yke--FOTO-

0

760

На чужой каравай рот не разевай. Скорее половина Украины к России отойдет, чем Кубань-Матушка под Украину ляжет.

0

761

kolovrat написал(а):

На чужой каравай рот не разевай. Скорее половина Украины к России отойдет, чем Кубань-Матушка под Украину ляжет.

Подпись автора

    И один в поле воин, если он по-казачьи скроен.

Не тешьте себя надеждами! Никакая половина Украины к России не отойдёт-это плод воспалённого воображения "русскомировских" приверженцев,и их кремлёвских кураторов-а по поводу-Кубани-не нужна она нам-пусть даже криком кричит-у нас своих проблем хватает!

-1

762

Грішнику біси сняться....
Зверни увагу Чорноморець, я ж просто дав інфу, що свідчить про відродження козацьких, а не проукраїнських настроїв , а радітеля імперії вже потягло на ймовірні територіальні претензії.  Бач як звичайна балачка для руськоозабочених страшна. Асоціюється з сепаратизмом.  А де козацька солідарність з Чорноморськими козаками ?!!!!!

-1

763

Хоперець написал(а):

Грішнику біси сняться....
Зверни увагу Чорноморець, я ж просто дав інфу, що свідчить про відродження козацьких, а не проукраїнських настроїв , а радітеля імперії вже потягло на ймовірні територіальні претензії.  Бач як звичайна балачка для руськоозабочених страшна. Асоціюється з сепаратизмом.  А де козацька солідарність з Чорноморськими козаками ?!!!!!

Подпись автора

    Ідея і чин !

  Ото ж бо й воно-кому що-а курці просо! А якщо серьозно-то нащо нам тая Кубань з її проблємами?   Є там декілько божевільних,які пропогують  відділення Кубані і прієднання до України-але то чиста маячня.

0

764

Хоперець написал(а):

Це той, який загинув захищаючи Тохтамиша від бунтівника Мамая ?

Звісно, що він. У той самий час, коли святе діло демократичної євроінтеграції  обстоювали революційне волелюбне мамаєво військо ( згадаємо образ козака Мамая ) разом із передовим Ягайлою. Бо союз ВКЛ і молодої Кримської держави, по Суті, був зародком сучасного ЄС. А Тохтамиш зі своїм посіпакою Дмитром Москальським уособлювали диктатуру східного зразка :)))

Евріка!!!  Ба навіть ім`я [Пєрєсвєт] - то є дослівно- [світло навпаки], тобто темрява!

https://www.youtube.com/watch?v=yhRUpSI8sJ0

А як вам таке?   Виявляється російське слово  "папа", що замінило собою більш архаїчне "батюшка" це не запозичення з французської у 18 ст. як недолуго вважали національно нестурбовані люди. Це глибоко розбещене мордвинське непристойне слово !

Приклад того, як добрі патріотичні почуття набувають ознак психічної хвороби.

0

765

Ну й авторитета ви якогось знайшли, мовознавця )))))
Чоловічий статевий орган у мокши і ерзі звучить, як - муди , а мудак перекладаеться  х..... )))   
Так до слова , жіночий орган - манда ))))  Відповідно - мандюк - це п.... )))))

0

766

2Хоперець
Не розумію, що Вам не сподобалося:))
Цілісний концепт, довершене виконання. Зрозуміла цільова аудиторія... Той взірець, якого має набути Україна шляхом премоги "продовжування" над "покращеннями". Власне у цьому творінні зібрані всі акценти, що їх обстоює ідеологія, прибічником якої Ви себе неодноразово оголошували.

0

767

Я розумію, що ви хотіли б бачити усіх українців у цьому примітизованому шаблоні, але розчарую вас, Бебики у фатальній меншості, але як заведено усі меншини дуже галасливі... ))) Дати вам посилання на такі дзеркальні "шедеври" русских імперців та різних там русскіх народних волхвів ? )))))

Взагалі раджу вам почитати Лесю Українку , відкрити для себе ІНШУ Україну, не лубкову.....

Отредактировано Хоперець (2013-07-21 13:04:18)

0

768

Помиляєтесь. Мої бажання мають дещо іншу природу, бо бебиків від історичної і культурної правди розрізняти неважко зазвичай. Але ступінь психичної і суспільної небезпеки від бебиків на Україні на порядок вищий ніж у РФ. Бо ступінь відповідальності не сформований у громадській свідомості. Усе шаманство крутиться навколо "ментальностей", "генетичного", "суті", на фундаменті яких має сама собою зрости абстрактна місія. Типовий перебіг подій.

0

769

Кожному покупцю - свій товар. 
Задорнов теж не виглядав на прибацаного, але якщо подивитися теперішні його "історичні разведки" диву даєшся куди може занести "воспаленний ум"....

До речі, "доктор" Бебик минулий рік балотувався у Верховну раду по округу у Львові )))  Так от , як думаєте скільки цей "гігант мислі" отримав голосів самого націоналістичного електорату України ?....

Отредактировано Хоперець (2013-07-21 13:20:24)

0

770

О, Задорнов дуже вдалий приклад! Саме так і має виглядати цивілізоване декларування подібного марення. Персоніфіковане уособлення. Мистецька форма локалізована у особистості автора. Це суспільно корисніше, ніж фанатичне невігластво натовпу або інфантильне публічне замилування президента України чи то Канигіним, чи то Віктором "Суворовим". Про Бебіка нічого не знаю. Скільки ж набрав?

0

771

Передостаннє місце 441 голос 0,4 %.  Від нього бомжі більше набрали у Львівських округах, не кажучи про комуністів, які у постійній трубі у Львові, і ті у декілька разів більше голосів отримали ))))

0

772

Це через його політичну усамотненість, мабуть. Таке саме, як було з Олесєм Бердником.  Бебіку треба лишень було потурбуватись про партійну кар`єру і йому б одразу поперло...

0

773

Вентерь написал(а):

Це через його політичну усамотненість, мабуть. Таке саме, як було з Олесєм Бердником.  Бебіку треба лишень було потурбуватись про партійну кар`єру і йому б одразу поперло...

Не зовсім, його ніхто у серйоз з адекватних політиків не сприймає, а через те, що у нього хвороблива "месіанська" натура, ніхто цього хвалидупенка терпіти у себе не збирається, там своїх купа ))))
Ну й той факт, що в окрузі крім нього було ще до холєри самовисуванців і усі вони набрали більше голосів і без партійних брендів...    У Львові його сприймають як юродивого, а це показник здорової суспільної думки.  Зараз його , крім російських "шанувальників", ніхто не цитує і не посилається.

Смакують типу: Ісус - українець, бо Галілея - це Галичина, укри - стародавній народ, та посилаються на таких "авторитетів".

Отредактировано Хоперець (2013-07-21 14:05:29)

0


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Для дуэлянтов » Идеологические споры: язык