Козацькі посиденьки

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Политика » 5 патологій українського патріотизму


5 патологій українського патріотизму

Сообщений 31 страница 47 из 47

31

Хоперець написал(а):

Але я говорив вище не про плебейський псевдопатріотизм. а про принципи....

Так одне походить від іншого. :-) Совкова ментальність. Так звикли жити і інакше вже не можуть. Тільки пустеля, тільки 40 років... :-)

0

32

Це скоріш ментальність плебеїв і натовпу. Совковість це дуже конкретно - патерналізм і восхвалення свого рабського стану, небажання аналізувати події навколо себе....

Ну й просте контрольне питання для визначення совковості - "Хто є гіршим (кращим) Сталін чи Гітлер ?"

0

33

Хоперець написал(а):

"Хто є гіршим (кращим) Сталін чи Гітлер ?"

:-) Для кого? Який метод оцінювання?

0

34

Славен написал(а):

Для кого? Який метод оцінювання?

Там й оцінювати не треба ))))))
Людина аналізує не те, що йому особисто зробив один чи інший, а у світлі загальнолюдських гуманістичних цінностей.   Якщо приміряти до себе - це вже теж певна ознака недалекості..... А відповідно й висновок.
Плюс відповідь потребує щирості або наївності, а людина , яка зрозуміла, що закладено у запитанні може спрогнозувати вірну відповідь, хоча так сама і не мислить....

Отредактировано Хоперець (2013-04-26 17:19:05)

0

35

Питаннячко за філосовським змістом майже дорівнює : "Де скажений собака лагідніший? З боку хутра, чи у іклах?". Тому легко і природньо натрапити на запрограмовану відповідь : "Той, що у власній буді, бо лагідний, малий і скрізь пухнастий.  Отже - Степан Бандера!".  Увага! Вірна відповідь:

Пам`ятаємо, що за справжньою "арійською" традіцією цирк - це місце, де задля розваги гинуть звитяжці-гладіатори.

0

36

Хоперець написал(а):

Людина аналізує не те, що йому особисто зробив один чи інший

Не особисто... Час, народ, пропаганда...

0

37

Славен написал(а):

Не особисто... Час, народ, пропаганда...

Так власне! О цо ходзі!  Людина має робити висновки, а не ретранслювати думку "більшості" чи "ящика".

І Бандера чи Пьйотр 1 тут ні при чім. Питання конкретне з двох!
Я, між іншим, не просив відповідь. А лиш дав зразок тесту.....

Отредактировано Хоперець (2013-04-26 17:19:19)

0

38

Хоперець написал(а):

Так власне! О цо ходзі!  Людина має робити висновки, а не ретранслювати думку "більшості" чи "ящика".

Ви не розумієте моєї думки...
Для німців 30х Гітлер хто? А хто Сталін? Для радянських людей у 1945 році Сталін хто? А хто Гітлер? Для репресованого у 1937 Сталін хто? А хто він же, для не репресованого? У 1991 в Україні, а у 2011... а у Криму, а у Львові, а у...? Хто Гітлер для тих, хто на вул. Стефаника написав "Адольф проснись", а для того хто написав "мамаязігую"?
Нічого Ваше питання не визначає. :-)

0

39

Визначає совковість, якщо вам зрозумілий цей тип людей.
Бо не можна вибирати між люципером і дияволом , бо все рівно вони один біс.

Ті хто Гітлера славлять убогі відморозки , не кращі за сталіністів.

Отредактировано Хоперець (2013-04-26 17:31:42)

0

40

Хоперець написал(а):

Бо не можна вибирати між люципером і дияволом , бо все рівно вони один біс.

Знову ж таки, кому обирати? Поінформованість має значення? :-)
Зрештою було таке обговорення на форумі. Знайдіть, там Кірзяк мені все популярно пояснив. :-)

0

41

От Вам приклад, Ви задаєте це питання двом підліткам, одному зі Львова, другому з Харкова, обидва досить помірні у навчанні та відносно далекі від політики та історії... Цікавляться переважно дівчатами.

Дано:

1) Львівський якимось чином потрапив на щорічну реконструкцію бою під Бродами. Бачить там гарних українських хлопців, у гарній хформі, на якій зображено лева. Питає, хто це? Йому відповідають - дивізія "Галичина". Також він бачить інших обірванців, які переміщаються переважно табуном... А це хто? Відповідають - краснюки та окупанти.
Дома він заходить у гуглю, знаходить у вікі інфо про дивізійників, читає... українська дивізія, бла-бла-бла, патріоти України, бла-бла-бла... присягали особисто Гітлеру. Якщо осилить, то перейде на ОУН, далі на Бандеру (про якого вже багато чув і навіть знає, що то йому пам'ятник на "привокзальній"), знайде Акт проголошення Незалежності... "творити новий лад в Європі... разом з... Хай живе..." А про Сталіна він вже знає - президент Росії, який влаштував голодомор в Україні та висилав всіх у Сибір.

2) Харківський бачить тролейбус з зображенням Сталіна... День Перемоги (святий день)... Голодомор? Який голодомор, дід з сусідньої квартири каже, що голодомор бЕндерівці придумали... Гітлер хто? Відповідають: Як хто? Гітлера переміг... Ефективний менеджер... І далі за логікою.

Питання:

Яка думка в них сформована? Хто з них совок?

0

42

Не так все трагічно, як ви описуєте. Більшість молоді, яку я знаю, з елементарною середньою освітою, не кажучи про класичні ВУЗи , чітко визначать ці дві людиноненавистницькі системи і їх провідників.   Маргінальні скінхетовські настрої не визначають загального політичного тренду.   Зверніть увагу на політиків з Галичини, які у принципі і уособлюють збірні політичні настрої Галичан.   Назвіть з них, хто Гітлера вибілює, чи каже, що він є кращим за Сталіна?  Останній приклад рішення Львівської і Ів.Франківської міських рад про заборону радянської і нацистської символіки.....  Михальчишин і Фаріон, як найрадикальніші спікмейкери Свободи, неодноразово чітко ставили рівність під комунізмом і нацизмом, а що говорити про більшість більш поміркованих політиків.  Чи може цим похвалитися депутати від Луганська чи Криму?

0

43

Выше приводилась карта результатов выборов по областям. Она не вполне отражает реальную картину, так как основной единицей, от которой в частности избираются депутаты является округ, а не область.
На этих картах представлены принадлежность мажоритарщиков от округов к партиям и результаты партий по округам.
http://s3.uploads.ru/t/rhswv.png
http://s3.uploads.ru/t/7bOYu.png

Отредактировано Кирзяк (2013-04-27 00:51:58)

0

44

Хоперець написал(а):

Більшість молоді, яку я знаю, з елементарною середньою освітою, не кажучи про класичні ВУЗи , чітко визначать ці дві людиноненавистницькі системи і їх провідників.

Ключові слова - "яких Ви знаєте". Ви соціально активна людина (певного напряму), відповідно коло Ваше спілкування в більшій масі теж. "Скажи мені хто твій друг і я скажу, хто ти" (с). А статистика каже, що соціально активних людей - 5%. А який відсоток серед них, саме політично активних, а не наприклад, "зелених"? Можливо в силу віку, я маю коротший міст з підлітками і запевняю Вас переважна маса не переймається цими питаннями взагалі, і якщо і має якесь уявлення, то воно сформоване "десь почув".
Особисто чув від 18-ти річної людини, що перша світова війна це коли Україна воювала проти Росії.

Хоперець написал(а):

Останній приклад рішення Львівської і Ів.Франківської міських рад про заборону радянської і нацистської символіки.....

О! Цей випадок я б взагалі не брав до уваги. Це популізм. Яку нацистську символіку вони заборонили? Вона використовується десь? Чи може вони спалять усі свої прапори з вольфсангелем? А от з комуністичною наробили дурниць. Прапор Китаю відтепер заборонений у Львові? Це рішення скероване виключно проти Прапору Перемоги та при натяжці георгієвської стрічки. І це всім зрозуміло, а "нацистську символіку" вони там згадали для псевдобалансу. А в цілому це рішення вступає в суперечку з ось цим - http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/1684-14 Тому це не більше ніж піар, чим "Свобода" завжди і займалась.

Хоперець написал(а):

Михальчишин і Фаріон, як найрадикальніші спікмейкери Свободи, неодноразово чітко ставили рівність під комунізмом і нацизмом

Ой вей!  :D Раджу Вам зайти на сайт часопису "Ватра" та почитати тексти та коментарі учасника "Нахтігаль" (кажуть що це Михальчишин :-)) Особливо запам'ятався один, ось фрагмент з нього: "Тоді як насправді заради навіть спалаху миттєвої симпатії та миттєвого тьохкання серця треба боротись, немовби захищаєш Берлін в 1945–до кінця." - http://www.vatra.cc/sotsial-natsionaliz … alist.html

Так що, будь-ласка, не наводьте їх прикладу. Брехня та популізм.

0

45

Це карта відносних переможців, а не абсолютних.   Якщо додати сукупні голоси опозиції, і сукупні голоси ПР + КПУ , картина буде дещо інша .  Зокрема У Херсонській області у декількох округах сукупно перемогла опозиція, про Закарпаття я вже писав, що уся опозиція майже у двічі більше набрала голосів ніж ПР , але на карті колір ПР бо вона отримала відносну більшість  30%, а опозиція БЮТ 27%+ Удар 20% + Свобода 8 %.

Обрання мажоритарників - це не статистика політичних настроїв, а статистика технологій конкретного депутата, який в залежності від грошового мішка і особливостей регіону розводить піпел.   Я пам'ятаю, як на Львівщині обирали такого собі Писарчука, прихильника ПР, тепер він очолює ЛОО ПР.  Той пам'ятники УПА фінансував, книжки про ОУН видавав, гроші на храми УГКЦ і УПЦ КП щедро офірував, вихваляв Ющенка. Побудував у себе на базарі церкву УГКЦ .. ну й вдалось обдурити виборців і набрати відносну більшість голосів...  Про що це свідчить ? Про політичні настрої виборців, чи про чистої води розвод лохів?!....

Отредактировано Хоперець (2013-04-27 10:15:16)

0

46

Славен написал(а):

Ключові слова - "яких Ви знаєте". Ви соціально активна людина (певного напряму), відповідно коло Ваше спілкування в більшій масі теж. "Скажи мені хто твій друг і я скажу, хто ти" (с). А статистика каже, що соціально активних людей - 5%. А який відсоток серед них, саме політично активних, а не наприклад, "зелених"? Можливо в силу віку, я маю коротший міст з підлітками і запевняю Вас переважна маса не переймається цими питаннями взагалі, і якщо і має якесь уявлення, то воно сформоване "десь почув".
Особисто чув від 18-ти річної людини, що перша світова війна це коли Україна воювала проти Росії.
.

Соціально активні люди й визначають настрої суспільства та регіону.  Більшість людей взагалі не задумаються над політичними дилемами, а лише про хліб насущний.
Не активні люди раз у кілька років голосують, ось по цьому й визначається їх вибір. 

Славен написал(а):

.
Ой вей!   Раджу Вам зайти на сайт часопису "Ватра" та почитати тексти та коментарі учасника "Нахтігаль" (кажуть що це Михальчишин ) Особливо запам'ятався один, ось фрагмент з нього: "Тоді як насправді заради навіть спалаху миттєвої симпатії та миттєвого тьохкання серця треба боротись, немовби захищаєш Берлін в 1945–до кінця." - http://www.vatra.cc/sotsial-natsionaliz … alist.html

Так що, будь-ласка, не наводьте їх прикладу. Брехня та популізм.

Ми говоримо про публічну позицію і заяви, а не потаємні ймовірні утаємничені думки.  Політика сприймають за публічну позицію, все інше - це домисли.
З протилежного табору теж така ситуація. Може й у душі деякі спікмейкери ПР теж за Сталіна, думаю, що навіть точно за нього, але публічно засуджують, саме це береться до уваги....

0

47

Хоперець написал(а):

Соціально активні люди й визначають настрої суспільства та регіону.

Ну, так мова була про визначення совковості. А такий зріз слід робити не лише по мінімуму соціально активних.

0


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Политика » 5 патологій українського патріотизму