Козацькі посиденьки

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Политика » Обращение к участникам форума.


Обращение к участникам форума.

Сообщений 61 страница 89 из 89

61

2Мойше
Я Вам прямо же и ответил:  одно не исключает другого. Вопросы также нужно уметь задавать. Тем более, когда их у Вас много и они столь кратки. Вы не советский паспортист, а я Вам не анкету тут заполняю и не уроки хорошего тона у Вас беру, чтобы Вы мне указывали в тоне : "учитесь", "я вижу, как Вы тут ..."   Бывайте здоровы, не хворайте.

P.S. Что до обид на местечковость. Вот есть , например, известный исполнитель Александр Розенбаум. Как, несомненно,  талантливый артист он вполне себе органично мог написать и цикл казачьих (кому они крепко не любы, пусть будет: на казачью тему) песен, и еврейских. "Звёзды над местечком  велики и ясны.." и т.д. Что Вы находите обидного в слове местечко ? Или прикажете "станица" вместо "местечко" писать?

0

62

Вентерь написал(а):

А чё так сразу "риторичне" ? Вот давайте я Вас спрошу: Вы галичанин или малоросс ? А может точнее Вас назвать представителем хоперской диаспоры Львова ? Или метисом?

Галичанин не народ, а регіон, малорос похабне застаріле погоняло (мертве й штучне) . Люди поділяються за національністю (етнічне походження) з народження та переконанням. Ідеальний випадок коли одне та інше співпадають, але головніше - це переконання.   За народженням я козак ВВД Хоперський округ. Хоперці за походженням із запорожців з елементами донських козаків.   За переконанням українець, бо не бачу різниці між козаком і українцем . Можна сказати так, що українці народ замішаний на козацькій заквасці і походить з двох гілок - русинської і козацької.

0

63

Вентерь написал(а):

Я Вам прямо же и ответил:  одно не исключает другого. Вопросы также нужно уметь задавать.

У Вас в св. о рождении так и записано, одно не исключает другое? Ну пускай так и будет (видать Вы так себе представляете конкретные ответы и современные национальности).

Вентерь написал(а):

Бывайте здоровы, не хворайте.

Спасибо конечно за заботу, здоров и не хвораю, но лучше позаботьтесь о себе.

0

64

Мойша написал(а):

У Вас в св. о рождении так и записано, одно не исключает другое? Ну пускай так и будет (видать Вы так себе представляете конкретные ответы и современные национальности).

\

Вентерь, за моїм переконанням, є інтелегентним за манерами, але росіянином (він же кацап, він же москаль, він же (застаріле) малорос, він же модератор). Булгакова в юності забагато читав )))))) Хоча скоріш за все діди були звичайними україномовними мешканцями центрально-східної України.

Отредактировано Хоперець (2013-07-30 07:09:48)

0

65

ПиСи.   Чорноморця вважаю українцем за переконанням, з махновськими завихреннями ))))

Щодо слова ЖИД, давав вже своє бачення і на цьому стою й далі, коли жиди в Ізраїлі і Америці будуть себе називати євреями, а не яхудами , ізраелсами, джувішами . тоді і я їх буду кликати цим російсько-совковим новотвором євреї.
Хоча не можу зрозуміти, чого україномовні мають надавати перевагу російській версії назви народу, а не польській чи іншій європейській.

Хай собі російськомовні кажуть єврей, як Катерина та більшовики повеліли, а україномовні кажуть традиційно, як їхні предки говорили та класики української мови.

Отредактировано Хоперець (2013-07-30 07:14:39)

0

66

Хоперець написал(а):

Щодо слова ЖИД, давав вже своє бачення і на цьому стою й далі, коли жиди в Ізраїлі і Америці будуть себе називати євреями, а не яхудами , ізраелсами, джувішами . тоді і я їх буду кликати цим російсько-совковим новотвором євреї.
Хоча не можу зрозуміти, чого україномовні мають надавати перевагу російській версії назви народу, а не польській чи іншій європейській.
Хай собі російськомовні кажуть єврей, як Катерина та більшовики повеліли, а україномовні кажуть традиційно, як їхні предки говорили та класики української мови.

Понимаете, для того, чтобы уважать свой народ - свою нацию, не обязательно оскорблять другие. Это даже наоборот придаст Вам уважение. По своему опыту общения с евреями, знаю, что это очень оскорбительное название. И тут суть не в том, на каком языке. Евреи в Израиле себя жидами не называют, они называют себя евреями (егудим), что переводится как еврей. Говорить далее с Вами на эту тему не хочу, говорите как считаете нужным. Просто своими поступками показываете уровень своей культуры, а какими будут Ваши поступки зависит уже от Вас.

0

67

Егудим - це єгудим, а не єврей, хіба не відчуваєте різницю ?   Ви багато бачили юдеїв, що розмовляють українською ?  Тоді скажіть мені будь ласка, яким чином люди, що не розмовляють мовою корінної нації, чи з принципових міркувань, чи з якихось інших, можуть нам нав'язувати правила нашої мови ?!!!!  Хай тоді вони полякам , литовцям. словакам розкажуть, що слово жид це образа та спробують їм впровадити єврей, чому лише до українців така увага !?.

В принципі, якщо Ізраїль звернеться , щоб усі народи називали їх універсально (є така практика ООН) єгудим чи ще якось, тоді можна пристати на таку логічну річ, а вибирати собі лише три окремих народи росіян, українців і білорусів для окремої не живої назви єврей, це якось дивно.

Отредактировано Хоперець (2013-07-30 09:37:37)

0

68

Хоперець
То есть если судить из Вашей же логики, то для Вас название бандеровец или бандерлог вполне нормально будет, ведь Вас так тоже называют.

0

69

Хоперець написал(а):

Вентерь, за моїм переконанням, є інтелегентним за манерами, але росіянином (він же кацап, він же москаль, він же (застаріле) малорос, він же модератор). Булгакова в юності забагато читав )))))) Хоча скоріш за все діди були звичайними україномовними мешканцями центрально-східної України.

Хоперець, відповідно, є типовим представником метісів-яничар, що запападливо намагаються набути українство через сповідування переконань. З остраху не потрапити до 8 % росіян Лембергу. Типове політичне гендлярство зпольщеного ієзуїтами та змордованого совітама бідного галицького люду. Вочевидь, що на Хопрі, чи будь де ще, його переконання, одже і національність,  змінюється відповідно до місцевості. Натомість читати книжки, переважно орієнтується на партійну пресу, настанови "провідників нації", що їх вважає за господарів землі і держави. Але він не винен, бо робить це з вдячності, благородно, ба, навіть,  шляхетно сповідуючи таліон : "Як хочете, щоб люди вчиняли відносно вас, так і ви чиніть відносно них." (див. Лк 6:31). Швидше за все він, чи діди за традицією виховувався у неповній родині. Звідти пригострені почуття до "провідників". Прошу панство!   :))))))))))))))))))))))

0

70

Хоперець написал(а):

Галичанин не народ, а регіон, малорос похабне застаріле погоняло (мертве й штучне) . Люди поділяються за національністю (етнічне походження) з народження та переконанням. Ідеальний випадок коли одне та інше співпадають, але головніше - це переконання.   За народженням я козак ВВД Хоперський округ. Хоперці за походженням із запорожців з елементами донських козаків.   За переконанням українець, бо не бачу різниці між козаком і українцем . Можна сказати так, що українці народ замішаний на козацькій заквасці і походить з двох гілок - русинської і козацької.

Якщо без жартів, то на власному прикладі наочно доводив недолугість будь-яких формальних методів у визначені ступеня "руськості" чи "українства". Бо за Вашими з Мойшею ідеологічними (на підставі переконань)  методами Ви позбавляєте мене права бути українцем, чи не так ? За ціею логікою всі бажаючи імігрувати до США чи Німеччини або Франції автоматично набувають відповідної національності ? Бо ж таки мають "переконання". Універсальні побудови зречені бути штучними. Вислів: "інтелегентний, але росіянин (москаль, кацап, малорос)" гідний премії:))))))))  Щось на кшталт : "Фішер вправний шахист, але ж - єврей!". Доречі,  західний в`їзд до стародавнього Києва - Жидівські ворота ( вперше згадуються у Іпат`євському літописі 1146 р.), згодом - Львівські. Прохання шкловських євреїв до Катерини і її позитивну відповідь , Хоперцю, на сході України можна нормально сприймати еквивалентом запропанованій Вами междержавній процедурі. Попри збереження вживання слова в історичних текстах. Наполегливе вживання, нехтуючи почуттями співгромадян, засвідчує культурний рівень.

Першопохабним погоняльником виявляється Страбон, що вигадав якусь "Малу Скіфію" (або "Скуфь" давньоруського літописання) у Криму та області за перешійком до Дніпра  (Страбон, VII. 4.5.)

Слово "русин" - такий самий "покруч" часів КР та РП, як і "малорос" у РІ. "Клоноване" подібно до "літвін".

Якщо "козацьку гілку" Ви позбавляєте "русинського" походження, виникає логичне запитання: то черкеси-адигі, "сОрмати", суміш тюрскських та інших номадів, ногайські та кримські татари, прадавній арійський\трипільський автохтон  ???

0

71

Мойша написал(а):

У Вас в св. о рождении так и записано, одно не исключает другое? Ну пускай так и будет (видать Вы так себе представляете конкретные ответы и современные национальности).

Объясняю то, что любому казаку с детства известно.  Вы меня, Мойша,  под советское тавро не подводите. Моё не моё "св. о рождении" принадлежит советской власти, а не мне. Вот пусть она с ним и остаётся.  Моя "национальность" - православная вера, а казачья родовая память старше образования этих национальностей. Как бы пафосно на Ваш взгляд это не звучало. Простая хронология.  Конкретно мой род  - русский, т.к. Украина - часть триединой Руси, не менее русская, чем Залесье, чтоб там паспортисты не писали.

0

72

Мойша написал(а):

Хоперець
То есть если судить из Вашей же логики, то для Вас название бандеровец или бандерлог вполне нормально будет, ведь Вас так тоже называют.

Якщо судити з моєї логіки, бандерівець почесне звання. яке ще треба заслужити. але це всього лише політична ознака, а не національність.  Моя логіка співпадає з логікою усіх народів (Європи це точно), крім трьох бувших радянських республік.
Назвіть інші народи, які юдеїв називають - євреями ?!     Чи може юден, юде чи жюд , жидас вам краще звучить ?

0

73

Вентерь написал(а):

Якщо без жартів, то на власному прикладі наочно доводив недолугість будь-яких формальних методів у визначені ступеня "руськості" чи "українства". Бо за Вашими з Мойшею ідеологічними (на підставі переконань)  методами Ви позбавляєте мене права бути українцем, чи не так ?

Слово "русин" - такий самий "покруч" часів РП, як і "малорос" у РІ. Клоноване від "літвін".

Якщо "козацьку гілку" Ви позбавляєте "русинського" походження, виникає логичне запитання: то черкеси-адигі, "сОрмати", суміш тюрскських та інших номадів, ногайські та кримські татари, прадавній арійський\трипільський автохтон  ???

А чого ж ви так соромитесь себе назвати тим ким ви є ))))  Та московит чи росіянин (русский) звучить гордо ))))  Чого ж ви так звиваєтесь і ніби під українця косите ))) Я ж не прикидаюсь, а прямо кажу хто я за походженням і за переконанням.  Користуючись вашою калькою ви такий ж самий метис-яничар, тільки у іншу сторону ))))
Етнічні козаки Росії себе вважають окремим народом, так що не до мене претензії, а росіян кличуть виключно кацапами, навіть ті, що вважають росіян близькими за походженням.
Козаки - це суміш багатьох етнічних груп , що мешкали на порубіжжі Русі. І антропологічно, і за способом життя козаки не слов'яни, а лише мова та релігія їх об'єднувала з Руссю. Звичайно, що велика частка руської крові у них є, а спосіб життя і традиції степові, а не слов'янські.  Самі козаки себе виводили із сарматів (чит. конституцію П.Орлика) , хоча реально це мікс іранського, аланського, тюркського і слов'янського етносів.

Русин - це самоназва (одиниці, спільна назва народ Руський), яка століттями жила і народ себе так називав, а у Закарпатті і в еміграції і досі себе так кличуть десятки тисяч, на відміну від малорос, де воно прижилось, хто себе так називав з простолюдинів ?!.

Отредактировано Хоперець (2013-07-30 13:51:36)

0

74

Хоперець написал(а):

Якщо судити з моєї логіки, бандерівець почесне звання. яке ще треба заслужити. але це всього лише політична ознака, а не національність.

Цей високий статус у Вашій свідомості локалізується територіально нарівні з мельніківцями і бульбовцями (відповідно до трьох класичних різновидів націоналізу) ? Чи ,на Вашу думку, статус треба поширювати скрізь по Україні ?

0

75

Звання не можливо поширювати, людина або є такою , або ні....  Ну й я ніколи не ставлю знак рівності між бандерівець і українець. Українець може бути й далебі не бандерівцем. Є багато ознак і характеристик, й не спримітизовуйте їх до епохи 20-50-х, на дворі 21 століття.

0

76

Вентерь написал(а):

Конкретно мой род  - русский, т.к. Украина - часть триединой Руси, не менее русская, чем Залесье,

Ну вот ответили, что по документам русский. Буду знать, хотя как по мне, дело не в национальности. Вы можете быть большим патриотом, чем украинцы.

Вентерь написал(а):

Моя "национальность" - православная вера, а казачья родовая память старше образования этих национальностей.

Не спорю, я уважаю людей чтущих свои корни.
Вы не подскажете, как было определено после революции кого записать русским,а кого украинцем? Ведь до этого все были православными, я смотрел архивные документы. Думаю по принципу проживания записывали, наверное если жил на тот момент в Украине значить украинец, если в России то русский. Наподобие гражданства после распада СССР.
А Вы как думаете?

0

77

Хоперець написал(а):

А чого ж ви так соромитесь себе назвати тим ким ви є ))))  Та московит чи росіянин (русский) звучить гордо ))))

Препиняємо словоблуддя. Ідеологічний інженірінг - відстійниковий глобалізм для країн третього світу :))))) У стольнім граді  Москві я - стовідсотковий "хохол", бо сам і за батьками родом не з Москви чи підмосков`я.  "Москалі", як огульний сінонім всіх росіян, назва нації - виключно витвір  ушквареного Польщею, радянською владою і другою світовою війною  розуму. Для вашої краянки пані Опанович, навіть кубанці - "москалі".  Так і пише у своїй книжці. Зважте: укр. "росіянин" одночасно перекладає і "россиянин" и "русский". Тобто тотожність, присутня у сучачній укр.мові, не зважає на різницю, що зберігається у сучасній россійській. Якщо - "росіянин, малоросіянин" - це однозначне посилання на добу імперії Романових і політично-адміністративні сенси, якщо "русский" - це більш давня спільнота.

0

78

Хоперець написал(а):

Якщо судити з моєї логіки, бандерівець почесне звання. яке ще треба заслужити. але це всього лише політична ознака, а не національність.  Моя логіка співпадає з логікою усіх народів (Європи це точно), крім трьох бувших радянських республік.
Назвіть інші народи, які юдеїв називають - євреями ?!     Чи може юден, юде чи жюд , жидас вам краще звучить ?

Да называйте как хотите, каждый отвечает за свои грехи сам.

0

79

Мойша написал(а):

Да называйте как хотите, каждый отвечает за свои грехи сам.

Во.. це вірно..
Принаймні я пояснив логіку мого переконання щодо цього слова.  І ця логіка не передбачає зневаги за національною ознакою, вважайте, що це не сприйняття нав'язаних українцям ззовні не логічних і не міжнародних термінів .

Отредактировано Хоперець (2013-07-30 14:23:50)

0

80

Мойша написал(а):

Ну вот ответили, что по документам русский. Буду знать, хотя как по мне, дело не в национальности. Вы можете быть большим патриотом, чем украинцы.

Вам по-турецки написать, что "по-роду" и "по-документам" принципиально не одно и тоже ? Иначе не поймёте? Станете гаишником - предъявлю Вам любые  документы, тогда и знать будете.

0

81

Вентерь написал(а):

Вам по-турецки написать, что "по-роду" и "по-документам" принципиально не одно и тоже ? Иначе не поймёте? Станете гаишником - предъявлю Вам любые  документы, тогда и знать будете.

Вот только хамить не надо, мне всё равно кто ВЫ, хоть китаец, раз по китайски отвечаете.

0

82

Хоперець написал(а):

Звання не можливо поширювати, людина або є такою , або ні....  Ну й я ніколи не ставлю знак рівності між бандерівець і українець. Українець може бути й далебі не бандерівцем. Є багато ознак і характеристик, й не спримітизовуйте їх до епохи 20-50-х, на дворі 21 століття.

В нашіх реаліях, виявляється, що навколо цього все обертається. Бо з чого ще нашвидку емітувати політичні акції ??! "Присвоїти звання "героя", позбавити звання "героя".... Але певний перелік ознак "героїзму" має бути. Бо саме те "геройство" за сутністю походить з язичницьких образів жертви і самопожертви. І  (це вже принципово для типів прадавніх цивілізацій) - персоніфікації жертви. Отже всі ті офіційні радянські звання "героїв" і Ваше любеньке "Героям - слава!" - одного поля ягідки. Бо православне бачення полягає у "героям - спокій". Їхнє геройство обмежене лише самим вчинком у часі і просторі. Бо жертва лише одна - Христос. Саме це позбавляє "геройського" ореолу будь-яких бомбістів-терористів. Інакше їх досвід неминуче буде повторюватись. Викладене Славеном відео вкотре про це нагадує . Хлопчик хоче наслідувати героям , когось порізати і когось визволити, заживши гучної слави.

0

83

Мойша написал(а):

Ну вот ответили, что по документам русский. Буду знать

Вот и не хамите. Хоть на родном еврейском, как Черноморцу.  Я Вам такого не писал. И Ваших советов учиться с кем-то о чём-то договариваться и уступать не спрашивал. Вы со словом Русь легко расстались ? На Ваш вопрос о том, за кого я Вас принимаю, в этом случае легко ответить - за нерусь.  Претензии, обиды, требования "уступок" с Вашей стороны есть ? Нет ? Разговор окончен.

0

84

Вентерь написал(а):

Мойша написал(а):

    Ну вот ответили, что по документам русский. Буду знать

Вот и не хамите. Хоть на родном еврейском, как Черноморцу.  Я Вам такого не писал. И Ваших советов учиться с кем-то о чём-то договариваться и уступать не спрашивал. Вы со словом Русь легко расстались ? На Ваш вопрос о том, за кого я Вас принимаю, в этом случае легко ответить - за нерусь.  Претензии, обиды, требования "уступок" с Вашей стороны есть ? Нет. Разговор окончен.

Подпись автора

    Вольному - воля, спасённому - рай.

А с чего Вы решшили что "Мойша" мне хамит? Вы что- владеете ивритом?

0

85

Вентерь
http://s4.uploads.ru/t/pSby2.jpg

0

86

Черноморец написал(а):

А с чего Вы решшили что "Мойша" мне хамит? Вы что- владеете ивритом?

Черноморец, Вы снова неверно разобрали. Там точка стоит. Это разные предложения.

Мойшина хамовитость в "кизяках", манере задавать вопросы и вольно интерпретировать ответы на них, а также в поучениях, о которых его не спрашивают.

А иврит в одном ряду с вышеупомянутыми турецким и китайским, по аналогии. Ваше еврейское или украинское национальное достоинство, а равно и личное никто задевать не собирался.

За то, что я мойшины слова с Вашими перепутал, прошу извинить.

0

87

2 Хоперець Про русинів пропоную перенести розмову у відповідну тему.

0

88

Вентерь написал(а):

2 Хоперець Про русинів пропоную перенести розмову у відповідну тему.

Стоп... це ж ви мені питання чи визначення цього слова закинули !   Тому я відповів на три блоки, що задали ви....

0

89

Не маю жодних заперечень. Просто пропоную перенести обговорення в іншу тему. Відповім там. "Заява" Кирзяка , на мою думку, вже себе вичерпала.

0


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Политика » Обращение к участникам форума.