Козацькі посиденьки

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Политика » Еврмайдан


Еврмайдан

Сообщений 241 страница 270 из 687

1

Братья казаки хотелось бы услышать Ваше мнение о происходящих ныне событиях. О возможных вариантах решения этих проблем.

0

241

Lancelot написал(а):

Да первые помошники сионистов - давно об этом говорю

Жгите еще! Это весело!  :D Спасибо, Вы сделали мой день!

Lancelot написал(а):

Ты хоть посмотри на людей для кого вы украину захватили и для кого в результате государство израилль создали

Для кого? Мы то посмотрим, если, что то коктейли делать уже научились...

Lancelot написал(а):

Чтож  тогда все еврейские одесситы за вас?

Может потому что разум есть? :-)

0

242

Lancelot написал(а):

Чтож  тогда все еврейские одесситы за вас?

Кстати, это интересный вопрос... Вот Вы так говорите, а я слышал, что в России считают, что "бандеровцы" синагоги жгут. Кому верить?

0

243

Та це постійна суперечлива й взаємно заперечуюча алогічність російських нацистів. Вони починають з того , що бЕндерівці і взагалі українські націоналісти - це головні вбивці евреїв і поляків, а через хвилину заявляють, що українські націоналісти це продукт польсько-австрійського генштабу і сіоністські агенти, далі починаються такі епітети з фантастичного сюрреалізму, як - жидобандеровци, жидохохли і т.д.   Головне, щоб попримітивніше, бо це легко сприймається отупілим плебсом в Росії....
В Ізраїль і в Америку їхні дипломати постійно шлють меседжі, що до влади прийшли бандеровські фашисти антисеміти, а свій піпел годують тим, що жиди руками бЕндерівців іздеваются над русскімі, убівают, мучают і т.д., і т.п.

Отредактировано Хоперець (2014-03-11 12:02:02)

0

244

Lancelot написал(а):

Да первые помошники сионистов - давно об этом говорю
  Ты хоть посмотри на людей для кого вы украину захватили и для кого в результате государство израилль создали
  Чтож  тогда все еврейские одесситы за вас?

Еще один клоун кацапствующий)))

0

245

Черноморец
Хоперець
Славен
Как Вам решение о создании национальной гвардии?

0

246

Кельт написал(а):

Черноморец
Хоперець
Славен
Как Вам решение о создании национальной гвардии?

Давно пора, бо вже дістала ця бездіяльність...  Питання лише у тому, хто очолить ці підрозділи і чи буде там люстрація офіцерського складу , що у ВВ служили...

0

247

Люстрацию надо каждому с себя начать,а потом других подвергать.  Гвардия она в боях создается , а не на бумаге ,в парламенте или митингах. Офицеров с боевым опытом  почти нету, кого там люстрировать. Престиж армии надо поднимать ,зарплаты,жилье даватьсоц пакет военнослужащих нормальный делать.А сейчас Крым надо от зеленой саранчи(человечиков) чистить люстрация не поможет в данном случае. Тут надо воинские знания , умения,боевой дух.Все это может иметь и военнослужащий который половину жизни армию разворовывал.Родину надо особождать ,а потом разбираться кто что украл.

0

248

Сармат написал(а):

Люстрацию надо каждому с себя начать,а потом других подвергать.  Гвардия она в боях создается , а не на бумаге ,в парламенте или митингах. Офицеров с боевым опытом  почти нету, кого там люстрировать. Престиж армии надо поднимать ,зарплаты,жилье даватьсоц пакет военнослужащих нормальный делать.А сейчас Крым надо от зеленой саранчи(человечиков) чистить люстрация не поможет в данном случае. Тут надо воинские знания , умения,боевой дух.Все это может иметь и военнослужащий который половину жизни армию разворовывал.Родину надо особождать ,а потом разбираться кто что украл.

Злодій ніколи воїном не буде.  Офіцерів достатньо, що пройшли миротворчі місії. Вони не служать зараз у війську, не було сенсу.  А чмо, що бухало й тибзило майно у принципі не можна ставити командиром у відповідальну ситуацію.   Демобілізованих десантників і миротворців призвати на 6 місяців і з них створити ядро, а далі м'язи наростуть...
Плюс самооборонців туда нагнати, багато підуть на пару місяців, а може й більше...

0

249

Кельт написал(а):

Черноморец
Хоперець
Славен
Как Вам решение о создании национальной гвардии?

Подпись автора

    Живи по совести, поступай по чести!

А что я могу сказать? Только повторить то что мне сказали в штабе ополчения:-"Старый пердун- иди домой,сиди на печи"

0

250

Черноморец написал(а):

А что я могу сказать? Только повторить то что мне сказали в штабе ополчения:-"Старый пердун- иди домой,сиди на печи"

Тогда сразу к Ярошу он возьмёт

0

251

Руслан написал(а):

Черноморец написал(а):

    А что я могу сказать? Только повторить то что мне сказали в штабе ополчения:-"Старый пердун- иди домой,сиди на печи"

Тогда сразу к Ярошу он возьмёт

Подпись автора

    Жизнь собачья, зато слава казачья.

Ярош в наших краях пока ещё "не звучит",но лично я к нему присматриваюсь.

0

252

Правильно, правильно он приголубит защитит и семью накормит и тп

0

253

Руслан написал(а):

Правильно, правильно он приголубит защитит и семью накормит и тп

Подпись автора

    Жизнь собачья, зато слава казачья.

Послушайте-может хватит паясничать?  Уже не смешно,а надоело.

0

254

Да ладно надоело, а мне не надоедало, и вас  ваши действия не смущали так что Вот так , а не нравится так вместе с Хоперцом ехайте туда где вас приголубят и накормят, вы же с ним мне указывали где жить, так вот пора вам с ним выбирать либо в польшу либо в исраиль. Я казак, я православный, в какой вере крещён в той помру, и за родину свою готов голову положить, а не как некоторые под пендосовских прислужников жопы подставлять за пайку и тп.

0

255

Руслан написал(а):

Да ладно надоело, а мне не надоедало, и вас  ваши действия не смущали так что Вот так , а не нравится так вместе с Хоперцом ехайте туда где вас приголубят и накормят, вы же с ним мне указывали где жить, так вот пора вам с ним выбирать либо в польшу либо в исраиль. Я казак, я православный, в какой вере крещён в той помру, и за родину свою готов голову положить, а не как некоторые под пендосовских прислужников жопы подставлять за пайку и тп.

)))) Пайка))))  Ото важкий випадок!  Так нічого й не доганяє...

0

256

Ворог вже на порозі....

0

257

Хоперець написал(а):

Руслан написал(а):

    Да ладно надоело, а мне не надоедало, и вас  ваши действия не смущали так что Вот так , а не нравится так вместе с Хоперцом ехайте туда где вас приголубят и накормят, вы же с ним мне указывали где жить, так вот пора вам с ним выбирать либо в польшу либо в исраиль. Я казак, я православный, в какой вере крещён в той помру, и за родину свою готов голову положить, а не как некоторые под пендосовских прислужников жопы подставлять за пайку и тп.

)))) Пайка))))  Ото важкий випадок!  Так нічого й не доганяє...

Подпись автора

    Ідея і чин !

Я дивлюсь ви доганяєте, аж переганяєте

0

258

Хоперець написал(а):

Руслан написал(а):

    Да ладно надоело, а мне не надоедало, и вас  ваши действия не смущали так что Вот так , а не нравится так вместе с Хоперцом ехайте туда где вас приголубят и накормят, вы же с ним мне указывали где жить, так вот пора вам с ним выбирать либо в польшу либо в исраиль. Я казак, я православный, в какой вере крещён в той помру, и за родину свою готов голову положить, а не как некоторые под пендосовских прислужников жопы подставлять за пайку и тп.

)))) Пайка))))  Ото важкий випадок!  Так нічого й не доганяє...

Подпись автора

    Ідея і чин !

Ти щось зрозумів?Я-ні-яка пайка,куди іхати? До чого тут Польща чи Ізраіль?

0

259

Черноморец написал(а):

Ти щось зрозумів?Я-ні-яка пайка,куди іхати? До чого тут Польща чи Ізраіль?

Людина живе у бредовому надуманому світі. Він вірить, або прикидається, що люди на Майдан за плату йшли ))) Сотні тисяч на мітингах, мільйони по цілій Україні, тисячі підставляли голови снайперам за печенюшечкі.... А перед ними сотні тисяч йшли на смерть, у ГУЛАГи, в повстанці і усі за подачку запада ))) Ото человека здеградувало середовище, в якому обертається.   Правда ж полягає у тому, що саме йому з його кацапсько-імперськими хворобливими ідеями прийдеться про Україну забути, а не нам громадянам, що живуть для України , і за ради її майбутнього.  Хоча у звичайному побуті ми усі живемо звичайною людськими мріями про родину, дітей, близьких.... 
)))) Він натякає, що ти до Ізраїлю будеш тікати, а я мабуть до Польщі... Ото понесло холопа царського )))   Славену мабуть у Білорусь прийдеться зматуватись))) Он уже не верний, а ізменнік ))))

Отредактировано Хоперець (2014-03-12 09:16:29)

0

260

Ось в інеті гуляють цікаві думки..

Страна, для которой развитие в Украине украинского языка, украинской культуры, украинской истории, украинского самосознания есть угрозой национальных интересов, – не может быть нашим стратегическим партнером. Потому что эта страна, вернее ее руководство, отрицает Украину как государство, и вбивает в головы своему народу мысли о «фашиствующей» Украине , а также идеологию велукоруССкого неофашизма.

Вместо послесловия
Фашизм — обобщённое название крайне правых политических движений, идеологий и соответствующая им форма правления диктаторского типа, характерными признаками которых являются национализм, культ личности, милитаризм, тоталитаризм .
Не много ли совпадений для современной России?

0

261

Черноморец написал(а):

Ярош в наших краях пока ещё "не звучит",но лично я к нему присматриваюсь.

Лучше к Ляшко

  Он и мальчиков и дедушек любит, тебе понравится на старости лет.

  Что за идиоты на правом секторе, садомиты и педофилы...

Отредактировано Lancelot (2014-03-12 21:57:55)

0

262

Lancelot написал(а):

Лучше к Ляшко

  Он и мальчиков и дедушек любит, тебе понравится на старости лет.

  Что за идиоты на правом секторе, садомиты и педофилы...

Отредактировано Lancelot (Сегодня 21:57:55)

Поддерживаю.

Хоперець написал(а):

Людина живе у бредовому надуманому світі. Він вірить, або прикидається, що люди на Майдан за плату йшли ))) Сотні тисяч на мітингах, мільйони по цілій Україні, тисячі підставляли голови снайперам за печенюшечкі.... А перед ними сотні тисяч йшли на смерть, у ГУЛАГи, в повстанці і усі за подачку запада ))) Ото человека здеградувало середовище, в якому обертається.   Правда ж полягає у тому, що саме йому з його кацапсько-імперськими хворобливими ідеями прийдеться про Україну забути, а не нам громадянам, що живуть для України , і за ради її майбутнього.  Хоча у звичайному побуті ми усі живемо звичайною людськими мріями про родину, дітей, близьких.... 
)))) Він натякає, що ти до Ізраїлю будеш тікати, а я мабуть до Польщі... Ото понесло холопа царського )))   Славену мабуть у Білорусь прийдеться зматуватись))) Он уже не верний, а ізменнік ))))
Отредактировано Хоперець (Сегодня 09:16:29)

Мозги бля включите на конец, и хоть чтото осмыслите адекватно а не сявкайте про ваш дешовый патриотизм. всё диалог закончен.

0

263

Руслан написал(а):

всё диалог закончен

Со мной тоже? Я так хотел услышать ответы на свои вопросы. А Вы их умело проигнорировали... Может все же?

0

264

Простите ради Христа,продублируйте пожалуйста вопросы на которые я не дал ответа и я отвечу

0

265

Руслан написал(а):

Простите ради Христа,продублируйте пожалуйста вопросы на которые я не дал ответа и я отвечу

Да ладно, не стОит. Вспыхнет вновь.

0

266

Братья-вчера "Небесная сотня"пополнилась-во время столкновений в Донецке были убиты двое активистов евромайдана. Вечная память!

0

267

Це вже перші жертви з рук сепаратистів, а не саддистів у формі.   Вночі чотирьох арештовано, але викликають питання до так званої міліції.  Кацапи йдуть на відверті злочини і тут лише словами не можна обійтись.

0

268

Хоперець написал(а):

Це вже перші жертви з рук сепаратистів, а не саддистів у формі.

Попередні теж далеко не всі загибли від рук МВС чи СБУ. Більше скажу, мені цікаво хто взагалі загинув саме від МВС та СБУ.

0

269

Тут вбивців навіть на відео було видно, вже не буде спекуляцій про "третю" силу, хоча російська агентура на сьогодні це не третя, а конкретна зацікавлена сила....

Ну й снайпери, які стріляли на Інституцькій увесь світ бачив під охороною кого вони були і в зоні контрольованій беркутом. Тут не має значення. хто ці стрілки, хоча вже відомо, що частина з Кримського беркуту, має значення, що міліція їх прикривала , отже повністю несе відповідальність.

І ще Славен, а ти хіба не бачиш в інтернеті фото і відео, як менти на носилках безголового несуть, як вантажать трупи у мішках, чи теж "третя" сила під ментів перевдяглась.  А свідчення Луценка, якого катували разом з Вербицьким , теж не відомі.  Вже затримані учасники викрадень.  Поки слідство то усіх імен не засвітлюють, але з якої вони "третьої" сили злили і під чиїм керівництвом... І ті хто забивав Чорновіл, удошники з Дніпропетровська.

Отредактировано Хоперець (2014-03-14 11:28:12)

0

270

Ось про буковинського козака, не плутати з присутнім тут кАзаком......  http://www.bukinfo.com.ua/show/news?lid=43132

Катований беркутівцями буковинський козак Михайло Гаврилюк приїхав у п’ятиденну відпустку додому. Шапку та кожух, в яких був на Майдані, козак подарував у Чернівецький краєзнавчий музей. Подекуди на одязі залишилися сліди від крові.

0


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Политика » Еврмайдан