Козацькі посиденьки

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Новости » С днем Победы!


С днем Победы!

Сообщений 91 страница 96 из 96

91

Очень понравилось:

http://sd.uploads.ru/t/pqAme.jpg

И

http://sd.uploads.ru/t/VcAIn.jpg

0

92

2 Славен Извините, не в то окно ответил и невольно отредактировал Ваше сообщение. Мой ответ в нём образовался, исправил, но, возможно, потёр Ваш текст случайно...

Славен, пусть история остаётся историей, филология филологией, экономика -экономикой. Незачем их насиловать и химичить некий интегральный идеологический "продукт". Результат легко прогнозируем.  Лично я считаю саму постановку вопроса подобным образом безальтернативным конфликтом "западничества" и "славянофильства". В украинском частном случае историческим конфликтом иезуитской традиции с православной. Сам по себе исторический конфликт в равной мере способен порождать как войну на изживание и уничтожение, так и развитие. Я не пытаюсь уйти от Вашего вопроса. Просто закономерности эти давно известны и чётко прослеживаются в истории с античных времён, сквозь всё средневековье и новое время. И они одни и те же и в Греции, и в Риме, и во Франции, и где угодно. "Считать" так или иначе: 1, 2, 3, 4, 5 и.т. д. можно как угодно. Зависит лишь от того, насколько далеко вглубь времени лично Вы осознаёте историю своей страны, народа, семьи.

По-поводу дирекций Польши и австрийского генштаба. Опять же не стоит идти во след вульгарным преувеличениям. Достаточно называть вещи своими именами. Люблинская уния положила начало влиянию польского разговорного языка на тогдашний руський (он же "староукраинский" наших времён), будущий украинский. Польский становится языком дворян и чиновников. Язык православного богословия - церковнославянский и греческий. Язык науки и католического богословия, как и по всей Европе, в Польском королевстве - латинский.
Прямым циркуляром австрийских военных властей незадолго перед первой мировой войной официально введено употребление слова "украинец" [украинер] взамен "русин" [рутениан] для обозначения национальности в военных документах. С тех же времён в отношении Галиции и Подкарпатской Руси начинают употреблять слово "Украина".  До этого почти никто там "украинцами" себя не называл. Процесс оформился созданием ЗУНР. Ни больше ни меньше.

0

93

Православная традиція )))))   Це коли :  А.Лукашенко -" Я атеист, но праославний";   В.Путін :" Православие ближе к мульманству, НЕЖЕЛИ К КАТОЛИЦИЗМУ".

Икона В.Путина в Нижегородской области начала мироточить
http://top.rbc.ru/society/21/01/2012/634224.shtml
Ось з цим православствуючим сталіністським бидлом нам приходиться воювати. Тупікова гілка людства.....

Отредактировано Хоперець (2014-09-06 10:51:26)

0

94

Бидлом є те, що не в змозі пригадати більше одного імені руського вояра Грюнвальдської битви з понад 35 руських хорогв, що там були.  Ба, навіть, й того не знає. Але при тому дозволяє собі глаголити про ВКЛ, Сині Води і "тохтамишевця Пересвіта". Якби не природня тупість бидла, воно б відало, що належить справжній традиції, тий, чи іншій, а що - упослідженням. Недолугому бидлові пояснюю: конфлікт історичних традицій зумовлює протиставлення векторів цивілізаційного руху. Лукашенко, Путін і, навіть, улюблений музичний гурт AСDС тут зовсім ні до чого...  Від Європи православ`я, зокрема, українське, відхрещувалося шаблею. Бидло зараз туди навколішках пнеться, аж пищить. Собі голову задурило й довело країну до крові. Ганебно , з глупством превеликим. Тому ж таки бидлові роз`яснюю - Україна і за часів РІ, і  за часів УРСР завжди була більш українською, ніж теперішня.  Навіть тоді, як не мала тої назви.

0

95

Не вам кацапам з мусульманськими братьями во Христе (за откровенням велікого карліка) нас уму разуму вчити про православ'я , що з європейської Греції прийшло і там, у Європі, досі залишається .  Ви реально потолоч , якій не місце у цивілізованому світі.  Обісралися зі своїм руцкім мірком, чухонь лапотна, рожей не вийшли.  А Донбас і Крим дійсно були тягарем, але нам карлік допоміг цей тягар скинути і почистити.  І повернуться вони вже стерильні на своє місце.  Ну й на карту поглянь підкацапник , дві третини території Донбасу в наших руках. Рано радуєтесь враже плем'я, рано....

Вони собі взяли право за усе православіє вещать.... А викусіть, православ'я на стороні України усе, окрім сталінського чухонського.  Перераховувать чи не треба ?!!!! Секта ви зомбована, а не православіє константинопольскої традиції...

Отредактировано Хоперець (2014-09-06 11:05:33)

0

96

Хоперець написал(а):

Не вам кацапам з мусульманськими братьями во Христе (за откровенням велікого карліка) нас уму разуму вчити про православ'я , що з європейської Греції прийшло і там, у Європі, досі залишається .  Ви реально потолоч , якій не місце у цивілізованому світі.  Обісралися зі своїм руцкім мірком, чухонь лапотна, рожей не вийшли.  А Донбас і Крим дійсно були тягарем, але нам карлік допоміг цей тягар скинути і почистити.  І повернуться вони вже стерильні на своє місце.  Ну й на карту поглянь підкацапник , дві третини території Донбасу в наших руках. Рано радуєтесь враже плем'я, рано....
            Вони собі взяли право за усе православіє вещать.... А викусіть, православ'я на стороні України усе, окрім сталінського чухонського.  Перераховувать чи не треба ?!!!! Секта ви зомбована, а не православіє константинопольскої традиції...

Хоперцю, ти, окрім сумнівної "племенної чистоти", маєш намір похизуватися своєю релігійністю ? Чи якусь ще просвітницьку місію на двох третинах Донбасу собі вигадав ? На "фантоми" стягнемося, чи й надалі тупіковими "сушками" в місії обходитись будемо? "Земля у руках" - тож треба її зорювати, дурнику. Але у нас, натомість, в перспективі будівництво великої стіни та економічні прориви у вигляді прем`єрських нарахувань на комуналку. Волай "Слава!" й надалі. МВФ в поміч.

P.S. Доречі, "чухною" ти, власне, стратегічних партнерів у Євросоюзі, союзників по НАТО,  чи власних пращурів навеличив, "цивілізований" ? З мусульманами тобі братання теж не минути, якщо "очищенний" Крим повертати надумав. Тож заспокойся й не верзи дурниць.

0


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Новости » С днем Победы!