Козацькі посиденьки

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Обо всем и ни о чем » Не может уйти спокойно в небытие


Не может уйти спокойно в небытие

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

В свои последние дни "пчеловод" опять гадил.

Полюбуйтесь. Статья от 22.02.2010 так что "Президент" читать как "екс-президент"

Президент України Віктор Ющенко висловив сподівання, що вже навесні під Києвом розпочнеться будівництво козацької столиці.
Про це Президент сказав під час сьогоднішнього розширеного засідання ради українського козацтва в Києві. "Я б дуже хотів, щоб навесні ми цей проект почали будувати, об'єднавши всі наші зусилля", - сказав Віктор Ющенко.

Він повідомив, що ділянку для будівництва козацької столиці під Києвом уже надано. За його словами, це гарне місце в 10 хвилинах їзди від Києва, поруч розташовані річка і ліс. Ющенко наголосив, що це буде офіційна резиденція українського козацтва.

Також під час розширеного засідання ради Українського козацтва Президент висловив сподівання, що Верховна Рада законодавчо закріпить статус українського козацтва. Зокрема, він нагадав, що розробив проект закону про відродження і розвиток українського козацтва, козацьких організацій та об'єднань. Цей документ, за словами Ющенка, на законодавчому рівні регулюватиме статус українського козацтва.

Президент зауважив, що це питання непросте, але серйозних перешкод для його прийняття парламентом немає. "Це питання нелегке, але я не бачу таких фатальних перешкод, незалежно від того, яка конструкція парламенту України буде, з якою більшістю", - сказав він.

Формалізація статусу українського козацтва небайдужа як одній частині політичних сил, так і іншій, також запевнив Ющенко.

Нагадаємо, торік у жовтні спільним наказом Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту, Міноборони, Мінкультури та Міносвіти було затверджено Концепцію національно-патріотичного виховання молоді в рамках державної цільової програми Молодь України на 2009-2015 роки. Концепція передбачає виховання української молоді на прикладі козаків і воїнів УПА.

Ну наконец-то его уже нет как "Президента".

Отредактировано kolovrat (2010-02-25 23:50:14)

0

2

kolovrat написал(а):

Президент України Віктор Ющенко висловив сподівання, що вже навесні під Києвом розпочнеться будівництво козацької столиці.
Про це Президент сказав під час сьогоднішнього розширеного засідання ради українського козацтва в Києві. "Я б дуже хотів, щоб навесні ми цей проект почали будувати, об'єднавши всі наші зусилля",

Если новая власть свою власть употребит - то формат этой столицы казачества будет другим, а не таким как в грезах Ющенко.Проект должен быть таковым чобы и ВК имела там свое представительство

0

3

Не берите в голову.
Выделенную землю давно прихватил его кум Аржевитин, записав ее на себя.

0

4

Есаул написал(а):

Не берите в голову.
Выделенную землю давно прихватил его кум Аржевитин, записав ее на себя.

Нет у меня здесь просто слов:
НЕ МНОГО У НЕГО КУМОВ?
И может как поэт я плох,
Кумов - как у дворняги блох!

0


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Обо всем и ни о чем » Не может уйти спокойно в небытие