Козацькі посиденьки

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Политика » ЧОМУ Я НЕ ПІДУ НА МАЙДАН.


ЧОМУ Я НЕ ПІДУ НА МАЙДАН.

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

ЧОМУ Я НЕ ПІДУ НА МАЙДАН.

0

2

Ворогам завжди подобаються пацифісти з потенційного табору противників.
Мені теж подобаються пацифісти , прихильники Януковича. Більше б таких.

А на загал - це самозакоханий сцикливий індивідум, який при першій можливості поїде жити там де життя вже налагоджене. Адже за краще життя складніше боротися, ніж користатися вже готовим...

Отредактировано Хоперець (2013-11-26 12:48:39)

0

3

Хоперець
Не зрозумів, до чого там пацифізм?

0

4

Славен написал(а):

Хоперець
Не зрозумів, до чого там пацифізм?

Так пацифізм це не тільки :  я проти насильства", але я за те , щоб ми самі по собі, не треба ризикувати, не треба вибирати, нащо нам усе це... Все це відомі страусині пісні.
Бути нейтральним на кордоні між Росією і Європою - це примітивна ідея, або розвод лохів.  Нейтралітет і позаблоковість коштує дуже дорого, значно дорожче блоковості, це не потребує великих знань...  Бо колективне - це спільне, а як відомо - "гуртом і батька легше бити".

Навіть сильні Сполучені Штати, не можуть собі дозволити позаблоковість (як економічну так і військову), і СССР не хотіла і Росія не хоче....

Отредактировано Хоперець (2013-11-26 14:37:24)

0

5

Хоперець
Хм... А я ще там побачив таке:

Я не хочу відстоювати стратегічні та визначальні кроки для моєї країни, керуючись емоціями. Обирати напрям руху, від якого залежатиме доля цілих поколінь, тільки тому, що я оточений навкруги інформацією, що це мала б бути правильна позиція усіх "свідомих, прогресивних та перспективних".  Я не хочу приймати рішення, не розібравшись в суті справ. Я не хочу, щоб вся логіка мого рішення виходила з позиції: "ну там же Європа", "там порядок", "там краще живуть", "я хочу, щоб у нас було так само", "там такі то і такі то цінності", "я був там, там порядніші люди" і т.д, і т.п. Або з іншої сторони, які тягнуть в Митний союз і основним аргументом у них є "братські народи"... Давайте оцінимо ситуацію об'єктивно, хто в праві прийняти правильне рішення? Ким не можливо маніпулювати? Тим, хто вивчив всі "за" і "проти", - тим, хто знає, що він отримає і, що він віддасть. Якщо Ви хочете брати участь в прийнятті рішення, то вивчіть всі документи про Асоціацію з ЄС (скрупульозно, по пунктах), вивчіть ситуацію в державах Європейського союзу (не поверхнево, а в розрізі майбутніх перспектив), вивчіть досвід порівняно нових членів Європейського союзу.

Також для того, щоб прийняти об'єктивно правильне рішення Вам прийдеться розібратись, в усіх тонкощах політичних систем, грошово-кредитних, Вам треба буде зрозуміти, що собою являє таке поняття, як гроші, борг, розібратись в структурі геополітики.

Не розібрались? Не має бажання тратити на це час? Тоді будьте сильними та чесними перед собою, визнайте той факт, що Ви не можете брати участь в прийнятті рішення по цьому питанню. І Ваша підтримка тої чи іншої позиції, залежить від якихось ефемерних понять, від того, що Вам розказали по "ящику", яку картинку чи заклик Ви прочитали в стрічці новин, чи, що сказав Вам кумсватабрат. І визнайте, що приймаючи рішення оперуючи такими поняттями, Ви стаєте об'єктом для маніпуляції тих чи інших сил.

0

6

))))) Так це ж багатослів'я для прикриття дуже простої формули, про яку у нього просто немає сміливості і гідності сказати - "Я не хочу у сім'ю цивілізованих народів, я хочу бути з Казахстаном і іншими диктаторськими країнами" , це як було на виборах 2010, ті хто соромився прямо заявити - "краще Янукович ніж Юлька" тому казали "ми проти всіх", але лише у регіонах де Юлька перемагала...  Ось із цим діячем так само. Залишити кволу й хвору Україну саму біля біля відвертого агресора , який не приховує імперські апетити, це не не наївність, це свідоме окозамилювання.

Для того, щоб диктувати свої умови ЄС чи будь кому іншому, треба бути міцною країною, тоді не ми будемо проситися в асоціацію, а нас кликати. Ми 22 роки не змогли стати міцно на ноги, через розколеність країни і еліт, злодійську натуру політиків і керівників усіх рівнів, усіх регіонів. Ніякого оздоровлення морального і економічного у найближчій перспективі не буде, єдиний шанс прийняти правила де працюють закони економіки, права і етики, а це - хочемо ми цього чи ні , це є Європа, а не така ж злодійська як Україна Росія, ханат Казахстан і менш-злодійська але тиранія з довічним керівником Білорусь.
Про які умови цей писака говорить ? Кому Україна має змоги щось нав'язувати?  Ну й відома річ, що договір формувався спільно, а не в односторонньому порядку, все що записано три роки мусолили урядові комісари, що могли те й відстояли, а що не могли те проковтнули.
Але не економічних питань злякався уряд ))) Тимошенко - головна проблема і лише вона....

Отредактировано Хоперець (2013-11-26 21:45:31)

0

7

Ну, кожен бачить те, що хоче. :-)

0


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Политика » ЧОМУ Я НЕ ПІДУ НА МАЙДАН.