Козацькі посиденьки

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Новости » Зі святом Дня Незалежності!


Зі святом Дня Незалежності!

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Вітаю славне товариство з Днем Незалежності України! Бажаю усім міцного здоров`я,наснаги і доброї вдачи!

Отредактировано Черноморец (2014-08-24 19:43:06)

0

2

Взаємно Чорноморче! Усіх козаків і воїнів з реально першим святом незалежності.

+1

3

Хоперець
Дякую!  У нас  у "Вишиванковий ланцюг" стало півтори тисячи людей! Уявляєш-дощ,води по литки-а люди стоять! Мокрі наскрозь-но стоять! У минулому році було сімсот з чимось,і було сонце-а вчора в дощ-півтори тисячи!  А у Миколаїві кажуть було аж п`ять тисяч. Так що- можно такий народ перемогти?

Отредактировано Черноморец (2014-08-25 19:26:01)

0

4

Якщо повезе з керівником, який не зрадить, то нас не переможуть. Завтра у Мінську подивимось на що Порошенко здатен, а сьогодні йому зачот ))) розпустив Раду.....

Пі.Сі.     Степану присвоїли майора, а це вже серйозно, бойового майора, а не запасника.....

Отредактировано Хоперець (2014-08-25 23:08:02)

0

5

Хоперець написал(а):

Якщо повезе з керівником, який не зрадить, то нас не переможуть. Завтра у Мінську подивимось на що Порошенко здатен, а сьогодні йому зачот ))) розпустив Раду.....

Пі.Сі.     Степану присвоїли майора, а це вже серйозно, бойового майора, а не запасника.....

Отредактировано Хоперець (2014-08-25 23:08:02)

Подпись автора

    Ідея і чин !

Ну що- Порошенко виправдав надіі-був достатьно твердим(наскількі це було можливо в його становищі). Щодо Степана-поздоров його від мене-я йому надіслав звернення у "фейсі",але він чомусь не відповів на нього.

Отредактировано Черноморец (2014-08-27 11:56:17)

0

6

він знову на передовій, тому й не може писати....

0

7

Хоперець написал(а):

він знову на передовій, тому й не може писати....

Подпись автора

    Ідея і чин !

Знаю.але він був у відпустці нещодавно.

0

8

А я смотрел по РТР, как героев строем вели по Донецку. И мыли асфальт после прохождения. Всякое можно сказать и подумать, но уродов, стрелявших из "Градов" по жилым домам и детским садам нельзя оставлять без внимания. А ещё показали документы брошенные при отступлении со списками расчётов артиллерийских батарей и адресами и телефонами их родственников. Есть над чем призадуматься?

0


Вы здесь » Козацькі посиденьки » Новости » Зі святом Дня Незалежності!